plank - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Theme:
sq: Tema:

en: Position:
sq: Vendndodhja:

en: Left
sq: Majtas

en: Right
sq: Djathtas

en: Top
sq: Lart

en: Bottom
sq: Poshtë

en: Alignment:
sq: Rreshtimi:

en: Icon Alignment:
sq: Rreshtimi i ikonave:

en: Icon Size:
sq: Madhësia e ikonave:

en: Appearance
sq: Paraqitja

en: Intellihide
sq: Fshehje inteligjente

en: Autohide
sq: Fshehje e vetvetishme

en: Dodge maximized window
sq: Fshehe kur të maksimizohet dritarja

en: Window Dodge
sq: Shmang dritaret

en: Hide Delay:
sq: Vonesa e fshehjes:

en: Unhide Delay:
sq: Vonesa e paraqitjes:

en: Item Management
sq: Menaxhimi i elementeve

en: Restrict to Workspace:
sq: Kufizoje me hapësirën e punës:

en: Lock Icons:
sq: Blloko ikonat:

en: Behaviour
sq: Sjellja

en: _Close All
sq: _Mbylli të gjithë

en: _Close
sq: _Mbyll

en: _Open in File Browser
sq: _Hap në shfletuesin e skedarëve

en: _Open
sq: _Hap

en: Open Containing _Folder
sq: Hape _dosjes përmbajtëse

en: Drop applications or files here
sq: Tërhiq programet ose skedarët këtu

en: Get _Help Online...
sq: _Merr ndihmë në linjë...

en: _Translate This Application...
sq: _Përkthe këtë program...

en: Preferences
sq: Preferimet
