Planner 0.15 - en to et translation catalogue (520 entries)

en: Add Predecessor
et: Eelkäija lisamine

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Relation type:
et: _Suhte tüüp:

en: _Lag:
et: _Viivitus:

en: Default Week
et: Vaikimisi nädal

en: <b>Calendar:</b>
et: <b>Kalender:</b>

en: Select a weekday and the day type to use for that day in the default week for this calendar.
et: Vali nädalapäev ja päeva tüüp, mida sa tahad kasutada vaikimisi nädalas selle kalendri jaoks.

en: Week day:
et: Nädalapäev:

en: Day type:
et: Päeva tüüp:

en: 
    The selected day type has the following working hours:
et: 
    Valitud päevatüübile on määratud järgnevad töötunnid:

en: Edit Working Time
et: Tööaja muutmine

en: <b>Day types</b>
et: <b>Päevatüübid</b>

en: <b>Working hours</b>
et: <b>Töötunnid</b>

en: Calendar Editor
et: Kalendriredaktor

en: _New...
et: _Uus...

en: Working time...
et: Tööaeg...

en: Default week...
et: Vaikimisi nädal...

en: Use working time from derived calendar
et: Tööaega kasutatakse päritud kalendrist

en: Set day type to:
et: Määra päeva tüüp:

en: Custom working time
et: Kohandatud tööaeg

en: <b>Working time</b>
et: <b>Tööaeg</b>

en: From:
et: Algus:

en: To:
et: Lõpp:

en: Apply
et: Rakenda

en: New Calendar
et: Uus kalender

en: C_reate
et: L_oo

en: _Existing calendars:
et: Olemasolevad _kalendrid:

en: _Name of the new calendar:
et: _Uue kalendri nimi:

en: _Derive from a calendar
et: _Tuletatakse kalendrist

en: C_opy an existing calendar
et: _Kopeeritakse olemasolev kalender

en: Create an _empty calendar
et: Luuakse _tühi kalender

en: Select a Calendar
et: Kalendri valimine

en: Edit Day Types
et: Päevatüüpide muutmine

en: Add Day Type
et: Päeva tüübi lisamine

en: Hidden columns:
et: Peidetud veerud:

en: _Show
et: _Näita

en: _Hide
et: _Peida

en: Visible columns:
et: Nähtavad veerud:

en: dialog1
et: dialoog1

en: Select group
et: Vali grupp

en: Search
et: Otsing

en: Select All
et: Vali kõik

en: Unselect All
et: Võta valik maha

en: Loading resource data
et: Vahendite andmete laadimine

en: Group Editor
et: Grupiredaktor

en: Add Property
et: Omaduse lisamine

en: _Description:
et: _Kirjeldus:

en: _Type:
et: _Tüüp:

en: _Label:
et: _Silt:

en: Project Properties
et: Projekti omadused

en: _Start:
et: _Algus:

en: _Organization:
et: _Organisatsioon:

en: _Manager:
et: _Juht:

en: _Calendar:
et: _Kalender:

en: Select...
et: Vali...

en: _Phase:
et: _Faas:

en: General
et: Üldine

en: Custom
et: Kohandatud

en: Edit Project Phases
et: Projekti faaside muutmine

en: New Project Phase
et: Uus projekti faas

en: Custom Properties
et: Kohandatud omadused

en: _Email:
et: _E-post:

en: _Group:
et: _Grupp:

en: C_ost:
et: M_aksumus:

en: _Short name:
et: _Hüüdnimi:

en: Optional - overrides resource name in Gantt view.
et: Valikuline - kirjutab Gantt'i vaates vahendi nime üle

en: Select the calendar to use for this resource. If you want to use the default calendar of the project, select 'None'.
et: Vali selle vahendi jaoks kasutatav kalender. Kui sa soovid kasutada projekti vaikimisi kalendrit, siis vali 'Puudub'.

en: Edit Calendars...
et: Muuda kalendreid...

en: Calendar
et: Kalender

en: _Insert time stamp
et: _Lisa ajatempel

en: Notes
et: Märkmed

en: Insert Resource
et: Vahendi lisamine

en: _Insert
et: _Lisa

en: Open Database
et: Ava andmebaas

en: _Username:
et: _Kasutajanimi:

en: _Password:
et: _Parool:

en: _Database:
et: _Andmebaas:

en: Select a Project
et: Vali projekt

en: The database contains the following projects. Select a project to open:
et: Andmebaas sisaldab järgnevaid projekte. Vali projekt, mida avada:

en: window
et: aken

note: The verb "schedule". This is the verb "schedule" I18n: the verb "schedule" here.
en: Schedule:
et: Ajastamine:

en: As soon as possible
    No earlier than
    On fixed date
et: Nii vara, kui võimalik
    Mitte varem kui
    Määratud ajal

en: Today
et: Täna

en: Cancel
et: Loobu

en: Select
et: Vali

en: _Work:
et: _Töö:

en: _Duration:
et: K_estus:

en: C_omplete:
et: _Valmis:

en: _Priority:
et: Tä_htsus:

en: _Milestone
et: Tä_his

en: _Fixed duration
et: _Määratud kestus

en: Resources
et: Vahendid

en: Predecessors
et: Eelkäijad

en: _Insert Time Stamp
et: _Lisa ajatempel

en: Insert Task
et: Ülesande lisamine

en: Project Plan
et: Projektiplaan

en: Documents/Project Management
et: Dokumendid/Projektihaldus

en: Planner project plan
et: Plaanija projektiplaan

en: Planner
et: Plaanija

en: Project Management
et: Projektihaldus

en: Planner Project Management
et: Plaanija projektihaldus

en: Handle the tasks, resources, and cost of your projects
et: Ülesannete, ressursside ja projektide maksumuse haldamine

en: Gantt;Chart;Critical path;Relationship;Dependency;WBS;
et: ajaplaneerimine;Gant;graafik;kriitline tee;suhted;sõltuvus;WBS;

en: Highlight critical path in Gantt view
et: Kriitilise raja esiletõstmine Gantt'i vaates

en: Whether to highlight the tasks along the cricital path in the Gantt view.
et: Kas tõsta esile Gantt'i vaates olevat kriitilist rada või mitte.

en: Display nonstandard days in Gantt view
et: Mittestandardsete päevade kuvamine Gantt'i vaates

en: Whether to display nonstandard days in the Gantt view.
et: Kas tõsta esile mittestandardseid päevi Gantt'i vaates.

en: Highlight critical path in Task view
et: Kriitilise raja esiletõstmine ülesannete vaates

en: Whether to highlight the tasks along the cricital path in the Task view.
et: Kas tõsta esile ülesannete vaates olevat kriitilist rada või mitte.

en: Print the Gantt view
et: Gantt'i vaate printimine

en: Whether printing of the Gantt view is enabled.
et: Kas Gantt'i vaate printimine on lubatud.

en: Print the Task view
et: Ülesannete vaate printimine

en: Whether printing of the Task view is enabled.
et: Kas ülesannete vaate printimine on lubatud.

en: Print the Resource view
et: Vahendite vaate printimine

en: Whether printing of the Resource view is enabled.
et: Kas vahendite vaate printimine on lubatud.

en: The active view
et: Aktiivne vaade

en: Which view to display in the user interface.
et: Mis vaadet kuvatakse kasutajaliideses

en: Company:
et: Ettevõte:

en: Manager:
et: Juht

en: Start:
et: Algus:

en: Finish:
et: Lõpp:

en: Report Date:
et: Raporti kuupäev:

en: Week
et: Nädal

en: Priority
et: Tähtsus

en: Complete
et: Valmis

en: This file was generated by
et: Selle faili on genereerinud

en: Gantt Chart
et: Gantti kaart

en: Phase:
et: Faas:

en: Unnamed Project
et: Nimetu projekt

en: Working
et: Tööpäev

en: A default working day
et: Vaikimisi tööpäev

en: Nonworking
et: Mitte-tööpäev

en: A default non working day
et: Vaikimisi mitte-tööpäev

en: Use base
et: Tuleta põhikalendrist

en: Use day from base calendar
et: Kasuta põhikalendri päeva

en: This format does not support reading
et: See vorming ei toeta lugemist

en: Could not create XML tree
et: XML puud pole võimalik luua

en: Could not write XML file
et: XML faili pole võimalik kirjutada

en: Default
et: Vaikimisi

en: Invalid URI: '%s'
et: Vigane URI: '%s'

en: Couldn't find a suitable file module for loading '%s'
et: '%s' laadimiseks vajalikku failimoodulit ei leitud

en: No support for SQL storage built into this version of Planner.
et: Sellele Plaanija versioonile pole SQL andmehoidla tuge lisatud.

en: Invalid URI.
et: Vigane URI.

en: Unable to find file writer identified by '%s'
et: Ei leia '%s' poolt identifitseeritud failikirjutajat

en: Couldn't find a suitable file module for loading project
et: Projekti laadimiseks vajalikku failimoodulit ei leitud

en: Text
et: Tekst

en: String list
et: Stringiloend

en: Integer number
et: Täisarv

en: Floating-point number
et: Reaalarv

en: Date
et: Kuupäev

en: Duration
et: Kestus

en: Cost
et: Maksumus

en: None
et: Puudub

en: Can't connect to database server
et: Tõrge ühendumisel andmebaasiserveriga

en: No errors reported.
et: Vigadest ei raporteeritud.

note: Give up.
en: Invalid Unicode
et: Vigane Unicode

en: Connection to database '%s' failed.
et: Tõrge ühenduse loomisel andmebaasiga '%s'.

en: Connection to database '%s' failed.
    %s
et: Tõrge ühenduse loomisel andmebaasiga '%s':
    %s

en: Failed to create a dictionary for the database connection.
et: Tõrge andmebaasiühenduse jaoks sõnastiku loomisel.

en: BEGIN command failed %s.
et: Tõrge BEGIN käsul %s.

en: The project '%s' has been changed by the user '%s' since you opened it. Do you want to save anyway?
et: Projekt '%s' on muudetud kasutaja '%s' poolt peale seda, kui sa selle avasid. Kas sa soovid ikkagi salvestada?

en: Connection to database '%s' failed.
et: Tõrge ühenduse loomisel andmebaasiga '%s'.

en: Invalid SQL URI (must start with 'sql://' and contain '#').
et: Vigane SQL'i URI (peab algama stringiga 'sql://' ja sisaldama string '#'.

en: Invalid SQL URI (invalid project id).
et: Vigane SQL'i URI (vigane projekti ID).

en: Invalid SQL URI (no database name specified).
et: Vigane SQL'i URI (andmebaasi nime pole kirjeldatud).

en: Could not add a predecessor relation, because the tasks are already related.
et: Eelkäijasuhet pole võimalik lisada kuna ülesannetele on juba suhe määratud.

en: Start to Finish relation type cannot be combined with other relations.
et: Algusest-lõpuni suhet pole võimalik teiste suhetega kombineerida

en: Finish to Finish relation type cannot be combined with other relations.
et: Lõpust-lõpuni suhet pole võimalik teiste suhetega kombineerida

en: Start to Finish relation type cannot be combined with Start No Earlier Than constraint.
et: Algusest-lõpuni suhet pole võimalik kombineerida Alusta-mitte-varem-kui piiranguga

en: Finish to Finish relation type cannot be combined with Start No Earlier Than constraint.
et: Lõpust-lõpuni suhet pole võimalik kombineerida Alusta-mitte-varem-kui piiranguga

en: Start to Finish relation cannot be set. Predecessor starts on project start date.
et: Algusest-lõpuni suhet pole võimalik määrata. Eelkäija alustab projekti alguskuupäeval.

en: Cannot add a predecessor, because it would result in a loop.
et: Eelkäijat pole võimalik lisada kuna see võib põhjustada tsükli.

en: Cannot move the task, because it would result in a loop.
et: Ülesannet pole võimalik ringi tõsta kuna see võib põhjustada tsükli.

note: Translators: Example output: October 9, 2006
en: %B %e, %Y
et: %e. %B %Y

en: Export to HTML failed
et: Tõrge HTML'i eksportimisel

en: Insert
et: Lisa

en: Remove
et: Eemalda

en: Unlink
et: Kustuta

en: Link
et: Ühenda

en: Indent
et: Taane

en: Unindent
et: Eemalda taane

en: Move up
et: Liiguta üles

en: Move down
et: Liiguta alla

en: Edit
et: Muuda

en: Change day type
et: Muuda päeva tüüpi

en: Remove calendar
et: Eemalda kalender

en: Add new calendar
et: Lisa uus kalender

en: As soon as possible
et: Nii vara, kui võimalik

en: No earlier than
et: Mitte varem kui

en: On fixed date
et: Määratud ajal

en: Undo '%s'
et: Unusta '%s'

en: Undo
et: Unusta

en: Redo '%s'
et: Tee uuesti '%s'

en: Redo
et: Uuesti

en: Add day type "%s"
et: Lisa päeva tüüp "%s"

en: Remove day type "%s"
et: Eemalda päeva tüüp "%s"

en: Monday
et: esmaspäev

en: Tuesday
et: teisipäev

en: Wednesday
et: kolmapäev

en: Thursday
et: neljapäev

en: Friday
et: reede

en: Saturday
et: laupäev

en: Sunday
et: pühapäev

en: No working time
et: Tööaeg puudub

en: Edit default week
et: Muuda vaikimisi nädalat

en: Import resources from Evolution Data Server
et: Vahendite importimine Evolution andmeserverist

en: Name
et: Nimi

en: Email
et: E-post

en: Import
et: Importida

en: Photo
et: Foto

en: Imported from Evolution Data Server
et: Imporditud Evolution andmeserverist

en: Updated from Evolution Data Server
et: Uuendatud Evolution andmeserverist

en: Query cancelled.
et: Päring tühistati.

en: Evolution Data Server UID
et: Evolutioni andmeserveri UID

en: Identifier used by Evolution Data Server for resources
et: Evolutioni andmeserveri poolt vahendite jaoks kasutatav identifikaator

en: %dd %dh
et: %dp %dh

en: %dd
et: %dp

en: %dh %dmin
et: %dt %dm

en: %dh
et: %dt

en: %dmin
et: %dm

note: i18n: this string is the date nr and month name, displayed * e.g. in the date cells in the task tree. See * libmrproject/docs/DateFormat.
en: %b %e
et: %e. %b

en: mon
et: kuu

note: month unit variant accepted in input
en: month
et: kuu

note: month unit variant accepted in input
en: months
et: kuud

note: month unit variant accepted in input
en: w
et: n

note: week unit variant accepted in input
en: week
et: nädal

note: week unit variant accepted in input
en: weeks
et: nädalat

note: week unit variant accepted in input
en: d
et: p

note: day unit variant accepted in input
en: day
et: päev

note: day unit variant accepted in input
en: days
et: päeva

note: day unit variant accepted in input
en: h
et: t

note: hour unit variant accepted in input
en: hour
et: tund

note: hour unit variant accepted in input
en: hours
et: tundi

note: minute unit variant accepted in input
en: minute
et: minut

note: minute unit variant accepted in input
en: minutes
et: minutit

note: i18n: project start, the date format is described in * libmrproject/docs/DateFormat.
en: %Y %b %d
et: %d. %b %Y

en: Project start
et: Projekti algus

en: %a, %e %b %Y
et: %a, %e. %b %Y

en: Work
et: Töö

en: Unnamed
et: Nimetu

en: Change work to %s
et: Muuda töö %s-ks

en: Change progress to %u%% complete
et: Edenemise muutmine: %u%% valmis

en: No name
et: Nimi puudub

en: Make task '%s' a predecessor of '%s'
et: Määra ülesanne '%s eelkäijaks ülesandele '%s'

en: Edit task property
et: Muuda ülesande omadusi

en: _Insert Task
et: _Lisa ülesanne

en: Insert a new task
et: Uue ülesande lisamine

en: In_sert Tasks...
et: L_isa ülesanded...

en: _Remove Task
et: _Eemalda ülesanne

en: Remove the selected tasks
et: Valitud ülesande eemaldamine

en: _Edit Task Properties...
et: _Muuda ülesande omadusi...

en: Select _All
et: Vali _kõik

en: Select all tasks
et: Vali kõik ülesanded

en: _Unlink Task
et: Ühenda ülesanded la_hti

en: Unlink the selected tasks
et: Valitud ülesannete lahtiühendamine

en: _Link Tasks
et: _Ühenda ülesanded

en: Link the selected tasks
et: Valitud ülesannete ühendamine

en: I_ndent Task
et: _Taanda ülesanne

en: Indent the selected tasks
et: Valitud ülesande taandamine

en: Unin_dent Task
et: _Eemalda ülesande taane

en: Unindent the selected tasks
et: Taande eemaldamine valitud ülesandelt

en: Move Task _Up
et: Liiguta ülesanne _üles

en: Move the selected tasks upwards
et: Valitud ülesande liigutamine ülespoole

en: Move Task Do_wn
et: Liiguta ülesanne _alla

en: Move the selected tasks downwards
et: Valitud ülesande liigutamine allapoole

en: Reset _Constraint
et: Lähtesta _piirang

en: Zoom To _Fit
et: _Mahuta

en: Zoom to fit the entire project
et: Suurendamine või vähendamine kogu projekti mahutamiseks

en: _Zoom In
et: _Suurenda

en: Zoom in
et: Suurendamine

en: Zoom _Out
et: _Vähenda

en: Zoom out
et: Vähendamine

en: Edit _Visible Columns
et: Redigeeri _nähtavaid veerge

en: Edit visible columns
et: Nähtavate veergude redigeerimine

en: _Highlight Critical Tasks
et: _Tõsta esile kriitilised ülesanded

en: _Show Guide Lines
et: _Näita abijooni

en: _Nonstandard Days
et: _Mittestandardsed päevad

en: _Gantt Chart
et: _Gantti kaart

en: Start
et: Algus

en: Finish
et: Lõpp

en: Slack
et: Lõtv

en: Assigned to
et: Kellele määratud

note: i18n: The string "% Complete" will be used in the header * of a column containing values from 0 upto 100, indicating * what part of a task has been completed.
en: % Complete
et: % valmis

en: Edit Gantt Columns
et: Muuda Gantti veerge

en: Insert group
et: Lisa grupp

en: Remove group
et: Eemalda grupp

en: Default group
et: Vaikimisi grupp

en: Edit group property
et: Muuda grupi omadust

en: Manager name
et: Juhi nimi

en: Manager phone
et: Juhi telefon

en: Manager email
et: Juhi e-post

en: Export project to HTML
et: Projekti eksportimine HTML-ks

en: Could not export to HTML
et: HTML-ks pole võimalik eksportida

en: Export to HTML
et: Eksport HTML-ks

en: Show result in browser
et: Tulemuse näitamine veebilehitsejas

en: File "%s" exists, do you want to overwrite it?
et: Fail "%s" on juba olemas, kas kirjutada see üle?

en: Create the initial window with the given geometry.
et: Etteantud suurusega akna loomine.

en: GEOMETRY
et: GEOMEETRIA

en: FILES|URIs
et: FAILID|URId

en: - Planner project management
et: - Plaanija projektihaldus

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
et: %s
    Kõigi saadaolevate käsureavõtmete vaatamiseks käivita '%s --help'.

en: Invalid geometry string "%s"
et: Lubamatu geomeetriastring "%s"

en: Import an MS Project XML file
et: MS Project XML faili importimine

en: Couldn't import file.
et: Faili pole võimalik importida.

en: Import a File
et: Faili importimine

en: XML Files
et: XML failid

en: All Files
et: Kõik failid

en: Insert phase
et: Lisa faas

en: Remove phase
et: Eemalda faas

en: Could not open plugin file '%s'
et: Plugina faili '%s' pole võimalik avada

en: FS
et: LA

en: FF
et: LL

en: SS
et: AA

en: SF
et: AL

en: Select the views to print:
et: Vali vaated, mida printida:

en: Select views
et: Vaadete valimine

en: Select a calendar to use for this project:
et: Vali kalender, mida projektiga kasutada:

en: Edit Project Name
et: Muuda projekti nime

en: Edit Organization
et: Muuda organisatsiooni

en: Edit Manager
et: Muuda juhti

en: Edit Project Start
et: Muuda projekti algust

en: OK
et: Olgu

en: Edit Project Phase
et: Muuda projekti faasi

en: Property
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: The name of the custom property needs to start with a letter.
et: Kohandatud omaduse nimi peab algama tähega.

en: Do you really want to remove the property '%s' from the project?
et: Kas sa tõesti soovid projektist eemaldada omadust '%s'?

en: Could not create properties dialog.
et: Omaduste akent pole võimalik luua.

en: Date...
et: Kuupäev...

en: Add project property
et: Lisa projekti omadus

en: Remove project property
et: Eemalda projekti omadus

en: Edit project property value
et: Muuda projekti omadust

en: Label
et: Silt

en: Type
et: Tüüp

en: Add property
et: Lisa omadus

en: Remove property
et: Eemalda omadus

en: Edit property label
et: Muuda omaduse silti

en: Insert resource
et: Lisa vahend

note: Put "no group" at the top.
en: (None)
et: (Puudub)

en: (No name)
et: (nimetu)

en: Edit resource calendar
et: Muuda vahendite kalendrit

en: Edit resource note
et: Muuda vahendi märkusi

en: Edit resource cost
et: Muuda vahendi hinda

en: Edit resource property
et: Muuda vahendi omadusi

en: None (use project default)
et: Puudub (kasutatakse projekti vaikeväärtusi)

en: Edit resource properties
et: Vahendi omaduste muutmine

en: Material
et: Materjal

en: _Insert Resource
et: _Lisa vahend

en: Insert a new resource
et: Uue vahendi lisamine

en: In_sert Resources...
et: _Lisa vahendeid...

en: _Remove Resource
et: _Eemalda vahend

en: Remove the selected resource
et: Valitud vahendi eemaldamine

en: _Edit Resource Properties...
et: _Muuda vahendi omadusi...

en: Edit _Groups
et: Muuda _gruppe

en: Edit resource groups
et: Vahendigruppide muutmine

en: Edit _Custom Properties...
et: Muuda _kohandatud omadusi...

en: /_Insert resource
et: /_Lisa vahend

en: /_Remove resource
et: /_Eemalda vahend

en: /_Edit resource...
et: /_Muuda vahendit...

en: _Resources
et: _Vahendid

en: Remove resource
et: Eemalda vahend

en: Edit Resource Columns
et: Vahendiveergude muutmine

en: Edit custom resource properties
et: Kohandatud vahendi omaduste muutmine

en: Short name
et: Hüüdnimi

en: Group
et: Grupp

note: i18n: Short "Week", preferably 2 letters.
en: Wk %d
et: Nd %d

en: Week %d
et: Nädal %d

en: Week %d, %d
et: %d. nädal %d

note: i18n: Short "Quarter", preferably 1 letter.
en: Q%d
et: K%d

note: i18n: Short "Quarter", preferably 2-3 letters.
en: Qtr %d
et: Kv%d

note: i18n: Year, short "Quarter", preferably 2-3 letters.
en: %d, Qtr %d
et: %d, Kv%d

note: i18n: Short "Half year", preferably 1 letter.
en: H%d
et: P%d

note: i18n: Year, short "Half year", preferably 1 letter.
en: %04d, H%d
et: %04d, P%d

en: Open from Database...
et: Ava andmebaasist...

en: Open a project from a database
et: Projekti avamine andmebaasist

en: Save to Database
et: Salvesta andmebaasi

en: Save the current project to a database
et: Käesoleva projekti salvestamine andmebaasi

en: Database %s needs to be upgraded from version %s to version %s.
    Please backup database before the upgrade.
et: Andmebaas %s tuleb uuendada versioonist %s versiooniks %s.
    Enne uuendamist palun varunda andmebaasi sisu.

en: Upgrade
et: Uuenda

en: Could not upgrade database %s.
     Upgrade file used: %s.
    
    Database error: 
    %s
et: Andmebaasi %s pole võimalik uuendada.
     Uuendamisfail: %s.
    
    Andmebaasi viga: 
    %s

en: Can't create tables in database %s
et: Andmebaasis %s pole võimalik tabeleid luua

en: Database %s is not setup for Planner. Do you want to do that?
et: Andmebaasi %s pole seadistatud Plaanija jaoks. Kas sa soovid seda teha?

en: Connection to database '%s@%s' failed.
et: Tõrge ühendumisel andmebaasiga '%s@%s'.

en: Test to tables in database '%s' failed.
et: Tõrge andmebaasi '%s' tabelite testimisel.

en: Project
et: Projekt

en: Phase
et: Faas

en: Revision
et: Revisjon

en: Open from Database
et: Andmebaasist avamine

en: Link task
et: Ühenda ülesanne

en: Unlink task
et: Ühenda ülesanne lahti

en: Insert task
et: Lisa ülesanne

en: Edit task type
et: Muuda ülesande tüüpi

en: Toggle fixed duration
et: Säti määratud kestus

en: Edit task scheduling
et: Muuda ülesande ajastust

en: Assign resource to task
et: Seo ülesanne vahendiga

en: Unassign resource from task
et: Eemdalda ülesadne ja vahendi sidu

en: Change resource units in task
et: Muuda ülesandes vahendi ühikuid

en: Edit task predecessor
et: Muuda ülesande eelkäijat

en: Edit lag predecessor
et: Muuda viivituse eelkäijat

en: Edit task note
et: Muuda ülesande märkust

en: No earlier than %s
et: Mitte varem kui %s

en: On fixed date %s
et: Määratud ajal %s

en: Finish to start (FS)
et: Lõpust algusesse (LA)

en: Finish to finish (FF)
et: Lõpust lõppu (LL)

en: Start to start (SS)
et: Algusest algusesse (AA)

en: Start to finish (SF)
et: Algusest lõpuni (AL)

en: Can't add new predecessor. No task selected!
et: Uut eelkäijat pole võimalik lisada. Ülesannet pole valitud!

en: Change...
et: Muuda...

en: Assigned
et: Omistatud

en: Units
et: Ühikud

en: Lag
et: Viivitus

en: Edit task properties
et: Ülesande omaduste muutmine

en: /_Insert task
et: /_Lisa ülesanne

en: /Insert _subtask
et: /Lisa _alamülesanne

en: /_Remove task
et: /_Eemalda ülesanne

en: /_Unlink task
et: /_Ühenda ülesanne lahti

en: /Assign _resources...
et: /Määra _vahendid...

en: /_Edit task...
et: /_Muuda ülesannet...

en: Remove task
et: Eemalda ülesanne

en: Apply constraint to task
et: Rakenda ülesandele piirang

en: Reset task constraint
et: Lähtestab ülesande piirang

en: N/A
et: POLE

en: Remove tasks
et: Eemalda ülesanded

en: You are about to open an edit dialog each for %i tasks. Are you sure that you want to do that?
et: Sul on käsil eraldi dialoogide avamine %i ülesande jaoks. Oled sa kindel, et sa soovid seda teha?

en: Unlink tasks
et: Ühenda ülesanded lahti

en: Link tasks
et: Ühenda ülesanded

en: Indent tasks
et: Taanda ülesanded

en: Indent task
et: Taanda ülesanne

en: Unindent tasks
et: Eemalda ülesandelt taane

en: Unindent task
et: Eemalda ülesandelt taane

en: Move tasks up
et: Liiguta ülesanded üles

en: Move task up
et: Liiguta ülesanne üles

en: Move tasks down
et: Liiguta ülesanded alla

note: Moving task from 'position' to 'position + 1'
en: Move task down
et: Liiguta ülesanne alla

en: Reset task constraints
et: Lähtesta ülesande piirangud

en: Reset all task constraints
et: Lähtesta kõigi ülesannete piirangud

en: _Edit Task
et: _Muuda ülesannet

en: _Edit Custom Properties...
et: _Muuda kohandatud omadusi...

en: Tasks
et: Ülesanded

en: _Tasks
et: _Ülesanded

en: Edit custom task properties
et: Muuda ülesande kohandatud omadusi

en: Edit Task Columns
et: Muuda ülesande veerge

en: /_Expand all resources
et: /_Ava kõik vahendid

en: /_Collapse all resources
et: /_Ahenda kõik vahendid

en: 
    Name
et: 
    Nimi

en: 
    Task
et: 
    Ülesanne

en: Zoom to fit
et: Mahuta

note: i18n: Label used for the sidebar. Please try to make it short and use * a linebreak if necessary/possible.
en: Resource
    Usage
et: Vahend
    Kasutus

en: Resource _Usage
et: Vahendite _kasutus

en: Edit Resource Usage Columns
et: Vahendite kasutusveergude muutmine

en: Unable to open '%s'
et: '%s' avamine pole võimalik.

en: Unable to open help file
et: Abifaili avamine pole võimalik

en: _File
et: _Fail

en: _New Project
et: _Uus projekt

en: Create a new project
et: Uue projekti loomine

en: _Open...
et: _Ava...

en: Open a project
et: Projekti avamine

en: Open _Recent
et: Ava _viimati kasutatud

en: _Import
et: _Impordi

en: _Save
et: _Salvesta

en: Save the current project
et: Käesoleva projekti salvestamine

en: _Export
et: _Ekspordi

en: Save _As...
et: S_alvesta kui...

en: Save the current project with a different name
et: Aktiivse projekti salvestamine teise nime alla

en: Page Set_up...
et: _Lehekülje sätted...

en: Setup the page settings for your current printer
et: Lehekülje sätete määraminie sinu praeguse printeri jaoks

en: _Print...
et: _Prindi...

en: Print the current project
et: Käesoleva projekti printimine

en: Print Pre_view
et: Trü_kkimise eelvaade

en: Print preview of the current project
et: Aktiivse projekti printimise eelvaade

en: _Close
et: S_ulge

en: Close the current file
et: Aktiivse faili sulgemine

en: _Quit
et: _Välju

en: Exit the program
et: Välju programmist

en: _Edit
et: _Muuda

en: _Undo
et: T_aasta

en: Undo the last action
et: Tühista viimane tegevus

en: _Redo
et: _Uuesti

en: Redo the undone action
et: Soorita tühistatud tegevus uuesti

en: _View
et: _Vaade

en: _Actions
et: _Tegevused

en: _Project
et: _Projekt

en: _Manage Calendars
et: _Halda kalendreid

en: Edit Day _Types
et: Muuda päeva_tüüpe

en: Edit Project _Phases
et: Muuda projekti _faase

en: _Edit Project Properties
et: _Muuda projekti omadusi

en: Edit the project properties
et: Projekti omaduste muutmine

en: _Help
et: _Abi

en: _User Guide
et: _Kasutajajuhend

en: Show the Planner User Guide
et: Plaanija kasutajajuhendi näitamine

en: _About
et: _Programmist lähemalt

en: About this application
et: Lähem teave selle rakenduse kohta

en: Switch to the view "%s"
et: Lülitumine vaatele "%s"

en: Open a File
et: Faili avamine

en: Planner Files
et: Plaanija failid

en: A Project Management application for the GNOME desktop
et: Projektihaldustarkvara GNOME töölauale

en: The Planner Homepage
et: Plaanija koduleht

en: If you don't save, changes made the last minute will be discarded.
et: Kui sa ei salvesta, siis viimase minuti jooksul tehtud muudatused tühistatakse.

en: If you don't save, changes made the last %d minute will be discarded. | If you don't save, changes made the last %d minutes will be discarded.
et[0]: Kui sa ei salvesta, siis viimase %d minuti jooksul tehtud muudatused tühistatakse.
et[1]: Kui sa ei salvesta, siis viimase %d minuti jooksul tehtud muudatused tühistatakse.

en: If you don't save, changes made the last hour will be discarded.
et: Kui sa ei salvesta, siis viimase tunni jooksul tehtud muudatused tühistatakse.

en: If you don't save, changes made the last %d hour will be discarded. | If you don't save, changes made the last %d hours will be discarded.
et[0]: Kui sa ei salvesta, siis viimase %d tunni jooksul tehtud muudatused tühistatakse.
et[1]: Kui sa ei salvesta, siis viimase %d tunni jooksul tehtud muudatused tühistatakse.

en: Save changes to document '%s' before closing?
et: Kas salvestada dokumenti '%s' tehtud muudatused enne sulgemist?

en: C_lose without saving
et: S_ulge salvestamata

en: _Cancel
et: _Loobu

en: Save a File
et: Faili salvestamine

en: You have opened a file that was saved with an old version of Planner.
    
    When loading old files, all tasks will use the constraint 'Must Start On', since the old version did not fully support automatic rescheduling. To take advantage of this new feature, you should add predecessor relations between tasks that are dependent on each other.
    
    You can add a predecessor relation by clicking on the predecessor and dragging to the successor.
    
    After doing this, you can remove all constraints by selecting the menu item 'Remove all constraints' in the 'Edit' menu.
et: Sa avasid faili, mis on salvestatud Plaanija vanema versiooniga.
    
    Kuna vana versioon ei toetanud täielikult ülesannete automaatselt ümberplaanimist, siis vanade failide laadimisel hakkavad kõik ülesanded kasutama piirangut 'Peab algama'. Selle uue omaduse kasutuselevõtuks pead sa üksteisest sõltuvatele ülesannetele lisama eelkäija suhte.
    
    Eelkäija suhet saab lisada klõpsates eelkäijal ja lohistades selle järeltulija peale.
    
    Pärast seda võid sa eemaldada kõik piirangud valides menüüst 'Tegevused' kirje 'Lähtesta piirang'.

note: Hack.
en: Unnamed database project
et: Nimetu andmebaasiprojekt

en: Edit working time
et: Muuda tööaega

en: Planner 0.11 Format
et: Plaanija 0.11 vormingusse

en: Export project to a file suitable for Planner 0.11
et: Projekti eksportimine Plaanija 0.11 jaoks sobilikku faili

en: Export
et: Ekspordi

en: Identifier used by Evolution Data Server for tasks
et: Evolutioni andmeserveri poolt ülesannete jaoks kasutatav identifikaator

en: EDS Categories
et: EDS kategooriad

en: Categories for a task used by Evolution Data Server
et: Ülesannete kategooriad Evolutioni andmeserveri jaoks

en: EDS Classification
et: EDS klassifitseerimine

en: Task access classification used by Evolution Data Server
et: Evolutioni andmeserveri poolt ülesannete ligipääsu jaoks kasutatav klassifikaator

en: URL for a Task used by Evolution Data Server
et: Ülesannete URL Evolutioni andmeserveri jaoks

en: Invalid server URI
et: Vigane serveri URI

note: book_target = (EABConfigTargetSource *) data->target; source = book_target->source;
en: Select planner file
et: Plaanija faili valimine

en: The filename extension of this file isn't the planner usual file extension (%s) Do you want to continue?
et: Selle faili nime laiend pole Plaanija tavapärane laiend (%s). Kas soovid jätkata?
