plank - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Stupidly simple.
sk: Primitívne jednoduchý.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
sk: Plank má byť najjednoduchším dokom na planéte. Jeho cieľom je poskytnúť iba to, čo jeden dok potrebuje a absolútne nič viac.

en: It is, however, a library which can be extended to create other dock programs with more advanced features. Thus, Plank is the underlying technology for Docky (starting in version 3.0.0) and aims to provide all the core features while Docky extends it to add fancier things like Docklets, painters, settings dialogs, etc.
sk: Je to avšak knižnica, ktorá môže byť rozšírená na vytváranie iných dokov s pokročilejšími funkciami. Plank je základom Docky (začínajúc verziou 3.0.0) a jeho cieľom je poskytnúť všetky základné funkcie, kým Docky ho rozšíri a pridá ozdobné veci ako Doklety, paintery, dialógy pre nastavenia a i.

en: Theme:
sk: Téma:

en: Position:
sk: Poloha:

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Top
sk: Hore

en: Bottom
sk: Dolu

en: Alignment:
sk: Zarovnanie:

en: Fill
sk: Vyplňiť

en: Start
sk: Začiatok

en: End
sk: Koniec

en: Center
sk: Stred

en: On Primary Display:
sk: Na hlavnej obrazovky:

en: Icon Alignment:
sk: Zarovnanie ikôn:

en: Icon Size:
sk: Veľkosť ikôn:

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Intellihide
sk: Inteligentné skrývanie

en: Autohide
sk: Automatické skrývanie

en: Window Dodge
sk: Vyhýbanie

en: Hide Dock
sk: Skryť Dok

en: Hide Delay:
sk: Oneskorenie skrytia:

en: Delay in ms before hiding the dock
sk: Oneskorenie v milisekundách pre skrytím doku

en: Unhide Delay:
sk: Oneskorenie odkrytia:

en: Delay in ms before showing the dock
sk: Oneskorenie v milisekundách pred odkrytím doku

en: Item Management
sk: Správa položiek

en: Show Unpinned:
sk: Zobraziť odopnuté:

en: Restrict to Workspace:
sk: Obmedziť na danú pracovnú plochu:

en: Lock Icons:
sk: Uzamknúť ikony:

en: Behaviour
sk: Správanie

en: Docklets
sk: Docklety

en: Drop to add to dock
sk: Pusti pre pridanie do docku

en: _Keep in Dock
sk: _Nechať v doku

en: _Close All
sk: _Zavrieť všetko

en: _Close
sk: Za_vrieť

en: Drop to open with %s
sk: Pusti na otvorenie s %s

en: _Open in File Browser
sk: _Otvoriť v prehliadači súborov

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: Open Containing _Folder
sk: Otvoriť _priečinok so súborom

en: Drop applications or files here
sk: Pustiť aplikáciu alebo súbor sem

en: Get _Help Online...
sk: Získať_pomoc online...

en: _Translate This Application...
sk: _Preložiť túto aplikáciu...

en: Preferences
sk: Nastavenia
