planner master - en to kk translation catalogue (141 entries)

en: <b>Calendar:</b>
kk: <b>Күнтізбе:</b>

en: Apply
kk: Іске асыру

en: C_reate
kk: Жаса_у

en: _New...
kk: _Жаңа...

en: Visible columns:
kk: Көрінетін бағандар:

en: _Hide
kk: _Жасыру

en: _Show
kk: Көр_сету

en: Search
kk: Іздеу

en: Select All
kk: Барлығын таңдау

en: Unselect All
kk: Т_аңдауды алып тастау

en: _Description:
kk: Ан_ықтамасы:

en: _Label:
kk: _Белгі:

en: _Type:
kk: _Түрі:

en: Custom
kk: Таңдауыңызша

en: General
kk: Жалпы

en: Project Properties
kk: Жоба қасиеттері

en: Select...
kk: Таңдау...

en: _Calendar:
kk: Кү_нтізбе:

en: _Start:
kk: Ба_стау:

en: Calendar
kk: Күнтізбе

en: _Email:
kk: _Эл. пошта:

en: _Group:
kk: _Тобы:

en: _Insert
kk: Кірі_стіру

en: _Database:
kk: Д_ерекқор:

en: _Password:
kk: _Пароль:

en: _Server:
kk: _Сервер:

en: _Username:
kk: _Пайдаланушы аты:

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Select
kk: Таңдау

en: Today
kk: Бүгін

en: _Duration:
kk: Ұ_зақтығы:

en: _Work:
kk: Жұ_мыс:

en: Company:
kk: Компания:

en: Complete
kk: Аяқталды

en: Gantt Chart
kk: Гант диаграммасы

en: Priority
kk: Приоритет

en: Week
kk: Апта

en: Default
kk: Бастапқы

en: Invalid URI: '%s'
kk: URI қате: '%s'

en: Invalid URI.
kk: URI қате.

en: Text
kk: Мәтін

en: Date
kk: Күн

en: Duration
kk: Ұзақтығы

en: None
kk: Ешнәрсе

note: Give up.
en: Invalid Unicode
kk: Қате Юникод

en: Insert
kk: Кірістіру

en: Remove
kk: Өшіру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Move up
kk: Жоғары жылжыту

en: Move down
kk: Төмен жылжыту

en: Edit
kk: Түзету

en: Undo '%s'
kk: '%s' болдырмау

en: Undo
kk: Болдырмау

en: Redo '%s'
kk: '%s' қайталау

en: Redo
kk: Қайталау

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Name
kk: Аты

en: Email
kk: Эл. пошта

en: Import
kk: Импорт

en: Photo
kk: Фото

note: month unit variant accepted in input
en: month
kk: ай

note: month unit variant accepted in input
en: months
kk: айлар

note: week unit variant accepted in input
en: week
kk: апта

note: day unit variant accepted in input
en: day
kk: күн

note: day unit variant accepted in input
en: days
kk: күн

note: hour unit variant accepted in input
en: hour
kk: сағат

note: minute unit variant accepted in input
en: minute
kk: минут

note: minute unit variant accepted in input
en: minutes
kk: минут

en: Unnamed
kk: Атаусыз

en: No name
kk: Аты жоқ

en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

en: _Zoom In
kk: Үлке_йту

en: Zoom in
kk: Үлкейту

en: Zoom _Out
kk: Кі_шірейту

en: Zoom out
kk: Кішірейту

en: Start
kk: Бастау

en: Finish
kk: Аяқтау

note: i18n: The string "% Complete" will be used in the header * of a column containing values from 0 upto 100, indicating * what part of a task has been completed.
en: % Complete
kk: % дайын

en: Remove group
kk: Топты өшіру

en: Default group
kk: Бастапқы топ

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
kk: %s
    Командалық жолдың барлық опцияларын қарау үшін '%s --help' енгізіңіз.

en: Invalid geometry string "%s"
kk: Қате geometry жолы "%s"

en: Import a File
kk: Файлды импорттау

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: OK
kk: ОК

en: Property
kk: Қасиеті

en: Value
kk: Мәні

en: Date...
kk: Күн...

en: Label
kk: Белгі

en: Type
kk: Түрі

note: Put "no group" at the top.
en: (None)
kk: (Ешнәрсе)

en: (No name)
kk: (Аты жоқ)

en: Edit _Groups
kk: Топтар_ды түзету

en: Group
kk: Топ

en: Week %d
kk: %d апта

en: Week %d, %d
kk: %d апта, %d

en: Project
kk: Жоба

en: Change...
kk: Өзгерту...

en: Units
kk: Бірліктер

en: N/A
kk: Анықталмаған

en: Tasks
kk: Тапсырмалар

en: _Tasks
kk: Та_псырмалар

en: 
    Name
kk: 
    Аты

en: _File
kk: _Файл

en: _New Project
kk: Ж_аңа жоба

en: _Open...
kk: А_шу...

en: Open a project
kk: Жобаны ашу

en: Open _Recent
kk: Соңғы_сын ашу

en: _Import
kk: И_мпорт

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Export
kk: Э_кспорт

en: Save _As...
kk: Қала_йша сақтау...

en: Page Set_up...
kk: Парақ ба_птаулары...

en: _Print...
kk: Бас_паға шығару...

en: Print Pre_view
kk: Баспа а_лдында қарау

en: _Close
kk: _Жабу

en: Close the current file
kk: Ағымдағы файлды жабу

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Undo
kk: Бол_дырмау

en: Undo the last action
kk: Соңғы әрекетті болдырмау

en: _Redo
kk: Қа_йталау

en: _View
kk: _Түрі

en: _Actions
kk: Әрек_ет

en: _Project
kk: Жо_ба

en: _Help
kk: _Көмек

en: _User Guide
kk: Па_йдаланушы құжаттамасы

en: _About
kk: О_сы туралы

en: About this application
kk: Бұл қолданба туралы

en: Open a File
kk: Файлды ашу

en: A Project Management application for the GNOME desktop
kk: GNOME ортасы үшін жобаларды басқару қолданбасы

en: Save changes to document '%s' before closing?
kk: Жабу алдында %s құжатындағы өзгерістерді сақтау керек пе?

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: Save a File
kk: Файлды сақтау

en: Export
kk: Экспорт
