planner - en to cs translation catalogue (495 entries)

en: Planner project plan
cs: Plán projektu Planner

en: Project Management
cs: Správa projektů

en: Handle the tasks, resources, and cost of your projects
cs: Spravovat úkoly, prostředky a náklady svých projektů

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Gantt;Chart;Critical path;Relationship;Dependency;WBS;
cs: Ganttův diagram;graf;kritická cesta;vztah;závislost;WBS;rozpis;

en: Highlight critical path in Gantt view
cs: Zvýraznit kritickou cestu v Ganttově pohledu

en: Whether to highlight the tasks along the critical path in the Gantt view.
cs: Jestli v Ganttově pohledu zvýraznit úkoly na kritické cestě.

en: Display nonstandard days in Gantt view
cs: Zobrazovat nestandardní dny v Ganttově pohledu

en: Whether to display nonstandard days in the Gantt view.
cs: Jestli v Ganttově pohledu zobrazovat nestandardní dny.

en: Print the Gantt view
cs: Tisknout Ganttův pohled

en: Whether printing of the Gantt view is enabled.
cs: Jestli je povolen tisk Ganttova pohledu.

en: Highlight critical path in Task view
cs: Zvýraznit kritickou cestu v pohledu na úkoly

en: Whether to highlight the tasks along the critical path in the Task view.
cs: Zda v zobrazení úkolů zvýraznit úkoly na kritické cestě.

en: Display nonstandard days in Task view
cs: Zobrazovat nestandardní dny v zobrazení úkolů

en: Whether to display nonstandard days in the Task view.
cs: Zda v zobrazení úkolů zobrazovat nestandardní dny.

en: Print the Task view
cs: Tisk zobrazení úkolů

en: Whether printing of the Task view is enabled.
cs: Zda je povolen tisk zobrazení úkolů.

en: Print the Resource view
cs: Tisk zobrazení zdrojů

en: Whether printing of the Resource view is enabled.
cs: Zda je povolen tisk zobrazení zdrojů.

en: The active view
cs: Aktivní zobrazení

en: Which view to display in the user interface.
cs: Které zobrazební zobrazovat v uživatelském rozhraní.

en: Add Predecessor
cs: Přidat předchůdce

en: _Name:
cs: _Jméno:

en: _Relation type:
cs: Typ _vztahu:

en: _Lag:
cs: Z_poždění:

en: Calendar Editor
cs: Editor kalendáře

en: _New...
cs: _Nový…

en: Working time...
cs: Pracovní doba…

en: Default week...
cs: Výchozí týden…

en: Use working time from derived calendar
cs: Použít pracovní dobu z odvozeného kalendáře

en: Set day type to:
cs: Nastavit typ dne na:

en: Custom working time
cs: Vlastní pracovní doba

en: <b>Working time</b>
cs: <b>Pracovní doba</b>

en: From:
cs: Od:

en: To:
cs: Do:

en: Apply
cs: Použít

en: Select a Calendar
cs: Vyberte kalendář

en: Hidden columns:
cs: Skryté sloupce:

en: _Show
cs: _Zobrazit

en: _Hide
cs: _Skrýt

en: Visible columns:
cs: Viditelné sloupce:

en: Edit Day Types
cs: Upravit typy dnů

en: Default Week
cs: Výchozí týden

en: <b>Calendar:</b>
cs: <b>Kalendář:</b>

en: Select a weekday and the day type to use for that day in the default week for this calendar.
cs: Vyberte den v týdnu a typ dnů, který použít pro ten den ve výchozím týdnu tohoto kalendáře.

en: Week day:
cs: Den v týdnu

en: Day type:
cs: Typ dnů:

en: 
    The selected day type has the following working hours:
cs: 
    Vybraný typ dnů má následující pracovní hodiny:

en: Select group
cs: Vybrat skupinu

en: Search
cs: Hledat

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Unselect All
cs: Zrušit výběr všeho

en: Loading resource data
cs: Načítají se data zdrojů

en: Group Editor
cs: Editor skupin

en: New Calendar
cs: Nový kalendář

en: C_reate
cs: _Vytvořit

en: _Existing calendars:
cs: _Existující kalendáře:

en: _Name of the new calendar:
cs: _Název nového kalendáře:

en: _Derive from a calendar
cs: _Odvodit z kalendáře

en: C_opy an existing calendar
cs: _Kopírovat existující kalendář

en: Create an _empty calendar
cs: Vytvořit _prázdný kalendář

en: Add Day Type
cs: Přidat typ dnů

en: New Project Phase
cs: Nová fáze projektu

en: Add Property
cs: Přidat vlastnost

en: _Description:
cs: _Popis:

en: _Type:
cs: _Typ:

en: _Label:
cs: _Jmenovka:

en: Edit Project Phases
cs: Upravit fáze projektu

en: Project Properties
cs: Vlastnosti projektu

en: _Start:
cs: _Začátek

en: _Organization:
cs: _Organizace:

en: _Manager:
cs: _Správce:

en: _Calendar:
cs: _Kalendář:

en: Select...
cs: Vybrat…

en: _Phase:
cs: _Fáze

en: General
cs: Obecné

en: Custom
cs: Vlastní

en: Custom Properties
cs: Vlastní vlastnosti

en: _Email:
cs: _E-mail:

en: _Group:
cs: _Skupina:

en: C_ost:
cs: _Cena:

en: _Short name:
cs: _Krátký název:

en: Optional - overrides resource name in Gantt view.
cs: Nepovinné - nahrazuje název zdroje v Ganttově diagramu.

en: Select the calendar to use for this resource. If you want to use the default calendar of the project, select 'None'.
cs: Vyberte kalendář, který použít pro tento zdroj. Chcete-li použít výchozí kalendář projektu, zvolte „Žádný“.

en: Edit Calendars...
cs: Upravit kalendáře…

en: Calendar
cs: Kalendář

en: _Insert time stamp
cs: Vložit _aktuální čas

en: Notes
cs: Poznámky

en: Insert Resource
cs: Vložit zdroj

en: _Insert
cs: _Vložit

en: Open Database
cs: Otevřít databázi

en: _Username:
cs: Jméno _uživatele:

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: _Database:
cs: _Databáze:

en: Select a Project
cs: Vyberte projekt

en: The database contains the following projects. Select a project to open:
cs: Databáze obsahuje následující projekty. Vyberte projekt, který otevřít:

en: As soon as possible
cs: Co nejdřív

en: No earlier than
cs: Ne dříve než

en: On fixed date
cs: V pevné datum

note: The verb "schedule". This is the verb "schedule" I18n: the verb "schedule" here.
en: Schedule:
cs: Plánovat:

en: Today
cs: Dnes

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Select
cs: Vybrat

en: _Work:
cs: _Práce:

en: _Duration:
cs: _Trvání:

en: C_omplete:
cs: _Hotovo:

en: _Priority:
cs: Pr_iorita:

en: _Milestone
cs: _Milník

en: _Fixed duration
cs: _Fixní trvání

en: Resources
cs: Zdroje

en: Predecessors
cs: Předchůdci

en: _Insert Time Stamp
cs: Vložit _aktuální čas

en: Insert Task
cs: Vložit úkol

en: Edit Working Time
cs: Upravit pracovní dobu

en: <b>Day types</b>
cs: <b>Typy dnů</b>

en: <b>Working hours</b>
cs: <b>Pracovní hodiny</b>

en: Working
cs: Pracovní

en: A default working day
cs: Výchozí pracovní den

en: Nonworking
cs: Nepracovní

en: A default non working day
cs: Výchozí nepracovní den

en: Use base
cs: Použít základní

en: Use day from base calendar
cs: Použít den ze základního kalendáře

en: This format does not support reading
cs: Tento formát nepodporuje čtení

en: Could not create XML tree
cs: Nelze vytvořit strom XML

en: Could not write XML file
cs: Nelze zapsat soubor XML

en: Default
cs: Výchozí

en: Invalid URI: '%s'
cs: Neplatné URI: „%s“

en: Couldn't find a suitable file module for loading '%s'
cs: Nelze najít vhodný modul souboru pro načtení „%s“

en: No support for SQL storage built into this version of Planner.
cs: V této verzi Planneru není vestavěna podpora pro ukládání do SQL.

en: Invalid URI.
cs: Neplatné URI.

en: Unable to find file writer identified by '%s'
cs: Nelze najít zapisovač souboru identifikovaný „%s“

en: Couldn't find a suitable file module for loading project
cs: Nelze najít vhodný modul souboru pro načtení projektu

en: String list
cs: Seznam řetězců

en: Integer number
cs: Celé číslo

en: Floating-point number
cs: Číslo s pohyblivou řádovou čárkou

en: Date
cs: Datum

en: Duration
cs: Trvání

en: Cost
cs: Cena

en: None
cs: Žádný

en: Can't connect to database server
cs: Nelze se připojit k databázovému serveru

en: No errors reported.
cs: Nebyla ohlášena žádná chyba.

note: Give up.
en: Invalid Unicode
cs: Neplatné Unicode

en: Connection to database '%s' failed.
cs: Připojení k databázi „%s“ selhalo.

en: Connection to database '%s' failed.
    %s
cs: Připojení k databázi „%s“ selhalo.
    %s

en: BEGIN command failed %s.
cs: Příkaz BEGIN selhal %s.

en: The project '%s' has been changed by the user '%s' since you opened it. Do you want to save anyway?
cs: Projekt „%s“ byl změněn uživatelem „%s“ poté, co jste jej otevřeli. Chcete jej přesto uložit?

en: Connection to database '%s' failed.
cs: Připojení k databázi „%s“ selhalo.

en: Invalid SQL URI (must start with 'sql://' and contain '#').
cs: Neplatné SQL URI (musí začínat „sql://“ a obsahovat „#“).

en: Invalid SQL URI (invalid project id).
cs: Neplatné SQL URI (neplatné id projektu).

en: Invalid SQL URI (no database name specified).
cs: Neplatné SQL URI (neurčen název databáze).

en: Could not add a predecessor relation, because the tasks are already related.
cs: Nelze přidat vztah předchůdce, protože mezi úkoly již existuje vztah.

en: Start to Finish relation type cannot be combined with other relations.
cs: Typ vztahu začátek do konce nelze kombinovat s ostatními vztahy.

en: Finish to Finish relation type cannot be combined with other relations.
cs: Typ vztahu konec do konce nelze kombinovat s ostatními vztahy.

en: Start to Finish relation type cannot be combined with Start No Earlier Than constraint.
cs: Typ vztahu začátek do konce nelze kombinovat s omezením Začátek ne dříve než.

en: Finish to Finish relation type cannot be combined with Start No Earlier Than constraint.
cs: Typ vztahu konec do konce nelze kombinovat s omezením Začátek ne dříve než.

en: Start to Finish relation cannot be set. Predecessor starts on project start date.
cs: Vztah začátek do konce nelze nastavit. Předchůdce začíná v den začátku projektu.

en: Cannot add a predecessor, because it would result in a loop.
cs: Nelze přidat předchůdce, protože by tím vznikla smyčka.

en: Cannot move the task, because it would result in a loop.
cs: Nelze přesunout úkol, protože by tím vznikla smyčka.

note: Translators: Example output: October 9, 2006
en: %B %e, %Y
cs: %e. %b %Y

en: Export to HTML failed
cs: Export do HTML selhal

en: Insert
cs: Vložit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Unlink
cs: Odpojit

en: Link
cs: Spojit

en: Indent
cs: Odsadit

en: Unindent
cs: Zrušit odsazení

en: Move up
cs: Posunout nahoru

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Edit
cs: Upravit

en: Change day type
cs: Změnit typ dne

en: Remove calendar
cs: Odstranit kalendář

en: Add new calendar
cs: Přidat nový kalendář

en: Undo '%s'
cs: Zpět „%s“

en: Undo
cs: Zpět

en: Redo '%s'
cs: Znovu „%s“

en: Redo
cs: Znovu

en: Add day type "%s"
cs: Přidat typ dnů „%s“

en: Remove day type "%s"
cs: Odstranit typ dnů „%s“

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Sunday
cs: Neděle

en: No working time
cs: Žádná pracovní doba

en: Edit default week
cs: Upravit výchozí týden

en: Import resources from Evolution Data Server
cs: Importovat zdroje z datového serveru Evolution

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Import
cs: Importovat

en: Photo
cs: Foto

en: Imported from Evolution Data Server
cs: Importováno z datového serveru Evolution

en: Updated from Evolution Data Server
cs: Aktualizováno z datového serveru Evolution

en: Query cancelled.
cs: Dotaz zrušen.

en: Evolution Data Server UID
cs: UID datového serveru Evolution

en: Identifier used by Evolution Data Server for resources
cs: Identifikátor zdrojů používaný datovým serverem Evolution

en: %dh %dmin
cs: %d h %d min

en: %dmin
cs: %d min

note: i18n: this string is the date nr and month name, displayed * e.g. in the date cells in the task tree. See * libmrproject/docs/DateFormat.
en: %b %e
cs: %e. %b

en: mon
cs: měs

note: month unit variant accepted in input
en: month
cs: měsíc

note: month unit variant accepted in input
en: months
cs: měsíců

note: month unit variant accepted in input
en: w
cs: t

note: week unit variant accepted in input
en: week
cs: týden

note: week unit variant accepted in input
en: weeks
cs: týdnů

note: day unit variant accepted in input
en: day
cs: den

note: day unit variant accepted in input
en: days
cs: dní

note: hour unit variant accepted in input
en: hour
cs: hodina

note: hour unit variant accepted in input
en: hours
cs: hodin

note: minute unit variant accepted in input
en: minute
cs: minuta

note: minute unit variant accepted in input
en: minutes
cs: minut

note: Fallback to black i18n: project start, the date format is described in * libmrproject/docs/DateFormat.
en: %Y %b %d
cs: %e. %b %Y

en: Project start
cs: Začátek projektu

en: %a, %e %b %Y
cs: %a, %e. %b %Y

en: Work
cs: Práce

en: Unnamed
cs: Nepojmenovaný

en: Change work to %s
cs: Změnit práci na %s

en: Change progress to %u%% complete
cs: Změnit průběh na splnění %u%%

en: No name
cs: Beze jména

en: Make task '%s' a predecessor of '%s'
cs: Učinit úkol „%s“ předchůdcem „%s“

en: Edit task property
cs: Upravit vlastnosti úkolu

en: _Insert Task
cs: _Vložit úkol

en: Insert a new task
cs: Vložit nový úkol

en: In_sert Tasks...
cs: _Vložit úkoly…

en: _Remove Task
cs: _Odstranit úkoly

en: Remove the selected tasks
cs: Odstranit vybrané úkoly

en: _Edit Task Properties...
cs: Upravit _vlastnosti úkolu…

en: Select _All
cs: Vybrat _vše

en: Select all tasks
cs: Vybrat všechny úkoly

en: _Unlink Task
cs: Od_pojit úkol

en: Unlink the selected tasks
cs: Odpojit vybrané úkoly

en: _Link Tasks
cs: S_pojit úkoly

en: Link the selected tasks
cs: Spojit vybrané úkoly

en: I_ndent Task
cs: _Odsadit úkol

en: Indent the selected tasks
cs: Odsadit vybrané úkoly

en: Unin_dent Task
cs: Zrušit od_sazení úkolu

en: Unindent the selected tasks
cs: Zrušit odsazení vybraných úkolů

en: Move Task _Up
cs: Posunout úkol _nahoru

en: Move the selected tasks upwards
cs: Přesunout vybrané úkoly výše

en: Move Task Do_wn
cs: Posunout úkoly _dolů

en: Move the selected tasks downwards
cs: Přesunout vybrané úkoly níže

en: Reset _Constraint
cs: Odstranit _omezení

en: Zoom To _Fit
cs: Zmenšit do _okna

en: Zoom to fit the entire project
cs: Zmenšit celý projekt do okna

en: _Zoom In
cs: Z_většit

en: Zoom in
cs: Zvětšit

en: Zoom _Out
cs: Z_menšit

en: Zoom out
cs: Zmenšit

en: Edit _Visible Columns
cs: Upravit _viditelné sloupce

en: Edit visible columns
cs: Upravit viditelné sloupce

en: _Highlight Critical Tasks
cs: _Zvýraznit kritické úkoly

en: _Show Guide Lines
cs: _Zobrazit vodicí linky

en: _Nonstandard Days
cs: _Nestandardní dny

en: _Gantt Chart
cs: _Ganttův diagram

en: Start
cs: Začátek

en: Finish
cs: Konec

en: Slack
cs: Rezerva

en: Assigned to
cs: Přiřazeno

note: i18n: The string "% Complete" will be used in the header * of a column containing values from 0 upto 100, indicating * what part of a task has been completed.
en: % Complete
cs: % hotovo

en: Edit Gantt Columns
cs: Upravit sloupce v Gantt

en: Insert group
cs: Vložit skupinu

en: Remove group
cs: Odstranit skupinu

en: Default group
cs: Výchozí skupina

en: Edit group property
cs: Upravit vlastnost skupiny

en: Manager name
cs: Jméno manažera

en: Manager phone
cs: Telefon manažera

en: Manager email
cs: E-mail manažera

en: Export project to HTML
cs: Exportovat projekt do HTML

en: Could not export to HTML
cs: Nelze exportovat do HTML

en: Export to HTML
cs: Export do HTML

en: Show result in browser
cs: Zobrazit výsledek v prohlížeči

en: File "%s" exists, do you want to overwrite it?
cs: Soubor „%s“ existuje, chcete jej přepsat?

en: Create the initial window with the given geometry.
cs: Vytvořit počáteční okno s zadanou geometrií.

en: GEOMETRY
cs: GEOMETRIE

en: FILES|URIs
cs: SOUBORY|adresy_URI

en: - Planner project management
cs: - Správa projektů Planner

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
cs: %s
    Spusťte „%s --help“ pro zobrazení seznamu dostupných přepínačů příkazové řádky

en: Invalid geometry string "%s"
cs: Neplatný řetězec s polohou a rozměry „%s“

en: MS Project XML...
cs: MS Project XML…

en: Import an MS Project XML file
cs: Importovat soubor MS Project XML

en: Couldn't import file.
cs: Nelze importovat soubor.

en: Import a File
cs: Importovat soubor

en: XML Files
cs: Soubory XML

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: Insert phase
cs: Vložit fázi

en: Remove phase
cs: Odstranit fázi

en: Could not open plugin file '%s'
cs: Nelze otevřít soubor zásuvného modulu „%s“

note: i18n: finish-to-start, not sure if it should be translated...
en: FS
cs: KZ

en: FF
cs: KK

en: SS
cs: ZZ

en: SF
cs: ZK

en: Select the views to print:
cs: Vyberte pohledy, které chcete vytisknout:

en: Select views
cs: Vyberte pohledy

en: Select a calendar to use for this project:
cs: Vyberte kalendář, který používat pro tento projekt:

en: Edit Project Name
cs: Upravit název projektu

en: Edit Organization
cs: Upravit organizaci

en: Edit Manager
cs: Upravit manažera

en: Edit Project Start
cs: Upravit začátek projektu

en: OK
cs: Budiž

en: Edit Project Phase
cs: Upravit fázi projektu

en: Property
cs: Vlastnost

en: Value
cs: Hodnota

en: The name of the custom property needs to start with a letter.
cs: Název vlastní vlastnosti musí začínat písmenem.

en: Do you really want to remove the property '%s' from the project?
cs: Opravdu chcete z projektu odstranit vlastnost „%s“?

en: Date...
cs: Datum…

en: Add project property
cs: Přidat vlastnost projektu

en: Remove project property
cs: Odstranit vlastnost projektu

en: Edit project property value
cs: Upravit hodnotu vlastnosti projektu

en: Label
cs: Jmenovka

en: Type
cs: Typ

en: Add property
cs: Přidat vlastnost

en: Remove property
cs: Odstranit vlastnost

en: Edit property label
cs: Upravit jmenovku vlastnosti

en: Insert resource
cs: Vložit zdroj

en: Material
cs: Materiál

en: (None)
cs: (žádná)

en: (No name)
cs: (beze jména)

en: Edit resource calendar
cs: Upravit kalendář zdroje

en: Edit resource note
cs: Upravit poznámku o zdroji

en: Edit resource cost
cs: Upravit cenu zdroje

en: Edit resource property
cs: Upravit vlastnost zdroje

note: i18n: time stamp format for notes in task dialog, see strftime(3) for * a detailed description.
en: %a %d %b %Y, %H:%M
cs: %a %d. %b %Y, %H:%M

en: None (use project default)
cs: Žádný (použít výchozí projektu)

en: Edit resource properties
cs: Upravit vlastnosti zdroje

en: _Insert Resource
cs: _Vložit zdroj

en: Insert a new resource
cs: Vložit nový zdroj

en: In_sert Resources...
cs: _Vložit zdroje…

en: _Remove Resource
cs: _Odstranit zdroj

en: Remove the selected resource
cs: Odstranit vybraný zdroj

en: _Edit Resource Properties...
cs: _Upravit vlastnosti zdroje…

en: Edit _Groups
cs: Upravit _skupiny

en: Edit resource groups
cs: Upravit skupiny zdrojů

en: Edit _Custom Properties...
cs: Upravit _vlastní vlastnosti…

en: _Resources
cs: _Zdroje

en: Remove resource
cs: Odstranit zdroj

en: Edit Resource Columns
cs: Upravit sloupce zdrojů

en: Edit custom resource properties
cs: Upravit vlastní vlastnosti zdroje

en: Short name
cs: Krátký název

en: Group
cs: Skupina

note: i18n: Short "Week", preferably 2 letters.
en: Wk %d
cs: Týd %d

en: Week %d
cs: Týden %d

note: i18n: Week, year.
en: Week %d, %d
cs: Týden %d, %d

note: i18n: Short "Quarter", preferably 2-3 letters.
en: Qtr %d
cs: Kv %d

note: i18n: Year, short "Quarter", preferably 2-3 letters.
en: %d, Qtr %d
cs: %d, Kv %d

note: i18n: Short "Half year", preferably 1 letter.
en: H%d
cs: P%d

note: i18n: Year, short "Half year", preferably 1 letter.
en: %04d, H%d
cs: %04d, P%d

en: Open from Database...
cs: Otevřít z databáze…

en: Open a project from a database
cs: Otevřít projekt z databáze

en: Save to Database
cs: Uložit do databáze

en: Save the current project to a database
cs: Uložit aktuální projekt do databáze

en: Database %s needs to be upgraded from version %s to version %s.
    Please backup database before the upgrade.
cs: Databázi %s je potřeba aktualizovat z verze %s na verzi %s.
    Před aktualizací prosím databázi zazálohujte.

en: Upgrade
cs: Aktualizovat

en: Could not upgrade database %s.
     Upgrade file used: %s.
    
    Database error: 
    %s
cs: Nelze aktualizovat databázi %s.
     Používaný soubor aktualizace: %s.
    
    Chyba databáze: 
    %s

en: Can't create tables in database %s
cs: Nelze vytvořit tabulky v databázi %s

en: Database %s is not setup for Planner. Do you want to do that?
cs: Databáze %s není nastavena pro Planner. Chcete to udělat?

en: Connection to database '%s@%s' failed.
cs: Připojení k databázi „%s@%s“ selhalo.

en: Test to tables in database '%s' failed.
cs: Test do tabulek v databázi „%s“ selhal.

en: Project
cs: Projekt

en: Phase
cs: Fáze

en: Revision
cs: Verze

en: Open from Database
cs: Otevřít z databáze

en: Link task
cs: Připojit úkol

en: Unlink task
cs: Odpojit úkol

en: Insert task
cs: Vložit úkol

en: Finish to start (FS)
cs: Konec do začátku (KZ)

en: Finish to finish (FF)
cs: Konec do konce (KK)

en: Start to start (SS)
cs: Začátek do začátku (ZZ)

en: Start to finish (SF)
cs: Začátek do konce (ZK)

en: Edit task type
cs: Upravit typ úkolu

en: Toggle fixed duration
cs: Přepnout fixní trvání

en: Edit task scheduling
cs: Upravit plánování úkolu

en: Assign resource to task
cs: Přiřadit zdroj k úkolu

en: Unassign resource from task
cs: Zrušit přiřazení zdroje k úkolu

en: Change resource units in task
cs: Změnit jednotky zdroje pro úkol

en: Edit task predecessor
cs: Upravit předchůdce úkolu

en: Edit lag predecessor
cs: Upravit předchůdce zpoždění

en: Edit task note
cs: Upravit poznámku o úkolu

en: No earlier than %s
cs: Ne dříve než %s

en: On fixed date %s
cs: V pevné datum %s

en: Can't add new predecessor. No task selected!
cs: Nelze přidat nového předchůdce. Není vybrán žádný úkol!

en: Change...
cs: Změnit…

en: Assigned
cs: Přiřazeno

en: Units
cs: Jednotky

en: Lag
cs: Zpoždění

en: Edit task properties
cs: Upravit vlastnosti úkolu

en: _Insert task
cs: _Vložit úkol

en: Insert _subtask
cs: Vložit _podúkol

en: _Remove task
cs: _Odstranit úkol

en: _Unlink task
cs: Od_pojit úkol

en: Assign _resources...
cs: Přiřadit zd_roje…

en: _Edit task...
cs: _Upravit úkol…

en: Remove task
cs: Odstranit úkol

en: Apply constraint to task
cs: Přidat omezení úkolu

en: Reset task constraint
cs: Odstranit omezení úkolu

en: Remove tasks
cs: Odstranit úkoly

en: You are about to open an edit dialog each for %i tasks. Are you sure that you want to do that?
cs: Hodláte otevřít dialogová okna pro úpravu každého z %i úkolů. Jste si jisti, že to chcete udělat?

en: Unlink tasks
cs: Odpojit úkolyy

en: Link tasks
cs: Připojit úkolyy

en: Indent tasks
cs: Odsadit úkolyy

en: Indent task
cs: Odsadit úkol

en: Unindent tasks
cs: Zrušit odsazení úkolu

en: Unindent task
cs: Zrušit odsazení úkolu

en: Move tasks up
cs: Posunout úkoly nahoru

en: Move task up
cs: Posunout úkol nahoru

en: Move tasks down
cs: Posunout úkoly dolů

note: Moving task from 'position' to 'position + 1'
en: Move task down
cs: Posunout úkol dolů

en: Reset task constraints
cs: Odstranit omezení úkolu

en: Reset all task constraints
cs: Odstranit omezení všech úkolů

en: _Edit Task
cs: _Upravit úkol

en: _Edit Custom Properties...
cs: Upravit _vlastní vlastnosti…

en: Tasks
cs: Úkoly

en: _Tasks
cs: Ú_lohy

en: Edit custom task properties
cs: Upravit vlastní vlastnosti úkolu

en: Edit Task Columns
cs: Upravit sloupce úkolu

en: Edit _resource...
cs: Upravit zd_roj…

en: E_xpand all resources
cs: Roz_balit všechny zdroje

en: _Collapse all resources
cs: _Sbalit všechny zdroje

en: 
    Name
cs: 
    Jméno

en: 
    Task
cs: 
    Úkol

en: Zoom to fit
cs: Přizpůsobit velikosti okna

note: i18n: Label used for the sidebar. Please try to make it short and use * a linebreak if necessary/possible.
en: Resource
    Usage
cs: Využití
    zdroje

en: Resource _Usage
cs: _Využití zdroje

en: Edit Resource Usage Columns
cs: Upravit sloupce využití zdrojů

en: Unable to open '%s'
cs: Nelze otevřít „%s“

en: Unable to open help file
cs: Nelze otevřít soubor s nápovědou

en: _File
cs: _Soubor

en: _New Project
cs: _Nový projekt

en: Create a new project
cs: Vytvořit nový projekt

en: _Open...
cs: _Otevřít…

en: Open a project
cs: Otevřít projekt

en: Open _Recent
cs: Otevřít ne_dávné

en: _Import
cs: _Importovat

en: _Save
cs: _Uložit

en: Save the current project
cs: Uložit aktuální projekt

en: _Export
cs: _Exportovat

en: Save _As...
cs: Uložit _jako…

en: Save the current project with a different name
cs: Uložit aktuální projekt pod jiným jménem

en: Page Set_up...
cs: Nastavení s_tránky…

en: Setup the page settings for your current printer
cs: Upravit nastavení stránky pro aktivní tiskárnu

en: _Print...
cs: _Tisk…

en: Print the current project
cs: Vytisknout aktuální projekt

en: Print Pre_view
cs: _Náhled před tiskem

en: Print preview of the current project
cs: Náhled aktuálního projektu před tiskem

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Close the current file
cs: Zavřít aktuální soubor

en: _Quit
cs: _Konec

en: Exit the program
cs: Ukončit program

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Undo
cs: _Zpět

en: Undo the last action
cs: Vrátit poslední akci

en: _Redo
cs: Z_novu

en: Redo the undone action
cs: Zrušit poslední akci zpět

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _Actions
cs: _Akce

en: _Project
cs: _Projekt

en: _Manage Calendars
cs: _Spravovat kalendáře

en: Edit Day _Types
cs: Upravit _typy dnů

en: Edit Project _Phases
cs: Upravit _fáze projektu

en: _Edit Project Properties
cs: Upravit _vlastnosti projektu

en: Edit the project properties
cs: Upravit vlastnosti projektu

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _User Guide
cs: _Příručka uživatele

en: Show the Planner User Guide
cs: Zobrazit příručku uživatele Planneru

en: _About
cs: _O programu

en: About this application
cs: O této aplikaci

en: Switch to the view "%s"
cs: Přepnout na pohled „%s“

en: Open a File
cs: Otevřít soubor

en: Planner Files
cs: Soubory Planneru

en: A Project Management application for the GNOME desktop
cs: Aplikace pro správu projektů pro prostředí pracovní plochy GNOME

en: The Planner Homepage
cs: Domácí stránka Planneru

en: Save changes to document '%s' before closing?
cs: Uložit před zavřením změny do dokumentu „%s“?

en: If you don't save, changes made the last minute will be discarded.
cs: Pokud je neuložíte, budou změny provedené za poslední minutu ztraceny.

en: If you don't save, changes made the last %d minute will be discarded. | If you don't save, changes made the last %d minutes will be discarded.
cs[0]: Pokud je neuložíte, budou změny provedené za poslední %d minutu ztraceny.
cs[1]: Pokud je neuložíte, budou změny provedené za poslední %d minuty ztraceny.
cs[2]: Pokud je neuložíte, budou změny provedené za posledních %d minut ztraceny.

en: If you don't save, changes made the last hour will be discarded.
cs: Pokud je neuložíte, budou změny provedené za poslední hodinu ztraceny.

en: If you don't save, changes made the last %d hour will be discarded. | If you don't save, changes made the last %d hours will be discarded.
cs[0]: Pokud je neuložíte, budou změny provedené za poslední %d hodinu ztraceny.
cs[1]: Pokud je neuložíte, budou změny provedené za poslední %d hodiny ztraceny.
cs[2]: Pokud je neuložíte, budou změny provedené za posledních %d hodin ztraceny.

en: C_lose without saving
cs: Z_avřít bez uložení

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Save a File
cs: Uložit soubor

en: You have opened a file that was saved with an old version of Planner.
    
    When loading old files, all tasks will use the constraint 'Must Start On', since the old version did not fully support automatic rescheduling. To take advantage of this new feature, you should add predecessor relations between tasks that are dependent on each other.
    
    You can add a predecessor relation by clicking on the predecessor and dragging to the successor.
    
    After doing this, you can remove all constraints by selecting the menu item 'Remove all constraints' in the 'Edit' menu.
cs: Otevřeli jste soubor, který byl uložen starou verzí Planneru.
    
    Při načítání starých souborů budou všechny úkoly používat omezení „musí začít v“, protože stará verze neměla plnou podporu automatického přeplánování. Tuto novou vlastnost můžete využít po přidání vztahů předchůdce mezi úkoly, které jsou na sobě závislé.
    
    Vztah předchůdce můžete přidat kliknutím na předchůdce a tažením na následníka.
    
    Pak můžete odstranit všechna omezení výběrem položky „Odstranit všechna omezení“ nabídky „Úpravy“.

note: Hack.
en: Unnamed database project
cs: Nepojmenovaný projekt v databázi

en: Edit working time
cs: Upravit pracovní dobu

en: Planner 0.11 Format
cs: Formát Planneru 0.11

en: Export project to a file suitable for Planner 0.11
cs: Exportovat projekt do souboru vhodného pro Planner 0.11

en: Export
cs: Exportovat

en: EDS UID
cs: UID EDS

en: Identifier used by Evolution Data Server for tasks
cs: Identifikátor používaný datovým serverem Evolution pro úkoly

en: EDS Categories
cs: Kategorie EDS

en: Categories for a task used by Evolution Data Server
cs: Kategorie pro úkol použitý datovým serverem Evolution

en: EDS Classification
cs: Klasifikace EDS

en: Task access classification used by Evolution Data Server
cs: Klasifikace přístupu k úkolům používaná datovým serverem Evolution

en: EDS URL
cs: URL EDS

en: URL for a Task used by Evolution Data Server
cs: Adresa URL pro úkoly používaná datovým serverem Evolution

en: Invalid server URI
cs: Neplatná adresa URI serveru.

note: book_target = (EABConfigTargetSource *) data->target; source = book_target->source;
en: Select planner file
cs: Výběr souboru planner

en: The filename extension of this file isn't the planner usual file extension (%s) Do you want to continue?
cs: Přípona tohoto souboru není obvyklá přípona souboru (%s) pro aplikaci Planner. Chcete pokračovat?
