planner - en to sk translation catalogue (510 entries)

en: Add Predecessor
sk: Pridať predchodcu

en: _Name:
sk: _Názov:

en: _Relation type:
sk: _Typ vzťahu:

en: _Lag:
sk: _Oneskorenie:

en: Default Week
sk: Štandardný týždeň

en: <b>Calendar:</b>
sk: <b>Kalendár:</b>

en: Select a weekday and the day type to use for that day in the default week for this calendar.
sk: Vyberte deň v týždni a typ dňa, ktorý použiť pre ten deň v štandardnom týždni pre tento kalendár.

en: Week day:
sk: Deň v týždni:

en: Day type:
sk: Typ dňa:

en: 
    The selected day type has the following working hours:
sk: 
    Vybraný typ dní má nasledujúce pracovné hodiny:

en: Edit Working Time
sk: Upraviť pracovný čas

en: <b>Day types</b>
sk: <b>Typy dní</b>

en: <b>Working hours</b>
sk: <b>Pracovné hodiny</b>

en: Calendar Editor
sk: Editor kalendára

en: _New...
sk: _Nový...

en: Working time...
sk: Pracovná doba...

en: Default week...
sk: Štandardný týždeň...

en: Use working time from derived calendar
sk: Používať pracovnú dobu z odvodeného kalendára

en: Set day type to:
sk: Nastaviť typ dňa na:

en: Custom working time
sk: Vlastná pracovná doba

en: <b>Working time</b>
sk: <b>Pracovná doba</b>

en: From:
sk: Od:

en: To:
sk: Komu:

en: Apply
sk: Použiť

en: New Calendar
sk: Nový Kalendár

en: C_reate
sk: _Vytvoriť

en: _Existing calendars:
sk: _Existujúce kalendáre:

en: _Name of the new calendar:
sk: _Názov nového kalendára:

en: _Derive from a calendar
sk: _Odvodiť z kalendára

en: C_opy an existing calendar
sk: K_opírovať existujúci kalendár

en: Create an _empty calendar
sk: Vytvoriť prázdny kalendár

en: Select a Calendar
sk: Vyberte kalendár

en: Edit Day Types
sk: Upraviť typy dní

en: Add Day Type
sk: Pridať typ dňa

en: Hidden columns:
sk: Skryté stĺpce:

en: _Show
sk: _Zobraziť

en: _Hide
sk: _Skryť

en: Visible columns:
sk: Viditeľné stĺpce:

en: dialog1
sk: dialóg1

en: Select group
sk: Označiť skupinu

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Unselect All
sk: Odznačiť všetko

en: Loading resource data
sk: Načítavanie údajov zdroja

en: Group Editor
sk: Editor skupín

en: Add Property
sk: Pridať vlastnosť

en: _Description:
sk: _Popis:

en: _Type:
sk: _Typ:

en: _Label:
sk: _Menovka:

en: Project Properties
sk: Nastavenia projektu

en: _Start:
sk: _Začiatok:

en: _Organization:
sk: _Organizácia:

en: _Manager:
sk: _Manažér:

en: _Calendar:
sk: _Kalendár:

en: Select...
sk: Vybrať...

en: _Phase:
sk: _Fáza:

en: General
sk: Všeobecné

en: Custom
sk: Vlastný

en: Edit Project Phases
sk: Upraviť fázy projektu

en: New Project Phase
sk: Nová fáza projektu

en: Custom Properties
sk: Vlastná vlasnosť

en: _Email:
sk: _E-Mail:

en: _Group:
sk: _Skupina:

en: C_ost:
sk: Nák_lady

en: _Short name:
sk: _Skrátený názov:

en: Optional - overrides resource name in Gantt view.
sk: Voliteľné - prekryje názov zdroja v Ganttovom diagrame.

en: Select the calendar to use for this resource. If you want to use the default calendar of the project, select 'None'.
sk: Vyberte kalendár, ktorý sa použije pre tento zdroj. Ak chcete použiť štandardný kalendár projektu, zvoľte 'Žiadny'.

en: Edit Calendars...
sk: Upraviť kalendáre...

en: Calendar
sk: Kalendár

en: _Insert time stamp
sk: Vlož_iť časovú pečiatku

en: Notes
sk: Poznámky

en: Insert Resource
sk: Vložiť zdroj

en: _Insert
sk: _Vložiť

en: Open Database
sk: Otvoriť databázu

en: _Username:
sk: Meno po_užívateľa:

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: _Database:
sk: _Databáza:

en: Select a Project
sk: Vyberte projekt

en: The database contains the following projects. Select a project to open:
sk: Databáza obsahuje nasledujúce projekty. Vyberte projekt, ktorý sa má otvoriť:

en: window
sk: okno

note: The verb "schedule". This is the verb "schedule" I18n: the verb "schedule" here.
en: Schedule:
sk: Plánovať:

en: As soon as possible
    No earlier than
    On fixed date
sk: Čo najskôr
    Nie skôr ako
    V presne stanovený deň

en: Today
sk: Dnes

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Select
sk: Vybrať

en: _Work:
sk: _Práca:

en: _Duration:
sk: _Trvanie:

en: C_omplete:
sk: _Hotovo:

en: _Priority:
sk: _Priorita:

en: _Milestone
sk: _Míľnik

en: _Fixed duration
sk: _Fixné trvanie

en: Resources
sk: Zdroje

en: Predecessors
sk: Predchodcovia

en: _Insert Time Stamp
sk: Vlož_iť časovú pečiatku

en: Insert Task
sk: Vložiť úlohu

en: Project Plan
sk: Plán projektu

en: Documents/Project Management
sk: Dokumenty/Správca projektov

en: Planner project plan
sk: Plán projektu Planner

en: Project Management
sk: Správca projektov

en: Planner Project Management
sk: Správca projektov Planner

en: Handle the tasks, resources, and cost of your projects
sk: Spravuje úlohy, zdroje a náklady a spojené s projektami

en: Gantt;Chart;Critical path;Relationship;Dependency;WBS;
sk: gantov;graf;diagram;kritická cesta;kritickej cesty;CPM;vzťahy;závislosť;WBS;hierachia;hierarchický;

en: Highlight critical path in Gantt view
sk: Zvýrazniť kritickú cestu v Ganttovom diagrame

en: Whether to highlight the tasks along the critical path in the Gantt view.
sk: Či sa majú zvýrazniž úlohy popri kritických cestách v Ganttovom diagrame.

en: Display nonstandard days in Gantt view
sk: Zobraziť neštandardné dni v Ganttovom diagrame

en: Whether to display nonstandard days in the Gantt view.
sk: Či sa majú v Ganttovom diagrame zobraziť neštandardné dni.

en: Highlight critical path in Task view
sk: Zvýrazniť kritickú cestu v zozname úloh

en: Whether to highlight the tasks along the critical path in the Task view.
sk: Či sa majú zvýrazniť úlohy popri kritických cestách v zozname úloh.

en: Print the Gantt view
sk: Tlač Ganttovho diagramu

en: Whether printing of the Gantt view is enabled.
sk: Či je povolená tlač Ganttovho diagramu.

en: Print the Task view
sk: Tlač zoznamu úloh

en: Whether printing of the Task view is enabled.
sk: Či je povolená tlač zoznamu úloh.

en: Print the Resource view
sk: Tlač zoznamu zdrojov

en: Whether printing of the Resource view is enabled.
sk: Či je povolená tlač zoznamu zdrojov.

en: The active view
sk: Aktívny pohľad

en: Which view to display in the user interface.
sk: Ktorý pohľad sa má zobraziť v používateľskom rozhraní.

en: Company:
sk: Spoločnosť:

en: Manager:
sk: Manažér:

en: Start:
sk: Začiatok:

en: Finish:
sk: Koniec:

en: Report Date:
sk: Dátum správy:

en: Week
sk: %d. týždeň

en: Priority
sk: Priorita

en: Complete
sk: Dokončené

en: This file was generated by
sk: Tento súbor bol generovaný programom

en: Gantt Chart
sk: Ganttov diagram

en: Phase:
sk: Fáza:

en: Unnamed Project
sk: Projekt bez názvu

en: Working
sk: Pracovný

en: A default working day
sk: Bežný pracovný deň

en: Nonworking
sk: Nepracovný

en: A default non working day
sk: Bežný nepracovný deň

en: Use base
sk: Použiť základ

en: Use day from base calendar
sk: Použiť deň zo základného kalendára

en: This format does not support reading
sk: Tento formát nepodporuje čítanie

en: Could not create XML tree
sk: Nie je možné vytvoriť strom XML

en: Could not write XML file
sk: Nie je možné zapísať súbor XML

en: Default
sk: Štandard

en: Invalid URI: '%s'
sk: Neplatný URI: „%s“

en: Couldn't find a suitable file module for loading '%s'
sk: Nie je možné nájsť vhodný modul súborov pre načítanie „%s“

en: No support for SQL storage built into this version of Planner.
sk: V tejto verzii Plannera nie je zabudovaná podpora pre ukladanie do SQL.

en: Invalid URI.
sk: Neplatný URI.

en: Unable to find file writer identified by '%s'
sk: Nie je možné nájsť zapisovač súborov identifikovaný „%s“

en: Couldn't find a suitable file module for loading project
sk: Nie je možné nájsť vhodný modul súborov pre načítanie projektu

en: String list
sk: Zoznam reťazcov

en: Integer number
sk: Celé číslo

en: Floating-point number
sk: Číslo s pohyblivou desatinnou čiarkou

en: Date
sk: Dátum

en: Duration
sk: Trvanie

en: Cost
sk: Náklady

en: None
sk: Žiadne

en: Can't connect to database server
sk: Nepodarilo sa pripojiť k databázovému serveru

en: No errors reported.
sk: Neboli hlásené chyby.

note: Give up.
en: Invalid Unicode
sk: Neplatné Unicode

en: Connection to database '%s' failed.
sk: Pripojenie k databáze „%s“ zlyhalo.

en: Connection to database '%s' failed.
    %s
sk: Pripojenie k databáze „%s“ zlyhalo.
    %s

en: Failed to create a dictionary for the database connection.
sk: Zlyhalo vytvorenie slovníka pre databázové spojenie.

en: BEGIN command failed %s.
sk: Príkaz BEGIN zlyhal %s.

en: The project '%s' has been changed by the user '%s' since you opened it. Do you want to save anyway?
sk: Projekt „%s“ bol zmenený používateľom „%s“ potom, čo ste ho otvorili. Chcete ho aj tak uložiť?

en: Connection to database '%s' failed.
sk: Pripojenie k databáze „%s“ zlyhalo.

en: Invalid SQL URI (must start with 'sql://' and contain '#').
sk: Neplatné SQL URI (musí začínať s „sql://“ a obsahovať „#“).

en: Invalid SQL URI (invalid project id).
sk: Neplatné SQL URI (neplatné id projektu).

en: Invalid SQL URI (no database name specified).
sk: Neplatné SQL URI (nebol určený názov databázy).

en: Could not add a predecessor relation, because the tasks are already related.
sk: Nie je možné pridať vzťah predchodcu, pretože medzi úlohami už existuje vzťah.

en: Start to Finish relation type cannot be combined with other relations.
sk: Vzťah typu „Začiatok pred koncom“ nemôže byť kombinovaný s ostatnými vzťahmi.

en: Finish to Finish relation type cannot be combined with other relations.
sk: Vzťah typu „Koniec pred koncom“ nemôže byť kombinovaný s ostatnými vzťahmi.

en: Start to Finish relation type cannot be combined with Start No Earlier Than constraint.
sk: Vzťah typu „Začiatok pred koncom“ nemôže byť kombinovaný s obmedzením „Nezačať skôr ako“.

en: Finish to Finish relation type cannot be combined with Start No Earlier Than constraint.
sk: Vzťah typu „Koniec pred koncom“ nemôže byť kombinovaný s obmedzením „Nezačať skôr ako“.

en: Start to Finish relation cannot be set. Predecessor starts on project start date.
sk: Vzťah „Začiatok pred koncom“ nemôže byť nastavený. Predchodca začína v deň začiatku projektu.

en: Cannot add a predecessor, because it would result in a loop.
sk: Nie je možné pridať predchodcu, pretože by tak vznikla slučka.

en: Cannot move the task, because it would result in a loop.
sk: Nie je možné presunúť úlohu, pretože by tak vznikla slučka.

note: Translators: Example output: October 9, 2006
en: %B %e, %Y
sk: %e. %B %Y

en: Export to HTML failed
sk: Export do HTML zlyhal

en: Insert
sk: Vložiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Unlink
sk: Zrušiť odkaz

en: Link
sk: Vytvoriť odkaz

en: Indent
sk: Odsadiť

en: Unindent
sk: Zrušiť odsadenie

en: Move up
sk: Presunúť nahor

en: Move down
sk: Presunúť nadol

en: Edit
sk: Upraviť

en: Change day type
sk: Zmeniť typ dňa

en: Remove calendar
sk: Odstrániť kalendár

en: Add new calendar
sk: Pridať nový kalendár

en: As soon as possible
sk: Čo najskôr

en: No earlier than
sk: Nie skôr ako

en: On fixed date
sk: V presne stanovený deň

en: Undo '%s'
sk: Vrátiť späť „%s“

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Redo '%s'
sk: Opakovať „%s“

en: Redo
sk: Opakovať vrátené

en: Add day type "%s"
sk: Pridať typ dňa „%s“

en: Remove day type "%s"
sk: Odstrániť typ dňa „%s“

en: Monday
sk: Pondelok

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Wednesday
sk: Streda

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Friday
sk: Piatok

en: Saturday
sk: Sobota

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: No working time
sk: Žiadna pracovná doba

en: Edit default week
sk: Upraviť štandardný týždeň

en: EDS
sk: DSE

en: Import resources from Evolution Data Server
sk: Importovať zdroje Dátového servera Evolution

en: Name
sk: Meno

en: Email
sk: E-mail

en: Import
sk: Importovať

en: Photo
sk: Fotka

en: Imported from Evolution Data Server
sk: Importovať z Dátového servera Evolution

en: Updated from Evolution Data Server
sk: Aktualizované z Dátového servera Evolution

en: Query cancelled.
sk: Požiadavka zrušená.

en: Evolution Data Server UID
sk: UID Dátového servera Evolution

en: Identifier used by Evolution Data Server for resources
sk: Identifikátor používaný Dátovým serverom Evolution pre zdroje

en: mon
sk: pon

note: month unit variant accepted in input
en: month
sk: mesiac

note: month unit variant accepted in input
en: months
sk: mesiacov

note: month unit variant accepted in input
en: w
sk: t

note: week unit variant accepted in input
en: week
sk: týždeň

note: week unit variant accepted in input
en: weeks
sk: týždňov

note: day unit variant accepted in input
en: day
sk: deň

note: day unit variant accepted in input
en: days
sk: dní

note: hour unit variant accepted in input
en: hour
sk: hodina

note: hour unit variant accepted in input
en: hours
sk: hodín

note: minute unit variant accepted in input
en: minute
sk: minúta

note: minute unit variant accepted in input
en: minutes
sk: minút

en: Project start
sk: Začiatok projektu

en: %a, %e %b %Y
sk: %a, %e. %b %Y

en: Work
sk: Zamestnanie

en: Unnamed
sk: Bez názvu

en: Change work to %s
sk: Zmeniť prácu na %s

en: Change progress to %u%% complete
sk: Zmeniť vývoj na hotové na %u%%

en: No name
sk: Bez názvu

en: Make task '%s' a predecessor of '%s'
sk: Urobiť úlohu „%s“ predchodcom „%s“

en: Edit task property
sk: Upraviť vlastnosti úlohy

en: _Insert Task
sk: _Vložiť úlohu

en: Insert a new task
sk: Vložiť novú úlohu

en: In_sert Tasks...
sk: _Vložiť úlohy...

en: _Remove Task
sk: _Odstrániť úlohu

en: Remove the selected tasks
sk: Odstrániť označené úlohy

en: _Edit Task Properties...
sk: Upraviť vlastnosti úlohy...

en: Select _All
sk: Vybrať _všetko

en: Select all tasks
sk: Zvoliť všetky úlohy

en: _Unlink Task
sk: Od_pojiť úlohu

en: Unlink the selected tasks
sk: Odpojiť označené úlohy

en: _Link Tasks
sk: _Prepojiť úlohu

en: Link the selected tasks
sk: Prepojiť označené úlohy

en: I_ndent Task
sk: _Odsadiť úlohu

en: Indent the selected tasks
sk: Odsadiť označené úlohy

en: Unin_dent Task
sk: Zrušiť od_sadenie úlohy

en: Unindent the selected tasks
sk: Zrušiť odsadenie označených úloh

en: Move Task _Up
sk: Posu_núť úlohu hore

en: Move the selected tasks upwards
sk: Presunúť označené úlohy nahor

en: Move Task Do_wn
sk: Presunúť úlohu _dole

en: Move the selected tasks downwards
sk: Presunúť zvolené úlohy nadol

en: Reset _Constraint
sk: Odstrániť obmedzenia

en: Zoom To _Fit
sk: Na veľkosť do _okna

en: Zoom to fit the entire project
sk: Zväčšiť tak, aby bol viditeľný celý projekt

en: _Zoom In
sk: Z_väčšiť

en: Zoom in
sk: Zväčšiť

en: Zoom _Out
sk: Z_menšiť

en: Zoom out
sk: Zmenšiť

en: Edit _Visible Columns
sk: Upraviť _viditeľné stĺpce

en: Edit visible columns
sk: Upraviť viditeľné stĺpce

en: _Highlight Critical Tasks
sk: _Zvýrazniť kritické úlohy

en: _Show Guide Lines
sk: _Zobraziť vodiace čiary

en: _Nonstandard Days
sk: _Neštandardné dni

en: _Gantt Chart
sk: _Ganttov diagram

en: Start
sk: Začiatok

en: Finish
sk: Koniec

en: Slack
sk: Spomalenie

en: Assigned to
sk: Má priradené

note: i18n: The string "% Complete" will be used in the header * of a column containing values from 0 upto 100, indicating * what part of a task has been completed.
en: % Complete
sk: Vývoj v %

en: Edit Gantt Columns
sk: Upraviť Ganttov diagram

en: Insert group
sk: Vložiť skupinu

en: Remove group
sk: Odstrániť skupinu

en: Default group
sk: Štandardná skupina

en: Edit group property
sk: Upraviť vlastnosti skupiny

en: Manager name
sk: Meno manažéra

en: Manager phone
sk: Telefón manažéra

en: Manager email
sk: E-mail manažéra

en: Export project to HTML
sk: Exportovať projekt do HTML

en: Could not export to HTML
sk: Nepodarilo sa exportovať do HTML

en: Export to HTML
sk: Exportovať do HTML

en: Show result in browser
sk: Zobraziť výsledok v prehliadači

en: File "%s" exists, do you want to overwrite it?
sk: Súbor „%s“ existuje, chcete ho prepísať?

en: Create the initial window with the given geometry.
sk: Vytvoriť počiatočné okno s danou geometriou.

en: GEOMETRY
sk: GEOMETRIA

en: FILES|URIs
sk: SÚBORY|URI

en: - Planner project management
sk: - Správa projektov Planner

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sk: %s
    Úplný zoznam dostupných volieb príkazového riadka zobrazíte spustením „%s --help“.

en: Invalid geometry string "%s"
sk: Neplatný reťazec geometrie „%s“

en: Import an MS Project XML file
sk: Importovať XML súbor MS Project

en: Couldn't import file.
sk: Nepodarilo sa importovať súbor.

en: Import a File
sk: Importovať súbor

en: XML Files
sk: XML súbory

en: All Files
sk: Všetky súbory

en: Insert phase
sk: Vložiť fázu

en: Remove phase
sk: Odstrániť fázu

en: Could not open plugin file '%s'
sk: Nie je možné otvoriť súbor modulu „%s“

en: FS
sk: KZ

en: FF
sk: KK

en: SS
sk: ZZ

en: SF
sk: ZK

en: Select the views to print:
sk: Vyberte pohľady, ktoré chcete vytlačiť

en: Select views
sk: Vyberte pohľady

en: Select a calendar to use for this project:
sk: Vyberte kalendár pre tento projekt:

en: Edit Project Name
sk: Upraviť názov projektu

en: Edit Organization
sk: Upraviť organizáciu:

en: Edit Manager
sk: Upraviť manažéra:

en: Edit Project Start
sk: Upraviť začiatok projektu

en: Edit Project Phase
sk: Upraviť fázy projektu

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Value
sk: Hodnota

en: The name of the custom property needs to start with a letter.
sk: Názov vlastnej vlastnosti musí začínať písmenom

en: Do you really want to remove the property '%s' from the project?
sk: Skutočne chcete odstrániť vlastnosť „%s“ z projektu?

en: Could not create properties dialog.
sk: Nie je možné vytvoriť dialóg vlastností.

en: Date...
sk: Dátum...

en: Add project property
sk: Pridať vlastnosť projektu

en: Remove project property
sk: Odstrániť vlastnosť projektu

en: Edit project property value
sk: Upraviť hodnotu vlastnosti projektu

en: Label
sk: Popis

en: Type
sk: Typ

en: Add property
sk: Pridať vlastnosť

en: Remove property
sk: Odstrániť vlastnosť

en: Edit property label
sk: Upraviť popis vlastnosti

en: Insert resource
sk: Vložiť zdroj

note: Put "no group" at the top.
en: (None)
sk: (Žiadna)

en: (No name)
sk: (Bez mena)

en: Edit resource calendar
sk: Upraviť kalendár zdroja

en: Edit resource note
sk: Upraviť poznámku zdroja

en: Edit resource cost
sk: Upraviť cenu zdroja

en: Edit resource property
sk: Upraviť vlastnosť zdroja

en: None (use project default)
sk: Žiadny (použiť štandardný projekt)

en: Edit resource properties
sk: Upraviť vlastnosti zdroja

en: Material
sk: Materiál

en: _Insert Resource
sk: _Vložiť zdroj

en: Insert a new resource
sk: Vložiť nový zdroj

en: In_sert Resources...
sk: V_ložiť zdroje...

en: _Remove Resource
sk: _Odstrániť zdroj

en: Remove the selected resource
sk: Odstrániť zvolený zdroj

en: _Edit Resource Properties...
sk: _Upraviť vlastnosti zdroja...

en: Edit _Groups
sk: Upraviť _skupiny

en: Edit resource groups
sk: Upraviť skupiny zdroja

en: Edit _Custom Properties...
sk: Upraviť _vlastné vlastnosti...

en: /_Insert resource
sk: /_Vložiť zdroj

en: /_Remove resource
sk: /_Odstrániť zdroj

en: /_Edit resource...
sk: _Upraviť zdroj...

en: _Resources
sk: _Zdroje

en: Remove resource
sk: Odstrániť zdroj

en: Edit Resource Columns
sk: Upraviť stĺpce zdrojov

en: Edit custom resource properties
sk: Upraviť vlastné vlastnosti zdroja

en: Short name
sk: Skrátený názov

en: Group
sk: Skupina

note: i18n: Short "Week", preferably 2 letters.
en: Wk %d
sk: Týž %d

en: Week %d
sk: Týždeň %d

en: Week %d, %d
sk: Týždeň %d, %d

note: i18n: Short "Quarter", preferably 2-3 letters.
en: Qtr %d
sk: Kv %d

note: i18n: Year, short "Quarter", preferably 2-3 letters.
en: %d, Qtr %d
sk: %d, Kv %d

note: i18n: Short "Half year", preferably 1 letter.
en: H%d
sk: P%d

note: i18n: Year, short "Half year", preferably 1 letter.
en: %04d, H%d
sk: %04d, P%d

en: Open from Database...
sk: Otvoriť z databázy...

en: Open a project from a database
sk: Otvoriť projekt z databázy

en: Save to Database
sk: Uložiť do databázy

en: Save the current project to a database
sk: Uloží aktuálny projekt do databázy

en: Database %s needs to be upgraded from version %s to version %s.
    Please backup database before the upgrade.
sk: Databáza %s potrebuje byť aktualizovaná z verzie %s na verziu %s.
    Prosím zálohujte databázu pred aktualizáciou.

en: Upgrade
sk: Aktualizovať

en: Could not upgrade database %s.
     Upgrade file used: %s.
    
    Database error: 
    %s
sk: Nepodarilo sa aktualizovať databázu %s.
     Použitý súbor aktualizácie: %s.
    
    Chyba databázy: 
    %s

en: Can't create tables in database %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť tabuľky v databáze %s

en: Database %s is not setup for Planner. Do you want to do that?
sk: Databáza %s nie je nastavená pre Planner. Chcete to urobiť?

en: Connection to database '%s@%s' failed.
sk: Pripojenie k databáze '%s@%s' zlyhalo.

en: Test to tables in database '%s' failed.
sk: Test tabuliek v databáze „%s“ zlyhal.

en: Project
sk: Projekt

en: Phase
sk: Fáza

en: Revision
sk: Revízia

en: Open from Database
sk: Otvoriť z databázy

en: Link task
sk: Prepojiť úlohu

en: Unlink task
sk: Odpojiť úlohu

en: Insert task
sk: Vložiť úlohu

en: Edit task type
sk: Upraviť typ úlohy

en: Toggle fixed duration
sk: Prepnúť fixné trvanie

en: Edit task scheduling
sk: Upraviť plánovanie úlohy

en: Assign resource to task
sk: Priradiť zdroj k úlohe

en: Unassign resource from task
sk: Odobrať zdroj z úlohy

en: Change resource units in task
sk: Zmeniť jednotky zdroja v úlohe

en: Edit task predecessor
sk: Upraviť predchodcu úlohy

en: Edit lag predecessor
sk: Pridať oneskorenie predchodcu

en: Edit task note
sk: Upraviť poznámku úlohy

en: No earlier than %s
sk: Nie skôr ako %s

en: On fixed date %s
sk: V presne stanovený deň %s

en: Finish to start (FS)
sk: Koniec pred začiatkom (KZ)

en: Finish to finish (FF)
sk: Koniec pred koncom (KK)

en: Start to start (SS)
sk: Začiatok pred začiatkom (ZZ)

en: Start to finish (SF)
sk: Začiatok pred koncom (ZK)

en: Can't add new predecessor. No task selected!
sk: Nie je možné pridať nového predchodcu. Nie je vybraná žiadna úloha!

en: Change...
sk: Zmeniť...

en: Assigned
sk: Priradené

en: Units
sk: Jednotky

en: Lag
sk: Oneskorenie

en: Edit task properties
sk: Upraviť vlastnosti úlohy

en: /_Insert task
sk: /_Vložiť úlohu

en: /Insert _subtask
sk: /Vložiť _podúlohu

en: /_Remove task
sk: /_Odstrániť úlohu

en: /_Unlink task
sk: /Od_pojiť úlohu

en: /Assign _resources...
sk: /Prideliť _zdroje...

en: /_Edit task...
sk: /_Upraviť úlohu...

en: Remove task
sk: Odstrániť úlohu

en: Apply constraint to task
sk: Aplikovať obmedzenie na úlohu

en: Reset task constraint
sk: Odstrániť obmedzenie úlohy

en: N/A
sk: Neprístupné

en: Remove tasks
sk: Odstrániť úlohy

en: You are about to open an edit dialog each for %i tasks. Are you sure that you want to do that?
sk: Idete otvoriť dialógové okno na úpravu samostatne pre každú z %i úloh. Ste si istý, že to chcete urobiť?

en: Unlink tasks
sk: Odpojiť úlohy

en: Link tasks
sk: Prepojiť úlohy

en: Indent tasks
sk: Odsadiť úlohy

en: Indent task
sk: Odsadiť úlohu

en: Unindent tasks
sk: Zrušiť odsadenie úloh

en: Unindent task
sk: Zrušiť odsadenie úlohy

en: Move tasks up
sk: Presunúť úlohy hore

en: Move task up
sk: Presunúť úlohu hore

en: Move tasks down
sk: Presunúť úlohy dole

note: Moving task from 'position' to 'position + 1'
en: Move task down
sk: Presunúť úlohu dole

en: Reset task constraints
sk: Odstrániť obmedzenia úlohy

en: Reset all task constraints
sk: Odstrániť všetky obmedzenia úlohy

en: _Edit Task
sk: _Upraviť úlohu

en: _Edit Custom Properties...
sk: Upraviť _vlastné vlastnosti...

en: Tasks
sk: Úlohy

en: _Tasks
sk: Ú_lohy

en: Edit custom task properties
sk: Upraviť vlastné vlastnosti úlohy

en: Edit Task Columns
sk: Upraviť stĺpce úloh

en: /_Expand all resources
sk: /_Rozbali všetky zdroje

en: /_Collapse all resources
sk: /_Zbaliť všetky zdroje

en: 
    Name
sk: 
    Názov

en: 
    Task
sk: 
    Úloha

en: Zoom to fit
sk: Zväčšiť na veľkosť okna

note: i18n: Label used for the sidebar. Please try to make it short and use * a linebreak if necessary/possible.
en: Resource
    Usage
sk: Využitie
    zdrojov

en: Resource _Usage
sk: _Využitie zdrojov

en: Edit Resource Usage Columns
sk: Upraviť stĺpce využitia zdrojov

en: Unable to open '%s'
sk: Nepodarilo sa otvoriť „%s“

en: Unable to open help file
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor pomocníka

en: _File
sk: _Súbor

en: _New Project
sk: _Nový projekt

en: Create a new project
sk: Vytvorí nový projekt

en: _Open...
sk: _Otvoriť...

en: Open a project
sk: Otvoriť projekt

en: Open _Recent
sk: Otvoriť _nedávne

en: _Import
sk: _Importovať

en: _Save
sk: _Uložiť

en: Save the current project
sk: Uloží aktuálny projekt

en: _Export
sk: _Exportovať

en: Save _As...
sk: Uložiť _ako...

en: Save the current project with a different name
sk: Uloží aktuálny projekt pod iným názvom

en: Page Set_up...
sk: Nastavenie _strany...

en: Setup the page settings for your current printer
sk: Upravuje nastavenia strany pre aktuálnu tlačiareň

en: _Print...
sk: _Tlačiť...

en: Print the current project
sk: Vytlačí aktuálny projekt

en: Print Pre_view
sk: _Náhľad pred tlačou

en: Print preview of the current project
sk: Náhľad aktuálneho projektu pre tlačou

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: Close the current file
sk: Zavrie aktuálny súbor

en: _Quit
sk: _Koniec

en: Exit the program
sk: Ukončí program

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Undo
sk: _Späť

en: Undo the last action
sk: Vráti poslednú akciu

en: _Redo
sk: _Opakovať vrátené

en: Redo the undone action
sk: Opakuje vrátené zmeny

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _Actions
sk: Ú_kony

en: _Project
sk: _Projekt

en: _Manage Calendars
sk: _Správa kalendárov

en: Edit Day _Types
sk: Upraviť _typy dní

en: Edit Project _Phases
sk: Upraviť _fázy projektu

en: _Edit Project Properties
sk: Upraviť _vlastnosti Projektu

en: Edit the project properties
sk: Upraviť nastavenia projektu

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _User Guide
sk: _Sprievodca používateľa

en: Show the Planner User Guide
sk: Zobrazí príručku používateľa Plannera

en: _About
sk: _O programe

en: About this application
sk: O tejto aplikácii

en: Switch to the view "%s"
sk: Prepnúť na pohľad „%s“

en: Open a File
sk: Otvoriť súbor

en: Planner Files
sk: Súbory pre Planner

en: A Project Management application for the GNOME desktop
sk: Aplikácia pre správu projektov pre prostredie GNOME

en: The Planner Homepage
sk: Domovská stránka Plannera

en: If you don't save, changes made the last minute will be discarded.
sk: Pokiaľ dokument neuložíte, budú zmeny vykonané v poslednej minúte stratené.

en: If you don't save, changes made the last %d minute will be discarded. | If you don't save, changes made the last %d minutes will be discarded.
sk[0]: Pokiaľ dokument neuložíte, budú zmeny vykonané za posledných %d minút stratené.
sk[1]: Pokiaľ dokument neuložíte, budú zmeny vykonané za poslednú %d minútu stratené.
sk[2]: Pokiaľ dokument neuložíte, budú zmeny vykonané za posledné %d minúty stratené.

en: If you don't save, changes made the last hour will be discarded.
sk: Pokiaľ dokument neuložíte, budú zmeny vykonané v poslednej hodine stratené.

en: If you don't save, changes made the last %d hour will be discarded. | If you don't save, changes made the last %d hours will be discarded.
sk[0]: Pokiaľ dokument neuložíte, budú zmeny vykonané za posledných %d hodín stratené.
sk[1]: Pokiaľ dokument neuložíte, budú zmeny vykonané za poslednú %d hodinu stratené.
sk[2]: Pokiaľ dokument neuložíte, budú zmeny vykonané za posledné %d hodiny stratené.

en: Save changes to document '%s' before closing?
sk: Uložiť zmeny do dokumentu „%s“ pred zatvorením?

en: C_lose without saving
sk: Z_atvoriť bez uloženia

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: Save a File
sk: Uložiť súbor

en: You have opened a file that was saved with an old version of Planner.
    
    When loading old files, all tasks will use the constraint 'Must Start On', since the old version did not fully support automatic rescheduling. To take advantage of this new feature, you should add predecessor relations between tasks that are dependent on each other.
    
    You can add a predecessor relation by clicking on the predecessor and dragging to the successor.
    
    After doing this, you can remove all constraints by selecting the menu item 'Remove all constraints' in the 'Edit' menu.
sk: Otvorili ste súbor, ktorý bol uložený v staršej verzií Planneru.
    
    Pri načítaní starých súborov budú všetky úlohy používať obmedzenie „Musí začať v“, pretože stará verzia nemala plnú podporu automatického preplánovania. Túto novú vlastnosť môžete využívať po pridaní vzťahov predchodcu medzi úlohami, ktoré sú na sebe závislé.
    
    Vzťah predchodcu môžete pridať kliknutím na predchodcu a ťahaním na následníka.
    
    Potom môžete odstrániť všetky obmedzenia výberom položky „Odstrániť všetky obmedzenia“ v ponuke „Úpravy“.

note: Hack.
en: Unnamed database project
sk: Nepomenovaný databázový projekt

en: Edit working time
sk: Upraviť pracovný čas

en: Planner 0.11 Format
sk: Formát Planner 0.11

en: Export project to a file suitable for Planner 0.11
sk: Exportovať projekt do súboru použiteľného pre Planner 0.11

en: Export
sk: Exportovať

en: EDS UID
sk: DSE UID

en: Identifier used by Evolution Data Server for tasks
sk: Identifikátor používaný Dátovým serverom Evolution pre úlohy

en: EDS Categories
sk: Kategóriei DSE

en: Categories for a task used by Evolution Data Server
sk: Kategórie pre úlohy použité Dátovým serverom Evolution

en: EDS Classification
sk: Klasifikácia DSE

en: Task access classification used by Evolution Data Server
sk: Klasifikácia prístupu k úlohe používaná Dátovým serverom Evolution

en: EDS URL
sk: DSE URL

en: URL for a Task used by Evolution Data Server
sk: URL pre úlohu používané Dátovým serverom Evolution

en: Invalid server URI
sk: Neplatné URI servera.

note: book_target = (EABConfigTargetSource *) data->target; source = book_target->source;
en: Select planner file
sk: Vybrať súbor planner

en: The filename extension of this file isn't the planner usual file extension (%s) Do you want to continue?
sk: Prípona názvu tohoto súboru nie je bežnou príponou súboru re planner (%s) Chcete pokračovať?
