planner - en to pl translation catalogue (522 entries)

en: Planner project plan
pl: Plan projektu programu Planner

en: Project Management
pl: Zarządzanie projektami

en: Handle the tasks, resources, and cost of your projects
pl: Zarządzanie zadaniami, zasobami i kosztami projektów

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Gantt;Chart;Critical path;Relationship;Dependency;WBS;
pl: Gantt;Diagram;Wykres;Ścieżka krytyczna;Zależność;Zależności;WBS;

en: Highlight critical path in Gantt view
pl: Wyróżnianie krytycznych ścieżek w widoku Gantta

en: Whether to highlight the tasks along the critical path in the Gantt view.
pl: Czy wyróżniać zadania należące do krytycznej ścieżki w widoku Gantta.

en: Display nonstandard days in Gantt view
pl: Wyświetlanie niestandardowych dni w widoku Gantta

en: Whether to display nonstandard days in the Gantt view.
pl: Czy wyświetlać niestandardowe dni w widoku Gantta.

en: Print the Gantt view
pl: Drukowanie widoku Gantta

en: Whether printing of the Gantt view is enabled.
pl: Czy drukowanie widoku Gantta jest włączone.

en: Highlight critical path in Task view
pl: Wyróżnianie krytycznych ścieżek w widoku zadań

en: Whether to highlight the tasks along the critical path in the Task view.
pl: Czy wyróżniać zadania należące do ścieżki krytycznej w widoku zadań.

en: Display nonstandard days in Task view
pl: Wyświetlanie niestandardowych dni w widoku zadań

en: Whether to display nonstandard days in the Task view.
pl: Czy wyświetlać niestandardowe dni w widoku zadań.

en: Print the Task view
pl: Drukowanie widoku zadań

en: Whether printing of the Task view is enabled.
pl: Czy drukowanie widoku zadań jest włączone.

en: Print the Resource view
pl: Drukowanie widoku zasobów

en: Whether printing of the Resource view is enabled.
pl: Czy drukowanie widoku zasobów jest włączone.

en: The active view
pl: Aktywny widok

en: Which view to display in the user interface.
pl: Który widok wyświetlać w interfejsie użytkownika.

en: Host
pl: Komputer

en: The host running the SQL server.
pl: Komputer, na którym działa serwer SQL.

en: Database
pl: Baza danych

en: The SQL server database.
pl: Baza danych serwera SQL.

en: User
pl: Użytkownik

en: The SQL server user name.
pl: Nazwa użytkownika serwera SQL.

en: Add Predecessor
pl: Dodaj poprzednika

en: _Name:
pl: _Nazwa:

en: _Relation type:
pl: _Typ relacji:

en: _Lag:
pl: _Opóźnienie:

en: Calendar Editor
pl: Edytor kalendarza

en: _New...
pl: _Nowy…

en: Working time...
pl: Czas pracy…

en: Default week...
pl: Domyślny tydzień…

en: Use working time from derived calendar
pl: Czas pracy z przejętego kalendarza

en: Set day type to:
pl: Rodzaj dnia:

en: Custom working time
pl: Dowolny czas pracy

en: <b>Working time</b>
pl: <b>Czas pracy</b>

en: From:
pl: Od:

en: To:
pl: Do:

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select a Calendar
pl: Wybór kalendarza

en: Hidden columns:
pl: Ukryte kolumny:

en: _Show
pl: _Wyświetl

en: _Hide
pl: _Ukryj

en: Visible columns:
pl: Widoczne kolumny:

en: Edit Day Types
pl: Edycja rodzajów dni

en: Default Week
pl: Domyślny tydzień

en: <b>Calendar:</b>
pl: <b>Kalendarz:</b>

en: Select a weekday and the day type to use for that day in the default week for this calendar.
pl: Proszę wybrać dzień tygodnia i rodzaj dnia dla niego używany w domyślnym tygodniu dla tego kalendarza.

en: Week day:
pl: Dzień tygodnia:

en: Day type:
pl: Rodzaj dnia:

en: 
    The selected day type has the following working hours:
pl: 
    Wybrany rodzaj dnia posiada poniższe godziny robocze:

en: dialog1
pl: 1. okno dialogowe

en: Select group
pl: Zaznacz grupę

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Unselect All
pl: Odznacz wszystko

en: Loading resource data
pl: Wczytywanie danych zasobu

en: Group Editor
pl: Edytor grup

en: New Calendar
pl: Nowy kalendarz

en: C_reate
pl: U_twórz

en: _Existing calendars:
pl: _Istniejące kalendarze:

en: _Name of the new calendar:
pl: _Nazwa nowego kalendarza:

en: _Derive from a calendar
pl: _Pochodzący z kalendarza

en: C_opy an existing calendar
pl: _Kopia istniejącego kalendarza

en: Create an _empty calendar
pl: Utworzenie p_ustego kalendarza

en: Add Day Type
pl: Dodaj rodzaj dni

en: New Project Phase
pl: Nowa faza projektu

en: Add Property
pl: Dodaj właściwość

en: _Description:
pl: _Opis:

en: _Type:
pl: _Rodzaj:

en: _Label:
pl: _Etykieta:

en: Edit Project Phases
pl: Modyfikuj fazy projektu

en: Project Properties
pl: Właściwości projektu

en: _Start:
pl: _Początek:

en: _Organization:
pl: _Organizacja:

en: _Manager:
pl: _Menedżer:

en: _Calendar:
pl: _Kalendarz:

en: Select...
pl: Wybierz…

en: _Phase:
pl: _Faza:

en: Date...
pl: Data…

en: General
pl: Ogólne

en: Custom
pl: Dowolny

en: Custom Properties
pl: Dowolne właściwości

en: _Email:
pl: _E-mail:

en: _Group:
pl: _Grupa:

en: C_ost:
pl: K_oszt:

en: _Short name:
pl: _Krótka nazwa:

en: Optional - overrides resource name in Gantt view.
pl: Opcjonalne — zastępuje nazwę zasobu w widoku Gantta.

en: Select the calendar to use for this resource. If you want to use the default calendar of the project, select 'None'.
pl: Proszę wybrać kalendarz dla tego zasobu. Aby skorzystać z domyślnego kalendarza projektu, należy wybrać opcję „Brak”.

en: Edit Calendars...
pl: Modyfikuj kalendarze…

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: _Insert time stamp
pl: _Wstaw znacznik czasu

en: Notes
pl: Uwagi

en: Insert Resource
pl: Wstaw zasób

en: _Insert
pl: _Wstaw

en: Open Database
pl: Otwórz bazę danych

en: _Server:
pl: _Serwer:

en: _Username:
pl: _Nazwa użytkownika:

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: _Database:
pl: _Baza danych:

en: Select a Project
pl: Wybór projektu

en: The database contains the following projects. Select a project to open:
pl: Baza danych zawiera następujące projekty. Proszę wybrać projekt do otwarcia:

en: _Work:
pl: _Praca:

en: _Duration:
pl: _Czas trwania:

en: C_omplete:
pl: Ukończ_one:

en: _Priority:
pl: _Priorytet:

en: _Milestone
pl: Punkt _kontrolny

en: _Fixed duration
pl: _Zmienny czas trwania

note: This is the verb "schedule"
en: Schedule:
pl: Zaplanowane:

en: Change...
pl: Zmień…

en: Resources
pl: Zasoby

en: Predecessors
pl: Poprzedniki

en: _Insert Time Stamp
pl: _Wstaw znacznik czasu

en: Insert Task
pl: Wstawienie zadania

en: Edit Working Time
pl: Edycja czasu pracy

en: <b>Day types</b>
pl: <b>Rodzaje dni</b>

en: <b>Working hours</b>
pl: <b>Godziny pracy</b>

en: Working
pl: Dzień roboczy

en: A default working day
pl: Domyślny dzień roboczy

en: Nonworking
pl: Dzień wolny

en: A default non working day
pl: Domyślny dzień wolny

en: Use base
pl: Użycie podstawowego

en: Use day from base calendar
pl: Użycie dania z kalendarza podstawowego

en: This format does not support reading
pl: Ten format nie obsługuje odczytywania

en: Could not create XML tree
pl: Nie można utworzyć drzewa XML

en: Could not write XML file
pl: Nie można zapisać pliku XML

en: Default
pl: Domyślny

en: Invalid URI: '%s'
pl: Nieprawidłowy adres URI: „%s”

en: Couldn't find a suitable file module for loading '%s'
pl: Nie można odnaleźć odpowiedniego pliku modułu do wczytania „%s”

en: No support for SQL storage built into this version of Planner.
pl: Ta wersja programu Planner nie posiada obsługi przechowywania zapytań SQL.

en: Invalid URI.
pl: Nieprawidłowy adres URI.

en: Unable to find file writer identified by '%s'
pl: Nie można odnaleźć programu zapisującego pliki identyfikowane jako „%s”

en: Couldn't find a suitable file module for loading project
pl: Nie można odnaleźć odpowiedniego pliku modułu do wczytania projektu

en: Text
pl: Tekst

en: String list
pl: Lista ciągów

en: Integer number
pl: Liczba całkowita

en: Floating-point number
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Date
pl: Data

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Cost
pl: Koszt

en: None
pl: Brak

en: Can't connect to database server
pl: Nie można połączyć się z serwerem bazy danych

en: No errors reported.
pl: Nie zgłoszono błędów.

note: Give up.
en: Invalid Unicode
pl: Nieprawidłowy unikod

en: Connection to database '%s' failed.
pl: Połączenie z bazą danych „%s” się nie powiodło.

en: Connection to database '%s' failed.
    %s
pl: Połączenie z bazą danych „%s” się nie powiodło.
    %s

en: BEGIN command failed %s.
pl: Polecenie BEGIN się nie powiodło %s.

en: The project '%s' has been changed by the user '%s' since you opened it. Do you want to save anyway?
pl: Projekt „%s” został zmieniony przez użytkownika „%s” od czasu, gdy został otwarty. Zapisać go mimo to?

en: Connection to database '%s' failed.
pl: Połączenie z bazą danych „%s” się nie powiodło.

en: Invalid SQL URI (must start with 'sql://' and contain '#').
pl: Nieprawidłowy adres URI SQL (musi rozpoczynać się od „sql://” i zawierać znak „#”).

en: Invalid SQL URI (invalid project id).
pl: Nieprawidłowy adres URI SQL (nieprawidłowy identyfikator projektu).

en: Invalid SQL URI (no database name specified).
pl: Nieprawidłowy adres URI SQL (nie podano nazwy bazy danych).

en: Could not add a predecessor relation, because the tasks are already related.
pl: Nie można ustalić relacji poprzednika, ponieważ zadania są już powiązane.

en: Start to Finish relation type cannot be combined with other relations.
pl: Typ relacji ukończenie po rozpoczęciu nie może być łączony z innymi relacjami.

en: Finish to Finish relation type cannot be combined with other relations.
pl: Typ relacji ukończenie po ukończeniu nie może być łączony z innymi relacjami.

en: Start to Finish relation type cannot be combined with Start No Earlier Than constraint.
pl: Relacja ukończenie po rozpoczęciu nie może być łączona z ograniczeniem „Rozpoczęcie nie wcześniej niż”.

en: Finish to Finish relation type cannot be combined with Start No Earlier Than constraint.
pl: Relacja ukończenie po ukończeniu nie może być łączona z ograniczeniem „Rozpoczęcie nie wcześniej niż”.

en: Start to Finish relation cannot be set. Predecessor starts on project start date.
pl: Nie można ustawić relacji ukończenie po rozpoczęciu. Poprzednik rozpoczyna w dniu rozpoczęcia projektu.

en: Cannot add a predecessor, because it would result in a loop.
pl: Nie można dodać poprzednika, ponieważ spowodowałoby to powstanie pętli.

en: Cannot move the task, because it would result in a loop.
pl: Nie można przenieść zadania, ponieważ spowodowałoby to powstanie pętli.

note: Translators: Example output: October 9, 2006
en: %B %e, %Y
pl: %-d %B %Y

en: Export to HTML failed
pl: Eksport do HTML się nie powiódł

en: Insert
pl: Wstaw

en: Remove
pl: Usuń

en: Unlink
pl: Rozłącz

en: Link
pl: Połącz

en: Indent
pl: Wsuń

en: Unindent
pl: Wysuń

en: Move up
pl: W górę

en: Move down
pl: W dół

en: Edit
pl: Zmień

en: Change day type
pl: Zmień rodzaj dnia

en: Remove calendar
pl: Usuń kalendarz

en: Add new calendar
pl: Dodaj nowy kalendarz

en: Today
pl: Dzisiaj

note: The order of items has to match the CONSTRAINT_COMBO_* constants in C file
en: As soon as possible
pl: Tak szybko, jak to możliwe

en: No earlier than
pl: Nie wcześniej niż

en: On fixed date
pl: Konkretnego dnia

en: Undo '%s'
pl: Cofnij „%s”

en: Undo
pl: Cofnij

en: Redo '%s'
pl: Ponów „%s”

en: Redo
pl: Ponów

en: Add day type "%s"
pl: Dodaj rodzaj dnia „%s”

en: Remove day type "%s"
pl: Usuń rodzaj dnia „%s”

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Wednesday
pl: Środa

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Friday
pl: Piątek

en: Saturday
pl: Sobota

en: Sunday
pl: Niedziela

en: No working time
pl: Bez czasu pracy

en: %H:%M
pl: %H∶%M

en: Edit default week
pl: Modyfikuj domyślny tydzień

en: Import resources from Evolution Data Server
pl: Zaimportuj zasoby z serwera danych Evolution

en: Name
pl: Nazwa

en: Email
pl: E-mail

en: Import
pl: Zaimportuj

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Imported from Evolution Data Server
pl: Zaimportowano z serwera danych Evolution

en: Updated from Evolution Data Server
pl: Zaktualizowano z serwera danych Evolution

en: Query cancelled.
pl: Anulowano zapytanie.

en: Evolution Data Server UID
pl: UID serwera danych Evolution

en: Identifier used by Evolution Data Server for resources
pl: Identyfikator używany przez serwer danych Evolution dla zasobów

en: %dd %dh
pl: %d d %d godz.

en: %dd
pl: %d d

en: %dh %dmin
pl: %d godz. %d min

en: %dh
pl: %d godz.

en: %dmin
pl: %d min

note: i18n: this string is the date nr and month name, displayed * e.g. in the date cells in the task tree. See * libmrproject/docs/DateFormat.
en: %b %e
pl: %-d %b

en: mon
pl: miesiąc

note: month unit variant accepted in input
en: month
pl: miesiąc

note: month unit variant accepted in input
en: months
pl: miesięcy

note: month unit variant accepted in input
en: w
pl: t

note: week unit variant accepted in input
en: week
pl: tydzień

note: week unit variant accepted in input
en: weeks
pl: tygodni

note: day unit variant accepted in input
en: day
pl: dzień

note: day unit variant accepted in input
en: days
pl: dni

note: hour unit variant accepted in input
en: hour
pl: godzina

note: hour unit variant accepted in input
en: hours
pl: godzin

note: minute unit variant accepted in input
en: minute
pl: minuta

note: minute unit variant accepted in input
en: minutes
pl: minut

note: i18n: project start, the date format is described in * libmrproject/docs/DateFormat.
en: %Y %b %d
pl: %-d %b %Y

en: Project start
pl: Początek projektu

en: %a, %e %b %Y
pl: %a, %-d %b %Y

en: Work
pl: Praca

en: Unnamed
pl: Bez nazwy

en: Change work to %s
pl: Zmień pracę na %s

en: Change progress to %u%% complete
pl: Zmień postęp na %u%% ukończone

en: No name
pl: Bez nazwy

en: Make task '%s' a predecessor of '%s'
pl: Uczyń zadanie „%s” poprzednikiem „%s”

en: Edit task property
pl: Modyfikuj właściwość zadania

en: _Insert Task
pl: _Wstaw zadanie

en: Insert a new task
pl: Wstawia nowe zadanie

en: In_sert Tasks...
pl: W_staw zadania…

en: _Remove Task
pl: _Usuń zadanie

en: Remove the selected tasks
pl: Usuwa zaznaczone zadania

en: _Edit Task Properties...
pl: _Modyfikuj właściwości zadania…

en: Select _All
pl: Zaznacz _wszystko

en: Select all tasks
pl: Zaznacza wszystkie zadania

en: _Unlink Task
pl: _Rozłącz zadanie

en: Unlink the selected tasks
pl: Rozłącza zaznaczone zadania

en: _Link Tasks
pl: _Połącz zadania

en: Link the selected tasks
pl: Łączy zaznaczone zadania

en: I_ndent Task
pl: W_suń zadanie

en: Indent the selected tasks
pl: Wsuwa zaznaczone zadania

en: Unin_dent Task
pl: Wys_uń zadanie

en: Unindent the selected tasks
pl: Wysuwa zaznaczone zadania

en: Move Task _Up
pl: Przenieś _zadanie w górę

en: Move the selected tasks upwards
pl: Przenosi zaznaczone zadania w górę

en: Move Task Do_wn
pl: Przenieś zadanie w _dół

en: Move the selected tasks downwards
pl: Przenosi zaznaczone zadania w dół

en: Reset _Constraint
pl: Przywróć ograni_czenie

en: Zoom To _Fit
pl: _Dopasuj powiększenie

en: Zoom to fit the entire project
pl: Dopasowuje powiększenie całego projektu

en: _Zoom In
pl: Po_większ

en: Zoom in
pl: Powiększa

en: Zoom _Out
pl: Po_mniejsz

en: Zoom out
pl: Pomniejsza

en: Edit _Visible Columns
pl: Modyfikuj _widoczne kolumny

en: Edit visible columns
pl: Modyfikuje widoczne kolumny

en: _Highlight Critical Tasks
pl: Wy_różnianie zadań krytycznych

en: _Show Guide Lines
pl: _Wyświetlanie linii prowadzących

en: _Nonstandard Days
pl: _Niestandardowe dni

en: _Gantt Chart
pl: Diagram _Gantta

en: Start
pl: Rozpoczęcie

en: Finish
pl: Ukończenie

en: Slack
pl: Zastój

en: Assigned to
pl: Przypisane do

note: i18n: The string "% Complete" will be used in the header * of a column containing values from 0 upto 100, indicating * what part of a task has been completed.
en: % Complete
pl: % ukończono

en: Edit Gantt Columns
pl: Modyfikacja kolumn Gantta

en: Insert group
pl: Wstaw grupę

en: Remove group
pl: Usuń grupę

en: Default group
pl: Domyślna grupa

en: Edit group property
pl: Modyfikuj właściwość grupy

en: Manager name
pl: Nazwisko menedżera

en: Manager phone
pl: Telefon menedżera

en: Manager email
pl: Adres e-mail menedżera

en: Export project to HTML
pl: Wyeksportuj projekt do formatu HTML

en: Could not export to HTML
pl: Nie można wyeksportować do formatu HTML

en: Export to HTML
pl: Wyeksportuj do HTML

en: Show result in browser
pl: Wyświetl wynik w przeglądarce

en: File "%s" exists, do you want to overwrite it?
pl: Plik „%s” istnieje, zastąpić go?

en: Create the initial window with the given geometry.
pl: Tworzy okno początkowe o podanych wymiarach.

en: GEOMETRY
pl: WYMIARY

en: FILES|URIs
pl: PLIKI|URI

en: - Planner project management
pl: — zarządzanie projektami Planner

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
pl: %s
    Polecenie „%s --help” wyświetla pełną listę dostępnych opcji wiersza poleceń.

en: Invalid geometry string "%s"
pl: Nieprawidłowy ciąg wymiarów „%s”

en: MS Project XML...
pl: Plik XML programu Microsoft Project…

en: Import an MS Project XML file
pl: Zaimportuj plik XML programu Microsoft Project

en: Couldn't import file.
pl: Nie można zaimportować pliku.

en: Import a File
pl: Import pliku

en: XML Files
pl: Pliki XML

en: All Files
pl: Wszystkie pliki

en: Insert phase
pl: Wstaw fazę

en: Remove phase
pl: Usuń fazę

en: Could not open plugin file '%s'
pl: Nie można otworzyć pliku wtyczki „%s”

note: i18n: finish-to-start, not sure if it should be translated...
en: FS
pl: UR

en: FF
pl: UU

en: SS
pl: RR

en: SF
pl: RU

en: Select the views to print:
pl: Proszę wybrać widoki do wydruku:

en: Select views
pl: Wybór widoków

en: Select a calendar to use for this project:
pl: Proszę wybrać kalendarz używany w tym projekcie:

en: Edit Project Name
pl: Modyfikuj nazwę projektu

en: Edit Organization
pl: Modyfikuj organizację

en: Edit Manager
pl: Modyfikuj menedżera

en: Edit Project Start
pl: Modyfikuj rozpoczęcie projektu

en: Edit Project Phase
pl: Modyfikuj fazę projektu

en: Property
pl: Właściwość

en: Value
pl: Wartość

en: The name of the custom property needs to start with a letter.
pl: Nazwa dowolnej właściwości musi rozpoczynać się literą.

en: Do you really want to remove the property '%s' from the project?
pl: Na pewno usunąć właściwość „%s” z projektu?

en: Add project property
pl: Dodaj właściwość projektu

en: Remove project property
pl: Usuń właściwość projektu

en: Edit project property value
pl: Modyfikuj wartość właściwości projektu

en: Label
pl: Etykieta

en: Type
pl: Rodzaj

en: Add property
pl: Dodaj właściwość

en: Remove property
pl: Usuń właściwość

en: Edit property label
pl: Modyfikuj etykietę właściwości

en: Insert resource
pl: Wstaw zasób

en: Material
pl: Materiał

en: (None)
pl: (Brak)

en: (No name)
pl: (Bez nazwy)

en: Edit resource calendar
pl: Modyfikuj zasób kalendarza

en: Edit resource note
pl: Modyfikuj notatkę zasobu

en: Edit resource cost
pl: Modyfikuj koszt zasobu

en: Edit resource property
pl: Modyfikuj właściwość zasobu

note: i18n: time stamp format for notes in task dialog, see strftime(3) for * a detailed description.
en: %a %d %b %Y, %H:%M
pl: %a, %-d %b %Y, %H∶%M

en: None (use project default)
pl: Brak (użycie wartości domyślnej projektu)

en: Edit resource properties
pl: Modyfikacja właściwości zasobu

en: _Insert Resource
pl: _Wstaw zasób

en: Insert a new resource
pl: Wstawia nowy zasób

en: In_sert Resources...
pl: Ws_taw zasoby…

en: _Remove Resource
pl: _Usuń zasób

en: Remove the selected resource
pl: Usuwa zaznaczony zasób

en: _Edit Resource Properties...
pl: _Modyfikuj właściwości zasobu…

en: Edit _Groups
pl: Modyfikuj gr_upy

en: Edit resource groups
pl: Modyfikuje grupy zasobu

en: Edit _Custom Properties...
pl: Modyfikuj _dowolne właściwości…

en: _Resources
pl: _Zasoby

en: Remove resource
pl: Usuwa zasób

en: Edit Resource Columns
pl: Modyfikacja kolumn zasobu

en: Edit custom resource properties
pl: Modyfikacja dowolnych właściwości zasobu

en: Short name
pl: Krótka nazwa

en: Group
pl: Grupa

en: %a, %b %e
pl: %a, %-d %b

note: i18n: Short "Week", preferably 2 letters.
en: Wk %d
pl: %d. tydz.

en: Week %d
pl: %d. tydz.

note: i18n: Week, year.
en: Week %d, %d
pl: %d. tydzień, %d

note: i18n: Short "Quarter", preferably 1 letter.
en: Q%d
pl: K%d

note: i18n: Short "Quarter", preferably 2-3 letters.
en: Qtr %d
pl: %d. kw.

note: i18n: Year, short "Quarter", preferably 2-3 letters.
en: %d, Qtr %d
pl: %d, %d. kw.

note: i18n: Short "Half year", preferably 1 letter.
en: H%d
pl: P%d

note: i18n: Year, short "Half year", preferably 1 letter.
en: %04d, H%d
pl: %04d, P%d

en: Open from Database...
pl: Otwórz z bazy danych…

en: Open a project from a database
pl: Otwiera projekt z bazy danych

en: Save to Database
pl: Zapisz do bazy danych

en: Save the current project to a database
pl: Zapisuje bieżący projekt w bazie danych

en: Database %s needs to be upgraded from version %s to version %s.
    Please backup database before the upgrade.
pl: Baza danych %s musi zostać zaktualizowana z wersji %s do wersji %s.
    Proszę wykonać kopię zapasową bazy danych przed aktualizacją.

en: Upgrade
pl: Zaktualizuj

en: Could not upgrade database %s.
     Upgrade file used: %s.
    
    Database error: 
    %s
pl: Nie można zaktualizować bazy danych %s.
     Użyty plik aktualizacji: %s.
    
    Błąd bazy danych: 
    %s

en: Can't create tables in database %s
pl: Nie można utworzyć tablic w bazie danych %s

en: Database %s is not setup for Planner. Do you want to do that?
pl: Baza danych %s nie została ustawiona dla programu Planner. Zrobić to?

en: Connection to database '%s@%s' failed.
pl: Połączenie z bazą danych „%s@%s” się nie powiodło.

en: Test to tables in database '%s' failed.
pl: Testowanie tablic w bazie danych „%s” się nie powiodło.

en: ID
pl: Identyfikator

en: Project
pl: Projekt

en: Phase
pl: Faza

en: Revision
pl: Wersja

en: Open from Database
pl: Otwórz z bazy danych

en: Link task
pl: Połącz zadanie

en: Unlink task
pl: Rozłącz zadanie

en: Insert task
pl: Wstaw zadanie

en: Finish to start (FS)
pl: Rozpoczęcie po ukończeniu (UR)

en: Finish to finish (FF)
pl: Ukończenie po ukończeniu (UU)

en: Start to start (SS)
pl: Rozpoczęcie po rozpoczęciu (RR)

en: Start to finish (SF)
pl: Ukończenie po rozpoczęciu (RU)

en: Edit task type
pl: Modyfikuj typ zadania

en: Toggle fixed duration
pl: Przełącz stały czas trwania

en: Edit task scheduling
pl: Modyfikuj planowanie zadań

en: Assign resource to task
pl: Przydziel zasób do zadania

en: Unassign resource from task
pl: Usuń przydział zasobu z zadania

en: Change resource units in task
pl: Zmień jednostki zasobu w zadaniu

en: Edit task predecessor
pl: Modyfikuj poprzednika zadania

en: Edit lag predecessor
pl: Modyfikuj opóźniającego poprzednika

en: Edit task note
pl: Modyfikuj notatkę zadania

en: No earlier than %s
pl: Nie wcześniej niż %s

en: On fixed date %s
pl: Konkretnego dnia %s

en: Can't add new predecessor. No task selected!
pl: Nie można dodać nowego poprzednika. Nie wybrano zadania.

en: Assigned
pl: Przypisany

en: Units
pl: Jednostki

en: Lag
pl: Opóźnienie

en: Edit task properties
pl: Modyfikacja właściwości zadania

en: _Insert task
pl: _Wstaw zadanie

en: Insert _subtask
pl: Wstaw pod_zadanie

en: _Remove task
pl: _Usuń zadanie

en: _Unlink task
pl: R_ozłącz zadanie

en: Assign _resources...
pl: P_rzydziel zasoby…

en: _Edit task...
pl: _Modyfikuj zadanie…

en: Remove task
pl: Usuń zadanie

en: Apply constraint to task
pl: Zastosuj ograniczenie do zadania

en: Reset task constraint
pl: Przywróć ograniczenie zadania

en: N/A
pl: Nie dotyczy

en: Remove tasks
pl: Usuń zadania

en: You are about to open an edit dialog each for %i tasks. Are you sure that you want to do that?
pl: Za chwilę zostaną otwarte okna dialogowe modyfikacji dla %i zadań. Na pewno to zrobić?

en: Unlink tasks
pl: Rozłącz zadania

en: Link tasks
pl: Połącz zadania

en: Indent tasks
pl: Wsuń zadania

en: Indent task
pl: Wsuń zadanie

en: Unindent tasks
pl: Wysuń zadania

en: Unindent task
pl: Wysuń zadanie

en: Move tasks up
pl: Przenieś zadanie w górę

en: Move task up
pl: Przenieś zadanie w dół

en: Move tasks down
pl: Przenieś zadania w dół

note: Moving task from 'position' to 'position + 1'
en: Move task down
pl: Przesuń zadanie w dół

en: Reset task constraints
pl: Przywróć ograniczenia zadania

en: Reset all task constraints
pl: Przywróć wszystkie ograniczenia zadania

en: _Edit Task
pl: _Modyfikuj zadanie

en: _Edit Custom Properties...
pl: _Modyfikuj dowolne właściwości…

en: Tasks
pl: Zadania

en: _Tasks
pl: _Zadania

en: Edit custom task properties
pl: Modyfikuj dowolne właściwości zadania

en: Edit Task Columns
pl: Modyfikacja kolumn zadania

en: Edit _resource...
pl: _Modyfikuj zasób…

en: E_xpand all resources
pl: _Rozwiń wszystkie zasoby

en: _Collapse all resources
pl: _Zwiń wszystkie zasoby

en: 
    Name
pl: 
    Nazwa

en: 
    Task
pl: 
    Zadanie

en: Zoom to fit
pl: Dopasuj powiększenie

note: i18n: Label used for the sidebar. Please try to make it short and use * a linebreak if necessary/possible.
en: Resource
    Usage
pl: Użycie
    zasobów

en: Resource _Usage
pl: _Użycie zasobów

en: Edit Resource Usage Columns
pl: Modyfikacja kolumn użycia zasobów

en: Unable to open '%s'
pl: Nie można otworzyć „%s”

en: Unable to open help file
pl: Nie można otworzyć pliku pomocy

en: _File
pl: _Plik

en: _New Project
pl: _Nowy projekt

en: Create a new project
pl: Tworzy nowy projekt

en: _Open...
pl: _Otwórz…

en: Open a project
pl: Otwiera projekt

en: Open _Recent
pl: Otwórz _ostatnie

en: _Import
pl: Zaimport_uj

en: _Save
pl: _Zapisz

en: Save the current project
pl: Zapisuje bieżący projekt

en: _Export
pl: Wy_eksportuj

en: Save _As...
pl: Z_apisz jako…

en: Save the current project with a different name
pl: Zapisuje bieżący projekt pod inną nazwą

en: Page Set_up...
pl: _Ustawienia strony…

en: Setup the page settings for your current printer
pl: Ustawienia strony dla bieżącej drukarki

en: _Print...
pl: Wy_drukuj…

en: Print the current project
pl: Drukuje bieżący projekt

en: Print Pre_view
pl: Podgląd _wydruku

en: Print preview of the current project
pl: Podgląd wydruku bieżącego projektu

en: _Close
pl: Za_mknij

en: Close the current file
pl: Zamyka bieżący plik

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: Exit the program
pl: Kończy działanie programu

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Undo
pl: Cof_nij

en: Undo the last action
pl: Cofa ostatnie działanie

en: _Redo
pl: P_onów

en: Redo the undone action
pl: Ponawia cofnięte działanie

en: _View
pl: _Widok

en: _Actions
pl: _Działania

en: _Project
pl: P_rojekt

en: _Manage Calendars
pl: _Zarządzaj kalendarzami

en: Edit Day _Types
pl: Modyfikuj _rodzaje dni

en: Edit Project _Phases
pl: Modyfikuj f_azy projektu

en: _Edit Project Properties
pl: _Modyfikuj właściwości projektu

en: Edit the project properties
pl: Modyfikuje właściwości projektu

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _User Guide
pl: Podręcznik _użytkownika

en: Show the Planner User Guide
pl: Wyświetla podręcznik użytkownika programu Planner

en: _About
pl: _O programie

en: About this application
pl: Informacje o programie

en: Switch to the view "%s"
pl: Przełącz na widok „%s”

en: Open a File
pl: Otwarcie pliku

en: Planner Files
pl: Pliki programu Planner

en: A Project Management application for the GNOME desktop
pl: Program do zarządzanie projektami dla środowiska GNOME

en: The Planner Homepage
pl: Witryna programu Planner

en: Save changes to document '%s' before closing?
pl: Zapisać zmiany w dokumencie „%s” przed zamknięciem?

en: If you don't save, changes made the last minute will be discarded.
pl: Przy rezygnacji z zapisu wszystkie zmiany dokonane w ciągu ostatniej minuty zostaną utracone.

en: If you don't save, changes made the last %d minute will be discarded. | If you don't save, changes made the last %d minutes will be discarded.
pl[0]: Przy rezygnacji z zapisu wszystkie zmiany dokonane w ciągu ostatniej minuty zostaną utracone.
pl[1]: Przy rezygnacji z zapisu wszystkie zmiany dokonane w ciągu ostatnich %d minut zostaną utracone.
pl[2]: Przy rezygnacji z zapisu wszystkie zmiany dokonane w ciągu ostatnich %d minut zostaną utracone.

en: If you don't save, changes made the last hour will be discarded.
pl: Przy rezygnacji z zapisu wszystkie zmiany dokonane w ciągu ostatniej godziny zostaną utracone.

en: If you don't save, changes made the last %d hour will be discarded. | If you don't save, changes made the last %d hours will be discarded.
pl[0]: Przy rezygnacji z zapisu wszystkie zmiany dokonane w ciągu ostatniej godziny zostaną utracone.
pl[1]: Przy rezygnacji z zapisu wszystkie zmiany dokonane w ciągu ostatnich %d godzin zostaną utracone.
pl[2]: Przy rezygnacji z zapisu wszystkie zmiany dokonane w ciągu ostatnich %d godzin zostaną utracone.

en: C_lose without saving
pl: Za_mknij bez zapisywania

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: Save a File
pl: Zapis pliku

en: You have opened a file that was saved with an old version of Planner.
    
    When loading old files, all tasks will use the constraint 'Must Start On', since the old version did not fully support automatic rescheduling. To take advantage of this new feature, you should add predecessor relations between tasks that are dependent on each other.
    
    You can add a predecessor relation by clicking on the predecessor and dragging to the successor.
    
    After doing this, you can remove all constraints by selecting the menu item 'Remove all constraints' in the 'Edit' menu.
pl: Otwarto plik, który został zapisany za pomocą starej wersji programu Planner.
    
    Podczas wczytywania starych plików, wszystkie zadania muszą korzystać z ograniczenia „Musi rozpoczynać się o”, ponieważ stara wersja nie w pełni obsługiwała automatyczną zmianę terminów. Aby skorzystać z tej nowej funkcji, należy dodać relacje następstw pomiędzy zadaniami, które będą zależne od siebie nawzajem.
    
    Można dodać zależność określającą następstwo poprzez kliknięcie poprzednika i przeniesienie go na zadanie, które będzie następnym w kolejności.
    
    Po wykonaniu tego działania, można usunąć wszystkie ograniczenia klikając pozycję menu „Usuń wszystkie ograniczenia” w menu „Edycja”.

note: Hack.
en: Unnamed database project
pl: Projekt bazy danych bez nazwy

en: Edit working time
pl: Modyfikuj czas pracy

en: Planner 0.11 Format
pl: Format programu Planner 0.11

en: Export project to a file suitable for Planner 0.11
pl: Eksportuje projekt do pliku odpowiedniego dla programu Planner 0.11

en: Export
pl: Wyeksportuj

en: EDS UID
pl: UID programu EDS

en: Identifier used by Evolution Data Server for tasks
pl: Identyfikator używany przez serwer danych Evolution dla zadań

en: EDS Categories
pl: Kategorie programu EDS

en: Categories for a task used by Evolution Data Server
pl: Kategorie zadań używane przez serwer danych Evolution

en: EDS Classification
pl: Klasyfikacja programu EDS

en: Task access classification used by Evolution Data Server
pl: Klasyfikacja dostępu do zadań używana przez serwer danych Evolution

en: EDS URL
pl: Adres URL programu EDS

en: URL for a Task used by Evolution Data Server
pl: Adres URL dla zadań używany przez serwer danych Evolution

en: Invalid server URI
pl: Nieprawidłowy adres URI serwera

note: book_target = (EABConfigTargetSource *) data->target; source = book_target->source;
en: Select planner file
pl: Zaznacz plik programu Planner

en: The filename extension of this file isn't the planner usual file extension (%s) Do you want to continue?
pl: Rozszerzenie tego pliku nie jest rozszerzeniem programu Planner (%s). Kontynuować?

en: Planner Project Management
pl: Zarządzanie projektami Planner

en: Company:
pl: Firma:

en: Manager:
pl: Menedżer:

en: Start:
pl: Początek:

en: Finish:
pl: Koniec:

en: Report Date:
pl: Data raportu:

en: Week
pl: Tydzień

en: Priority
pl: Priorytet

en: Complete
pl: Ukończone

en: This file was generated by
pl: Ten plik został utworzony przez

en: Gantt Chart
pl: Diagram Gantta

en: Phase:
pl: Faza:

en: Unnamed Project
pl: Projekt bez nazwy
