plank - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Stupidly simple.
ro: Stupid de simplu.

en: Drop to add to dock
ro: Aruncă pentru a adăuga la dock

en: _Keep in Dock
ro: _Păstrați în panou

en: _Close All
ro: În_chide toate

en: _Close
ro: În_chide

en: Drop to open with %s
ro: Aruncă pentru a deschide cu %s

en: _Open in File Browser
ro: Deschide în navigat_orul de fișiere

en: _Open
ro: _Deschide

en: Open Containing _Folder
ro: Deschide _dosarul conținător

en: Get _Help Online...
ro: Oține aj_utor online...

en: _Translate This Application...
ro: _Traduceți această aplicație...

en: Preferences
ro: Preferințe
