plank - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: Stupidly simple.
uk: Просто легкий.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
uk: Plank має намір бути найпростішим доком в світі. Мета - забезпечити тільки ті функції, для яких потрібні доки та нічого зайвого.

en: It is, however, a library which can be extended to create other dock programs with more advanced features. Thus, Plank is the underlying technology for Docky (starting in version 3.0.0) and aims to provide all the core features while Docky extends it to add fancier things like Docklets, painters, settings dialogs, etc.
uk: Це, проте, бібліотека, яка може бути розширена для створення інших доків-програм з більш розширеним функціоналом. Таким чином, Plank - це основа для Docky (починаючи з версії 3.0.0), яка прагне забезпечити всі основні функції в той час, як Docky розширює його, додаючи гарні речі, як то Доклети, промалювання, діалоги налаштувань, тощо.

en: Theme:
uk: Тема:

en: Position:
uk: Розташування:

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Top
uk: Вгорі

en: Bottom
uk: Знизу

en: Alignment:
uk: Вирівнювання:

en: Fill
uk: Заповнити

en: Start
uk: На початку

en: End
uk: У кінці

en: Center
uk: У центрі

en: On Primary Display:
uk: На Головному Екрані:

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
uk: Зміщення від центру краю екрану у відсотках

en: Icon Alignment:
uk: Вирівнювання Піктограм:

en: Icon Size:
uk: Розмір Піктограм:

en: Icon Zoom:
uk: Збільшення піктограм:

en: Appearance
uk: Оздоблення

en: Intellihide
uk: «Розумне» приховування

en: Autohide
uk: Автоматичне приховування

en: Dodge maximized window
uk: Приховувати при повноекранних вікнах

en: Window Dodge
uk: Уникати вікон

en: Dodge active window
uk: Ухилитися від активного вікна

en: Hide Dock
uk: Приховування панелі

en: Hide Delay:
uk: Затримка приховування:

en: Delay in ms before hiding the dock
uk: Затримка приховування панелі у мілісекундах

en: Unhide Delay:
uk: Затримка розкриття:

en: Delay in ms before showing the dock
uk: Затримка розкриття панелі у мілісекундах

en: Pressure Reveal:
uk: Відображати запущені:

en: Item Management
uk: Керування елементами

en: Show Unpinned:
uk: Показати незакріплені:

en: Restrict to Workspace:
uk: Обмежити робочим простором:

en: Lock Icons:
uk: Блокування піктограм:

en: Behaviour
uk: Поведінка

en: Docklets
uk: Доклети

en: Drop to add to dock
uk: Перетягніть та киньте, щоб додати до панелі

en: _Keep in Dock
uk: _Причепити до панелі

en: _Close All
uk: _Закрити все

en: _Close
uk: _Закрити

en: Drop to open with %s
uk: Відпустіть щоб відкрити в %s

en: _Open in File Browser
uk: _Відкрити у керівнику файлів

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Open Containing _Folder
uk: Відкрити відповідну _теку

en: Drop applications or files here
uk: Перетягніть програми або файли сюди

en: Get _Help Online...
uk: Отримати _допомогу...

en: _Translate This Application...
uk: _Перекласти цю Програму...

en: Preferences
uk: Параметри
