planner master - en to sl translation catalogue (504 entries)

en: Planner project plan
sl: Planer: plan projekta

en: Planner
sl: Planer

en: Project Management
sl: Upravljanje projektov

en: Handle the tasks, resources, and cost of your projects
sl: Upravljanje z nalogami, viri in stroški vašega projekta.

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Gantt;Chart;Critical path;Relationship;Dependency;WBS;
sl: Gantt;diagram;odvisnosti;kritična pot;odnosi;odvisnost;WBS;

en: Highlight critical path in Gantt view
sl: Poudari ključno pot v pogledu Ganttovega diagrama.

en: Whether to highlight the tasks along the critical path in the Gantt view.
sl: Ali naj bodo poudarjene naloge ob ključnih poteh v pogledu Ganttovega diagrama.

en: Display nonstandard days in Gantt view
sl: Pokaži neobičajne dni v pogledu Ganttovega diagrama.

en: Whether to display nonstandard days in the Gantt view.
sl: Ali naj bodo prikazani neobičajni dnevi v pogledu Ganttovega diagrama.

en: Print the Gantt view
sl: Natisni pogled Ganttovega diagrama

en: Whether printing of the Gantt view is enabled.
sl: Ali je omogočeno tiskanje pogleda Ganttovega diagrama.

en: Highlight critical path in Task view
sl: Poudari ključno pot v pogledu nalog

en: Whether to highlight the tasks along the critical path in the Task view.
sl: Ali naj bodo poudarjene naloge ob ključnih poteh v pogledu nalog.

en: Display nonstandard days in Task view
sl: Pokaži neobičajne dni v pogledu nalog.

en: Whether to display nonstandard days in the Task view.
sl: Ali naj bodo prikazani neobičajni dnevi v pogledu nalog.

en: Print the Task view
sl: Natisni pogled nalog

en: Whether printing of the Task view is enabled.
sl: Ali je omogočeno tiskanje pogleda nalog.

en: Print the Resource view
sl: Natisni pogled virov

en: Whether printing of the Resource view is enabled.
sl: Ali je omogočeno tiskanje pogleda virov.

en: The active view
sl: Dejavni pogled

en: Which view to display in the user interface.
sl: Pogled uporabniškega vmesnika

en: Host
sl: Gostitelj

en: The host running the SQL server.
sl: Gostitelj, ki poganja strežnik SQL.

en: Database
sl: Zbirka podatkov

en: The SQL server database.
sl: Zbirka podatkov strežnika SQL.

en: User
sl: Uporabnik

en: The SQL server user name.
sl: Uporabniško ime strežnika SQL.

en: Add Predecessor
sl: Dodaj predhodno nalogo

en: _Name:
sl: _Ime:

en: _Relation type:
sl: Vrsta _povezave:

en: _Lag:
sl: _Zaostanek:

en: Calendar Editor
sl: Urejevalnik koledarjev

en: _New...
sl: _Novo ...

en: Working time...
sl: Delovni čas ...

en: Default week...
sl: Privzet teden ...

en: Use working time from derived calendar
sl: Uporabi delovni čas prirejenega koledarja

en: Set day type to:
sl: Določi vrsto dni kot:

en: Custom working time
sl: Prilagojen delovni čas

en: <b>Working time</b>
sl: <b>Delovni čas</b>

en: From:
sl: Od:

en: To:
sl: Za:

en: Apply
sl: Uporabi

en: Select a Calendar
sl: Izbor koledarja

en: Hidden columns:
sl: Skriti stolpci:

en: _Show
sl: _Pokaži

en: _Hide
sl: _Skrij

en: Visible columns:
sl: Vidni stolpci:

en: Edit Day Types
sl: Urejanje vrst dni

en: Default Week
sl: Privzet teden

en: <b>Calendar:</b>
sl: <b>Koledar:</b>

en: Select a weekday and the day type to use for that day in the default week for this calendar.
sl: Izberite dneve tedna in vrsto dni za prikaz dneva v izbranem koledarju.

en: Week day:
sl: Dan v tednu:

en: Day type:
sl: Vrsta dni:

en: 
    The selected day type has the following working hours:
sl: 
    Izbrana vrsta dni ima določen naslednji delovni čas:

en: dialog1
sl: okno1

en: Select group
sl: Izberi skupine

en: Search
sl: Poišči

en: Select All
sl: Izberi vse

en: Unselect All
sl: Počisti vse

en: Loading resource data
sl: Nalaganje podatkov vira

en: Group Editor
sl: Urejevalnik skupin

en: New Calendar
sl: Nov koledar

en: C_reate
sl: Ustva_ri

en: _Existing calendars:
sl: _Obstoječi koledarji:

en: _Name of the new calendar:
sl: _Ime novega koledarja:

en: _Derive from a calendar
sl: _Odvedi iz koledarja

en: C_opy an existing calendar
sl: _Kopiraj obstoječi koledar

en: Create an _empty calendar
sl: Ustvari _prazen koledar

en: Add Day Type
sl: Dodaj vrsto dni

en: New Project Phase
sl: Nov korak projekta

en: Add Property
sl: Dodaj lastnost

en: _Description:
sl: _Opis:

en: _Type:
sl: _Vrsta:

en: _Label:
sl: _Oznaka:

en: Edit Project Phases
sl: Uredi korake projekta

en: Project Properties
sl: Lastnosti projekta

en: _Start:
sl: _Začetek:

en: _Organization:
sl: _Ustanova:

en: _Manager:
sl: _Nadzornik:

en: _Calendar:
sl: _Koledar:

en: Select...
sl: Izberi ...

en: _Phase:
sl: _Korak:

en: Date...
sl: Datum ...

en: General
sl: Splošno

en: Custom
sl: Po meri

en: Custom Properties
sl: Lastnosti po meri

en: _Email:
sl: _Elektronski naslov:

en: _Group:
sl: _Skupina:

en: C_ost:
sl: Str_oški:

en: _Short name:
sl: _Kratko ime:

en: Optional - overrides resource name in Gantt view.
sl: Izbirno - prepiše ime vira v pogledu Ganttovega diagrama.

en: Select the calendar to use for this resource. If you want to use the default calendar of the project, select 'None'.
sl: Izbor koledarja za ta vir. Za izbor privzetega koledarja izberite možnost 'Brez'.

en: Edit Calendars...
sl: Uredi koledarje ...

en: Calendar
sl: Koledar

en: _Insert time stamp
sl: _Vstavi časovni žig

en: Notes
sl: Sporočila

en: Insert Resource
sl: Vstavi vire

en: _Insert
sl: _Vstavi

en: Open Database
sl: Odpri podatkovno zbirko

en: _Server:
sl: _Strežnik:

en: _Username:
sl: _Uporabniško ime:

en: _Password:
sl: _Geslo:

en: _Database:
sl: _Podatkovna zbirka:

en: Select a Project
sl: Izbor projekta

en: The database contains the following projects. Select a project to open:
sl: Podatkovna zbirka vsebuje naslednje ustvarjene projekte:

en: _Work:
sl: _Zahtevnost:

en: _Duration:
sl: _Trajanje:

en: C_omplete:
sl: K_ončano:

en: _Priority:
sl: _Prednost:

en: _Milestone
sl: _Mejnik

en: _Fixed duration
sl: _Določeno trajanje

note: This is the verb "schedule"
en: Schedule:
sl: Urnik:

en: Change...
sl: Spremeni ...

en: Resources
sl: Viri

en: Predecessors
sl: Predhodne naloge

en: _Insert Time Stamp
sl: _Vstavi časovni žig

en: Insert Task
sl: Vnos naloge

en: Edit Working Time
sl: Urejanje delovnega časa

en: <b>Day types</b>
sl: <b>Vrste dni</b>

en: <b>Working hours</b>
sl: <b>Ure dela</b>

en: Working
sl: Delavno

en: A default working day
sl: Privzet delovni dan

en: Nonworking
sl: Dela prosto

en: A default non working day
sl: Privzet dela prost dan

en: Use base
sl: Uporabi glavno

en: Use day from base calendar
sl: Uporabi dan iz glavnega koledarja

en: This format does not support reading
sl: Zapis ne podpira branja

en: Could not create XML tree
sl: Ni mogoče ustvariti drevesa XML

en: Could not write XML file
sl: Ni mogoče zapisati datoteke XML

en: Default
sl: Privzeto

en: Invalid URI: '%s'
sl: Neveljaven naslov URI: '%s'

en: Couldn't find a suitable file module for loading '%s'
sl: Ni mogoče najti ustrezne datotečne enote za nalaganje '%s'

en: No support for SQL storage built into this version of Planner.
sl: Ta različica programa Planner ne podpira shranjevanje v zapisu SQL.

en: Invalid URI.
sl: Neveljaven naslov URI.

en: Unable to find file writer identified by '%s'
sl: Ni mogoče najti urejevalnika datotek določenega z '%s'

en: Couldn't find a suitable file module for loading project
sl: Ni mogoče najti primerne datotečne enote za nalaganje projekta

en: Text
sl: Besedilo

en: String list
sl: Seznam nizov

en: Integer number
sl: Celo število

en: Floating-point number
sl: Število s plavajočo vejico

en: Date
sl: Datum

en: Duration
sl: Trajanje

en: Cost
sl: Stroški

en: None
sl: Brez

en: Can't connect to database server
sl: Ni se mogoče povezati s strežnikom podatkovne zbirke

en: No errors reported.
sl: Ni poročil o napakah.

note: Give up.
en: Invalid Unicode
sl: Neveljaven znak Unicode

en: Connection to database '%s' failed.
sl: Povezovanje s podatkovno zbirko '%s' je spodletelo.

en: Connection to database '%s' failed.
    %s
sl: Povezovanje s podatkovno zbirko '%s' je spodletelo.
    %s

en: BEGIN command failed %s.
sl: Napaka ukaza BEGIN %s.

en: The project '%s' has been changed by the user '%s' since you opened it. Do you want to save anyway?
sl: Projekt '%s' je bil spremenjen (uporabnik '%s'). Ali želite spremembe shraniti?

en: Connection to database '%s' failed.
sl: Neuspešna povezava z zbirko podatkov '%s'.

en: Invalid SQL URI (must start with 'sql://' and contain '#').
sl: Neveljaven URI SQL (začeti se mora z 'sql://' in mora vsebovati '#').

en: Invalid SQL URI (invalid project id).
sl: Neveljaven URI SQL (neveljaven ID projekta).

en: Invalid SQL URI (no database name specified).
sl: Neveljaven URI SQL (ni določenega imena podatkovne zbirke).

en: Could not add a predecessor relation, because the tasks are already related.
sl: Ni mogoče dodati povezave z nalogo, saj ima ta že drugo predhodno povezavo.

en: Start to Finish relation type cannot be combined with other relations.
sl: Povezave vrste od začetka do konca, ni mogoče združiti z drugimi povezavami.

en: Finish to Finish relation type cannot be combined with other relations.
sl: Povezave vrste od konca do začetka, ni mogoče združiti z drugimi povezavami.

en: Start to Finish relation type cannot be combined with Start No Earlier Than constraint.
sl: Povezave vrste od začetka do konca, ni mogoče združiti z določilom prični nič prej kot določa omejitev.

en: Finish to Finish relation type cannot be combined with Start No Earlier Than constraint.
sl: Povezave vrste od konca do konca, ni mogoče združiti z določilom prični nič prej kot določa omejitev.

en: Start to Finish relation cannot be set. Predecessor starts on project start date.
sl: Povezave vrste od začetka do konca, ni mogoče določiti. Predhodna naloga se prične na začetku na začetni datum projekta.

en: Cannot add a predecessor, because it would result in a loop.
sl: Predhodne naloge ni mogoče dodati, saj bi s tem ustvarili krožno povezavo.

en: Cannot move the task, because it would result in a loop.
sl: Naloge ni mogoče premakniti, saj bi s tem ustvarili krožno povezavo.

note: Translators: Example output: October 9, 2006
en: %B %e, %Y
sl: %e. %B %Y

en: Export to HTML failed
sl: Izvoz v HTML ni uspel.

en: Insert
sl: Vstavi

en: Remove
sl: Odstrani

en: Unlink
sl: Razveži

en: Link
sl: Povezava

en: Indent
sl: Zamik

en: Unindent
sl: Razveljavi zamik

en: Move up
sl: Premakni navzgor

en: Move down
sl: Premakni navzdol

en: Edit
sl: Uredi

en: Change day type
sl: Spremeni vrsto dneva

en: Remove calendar
sl: Odstrani koledar

en: Add new calendar
sl: Dodaj nov koledar

en: Today
sl: Danes

note: The order of items has to match the CONSTRAINT_COMBO_* constants in C file
en: As soon as possible
sl: Takoj, ko je mogoče

en: No earlier than
sl: Nič prej kot

en: On fixed date
sl: Na določen dan

en: Undo '%s'
sl: Razveljavi '%s'

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Redo '%s'
sl: Ponovno uveljavi '%s'

en: Redo
sl: Ponovno uveljavi

en: Add day type "%s"
sl: Dodaj vrsto dneva "%s"

en: Remove day type "%s"
sl: Odstrani vrsto dneva "%s"

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Sunday
sl: nedelja

en: No working time
sl: Brez delovnega časa

en: Edit default week
sl: Uredi privzet teden

en: Import resources from Evolution Data Server
sl: Uvoz virov s podatkovnega strežnika Evolution

en: Name
sl: Ime

en: Email
sl: Elektronska pošta

en: Import
sl: Uvozi

en: Photo
sl: Fotografija

en: Imported from Evolution Data Server
sl: Uvoženi viri s podatkovnega strežnika Evolution

en: Updated from Evolution Data Server
sl: Posodobljeno s podatkovnega strežnika Evolution

en: Query cancelled.
sl: Poizvedba je preklicana.

en: Evolution Data Server UID
sl: UID podatkovnega strežnika Evolution

en: Identifier used by Evolution Data Server for resources
sl: Določilo, ki ga za vire uporablja podatkovni strežnik Evolution

note: i18n: this string is the date nr and month name, displayed * e.g. in the date cells in the task tree. See * libmrproject/docs/DateFormat.
en: %b %e
sl: %e. %b

en: mon
sl: pon

note: month unit variant accepted in input
en: month
sl: mesec

note: month unit variant accepted in input
en: months
sl: mesecev

note: month unit variant accepted in input
en: w
sl: t

note: week unit variant accepted in input
en: week
sl: teden

note: week unit variant accepted in input
en: weeks
sl: tednov

note: day unit variant accepted in input
en: day
sl: dan

note: day unit variant accepted in input
en: days
sl: dni

note: hour unit variant accepted in input
en: hour
sl: ura

note: hour unit variant accepted in input
en: hours
sl: ur

note: minute unit variant accepted in input
en: minute
sl: minuta

note: minute unit variant accepted in input
en: minutes
sl: minut

note: i18n: project start, the date format is described in * libmrproject/docs/DateFormat.
en: %Y %b %d
sl: %d. %b. %Y

en: Project start
sl: Začetek projekta

en: %a, %e %b %Y
sl: %a, %e. %b %Y

en: Work
sl: Zahtevnost

en: Unnamed
sl: Neimenovano

en: Change work to %s
sl: Spremeni zahtevnost na %s

en: Change progress to %u%% complete
sl: Spremeni napredek na %u%% opravljenega dela

en: No name
sl: Brez imena

en: Make task '%s' a predecessor of '%s'
sl: Določi nalogo '%s' kot predhodno nalogo '%s'

en: Edit task property
sl: Uredi lastnosti naloge

en: _Insert Task
sl: _Vnos naloge

en: Insert a new task
sl: Vstavi novo nalogo

en: In_sert Tasks...
sl: Vno_s nalog ...

en: _Remove Task
sl: _Odstrani nalogo

en: Remove the selected tasks
sl: Odstrani izbrane naloge

en: _Edit Task Properties...
sl: _Urejanje lastnosti nalog ...

en: Select _All
sl: _Izberi vse

en: Select all tasks
sl: Izberi vse naloge

en: _Unlink Task
sl: _Razveži nalogo

en: Unlink the selected tasks
sl: Razveži izbrane naloge

en: _Link Tasks
sl: _Poveži naloge

en: Link the selected tasks
sl: Poveži izbrane naloge

en: I_ndent Task
sl: Zamak_ni nalogo

en: Indent the selected tasks
sl: Zamakni izbrane naloge

en: Unin_dent Task
sl: O_dmakni nalogo

en: Unindent the selected tasks
sl: Odmakni izbrane naloge

en: Move Task _Up
sl: Premakni nalogo navz_gor

en: Move the selected tasks upwards
sl: Premakni izbrane naloge proti vrhu

en: Move Task Do_wn
sl: Premakni nalogo navz_dol

en: Move the selected tasks downwards
sl: Premakni izbrane naloge proti dnu

en: Reset _Constraint
sl: Počisti _omejitve

en: Zoom To _Fit
sl: Prilagodi _velikost oknu

en: Zoom to fit the entire project
sl: Prilagodi na velikost projekta

en: _Zoom In
sl: _Približaj

en: Zoom in
sl: Približaj

en: Zoom _Out
sl: _Oddalji

en: Zoom out
sl: Oddalji

en: Edit _Visible Columns
sl: Uredi _vidne stolpce

en: Edit visible columns
sl: Uredi vidne stolpce

en: _Highlight Critical Tasks
sl: _Poudari pomembne naloge

en: _Show Guide Lines
sl: _Pokaži vodila

en: _Nonstandard Days
sl: _Neobičajni dnevi

note: i18n: Label used for the sidebar. Please try to make it short and use * a linebreak if necessary/possible.
en: Gantt
sl: Ganttov
    diagram

en: _Gantt Chart
sl: _Ganttov diagram

note: i18n: WBS is short for work breakdown structure, and is a * project management term. You might want to leave it * untranslated unless there is a localized term for it. i18n: WBS is sort for work breakdown structure, and is a
en: WBS
sl: ZČP

en: Start
sl: Začetek

en: Finish
sl: Konec

en: Slack
sl: Ohlapno

en: Assigned to
sl: Določeno za

note: i18n: The string "% Complete" will be used in the header * of a column containing values from 0 upto 100, indicating * what part of a task has been completed.
en: % Complete
sl: % opravljenega dela

en: Edit Gantt Columns
sl: Uredi stolpce Ganttovega diagrama

en: Insert group
sl: Vstavi skupino

en: Remove group
sl: Odstrani skupino

en: Default group
sl: Privzeta skupina

en: Edit group property
sl: Uredi lastnosti skupine

en: Manager name
sl: Ime nadzornika

en: Manager phone
sl: Telefon nadzornika

en: Manager email
sl: Elektronski naslov nadzornika

en: Export project to HTML
sl: Izvozi projekt v HTML

en: Could not export to HTML
sl: Ni mogoče izvoziti v HTML

en: Export to HTML
sl: Izvozi v HTML

en: Show result in browser
sl: Pokaži v brskalniku

en: File "%s" exists, do you want to overwrite it?
sl: Datoteka "%s" že obstaja. Ali jo želite prepisati?

en: Create the initial window with the given geometry.
sl: Ustvari začetno okno z določeno geometrijo.

en: GEOMETRY
sl: Geometrija

en: FILES|URIs
sl: DATOTEKE|NASLOVI URI

en: - Planner project management
sl: - Planner: upravljanje projektnega dela

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sl: %s
    Zaženite '%s --help' za podroben pregled celotnega seznama možnosti ukazne vrstice.

en: Invalid geometry string "%s"
sl: Neveljaven geometrijski niz "%s"

en: MS Project XML...
sl: Vir XML MS Project ...

en: Import an MS Project XML file
sl: Uvoz vira XML MS Project

en: Couldn't import file.
sl: Ni mogoče uvoziti datoteke.

en: Import a File
sl: Uvozi datoteko

en: XML Files
sl: Datoteke XML

en: All Files
sl: Vse datoteke

en: Insert phase
sl: Vstavi korak

en: Remove phase
sl: Odstrani korak

en: Could not open plugin file '%s'
sl: Ni mogoče odpreti datoteke vstavka '%s'

note: i18n: finish-to-start, not sure if it should be translated...
en: FS
sl: KZ

en: FF
sl: KK

en: SS
sl: ZZ

en: SF
sl: ZK

en: Select the views to print:
sl: Izbor pogledov za tiskanje:

en: Select views
sl: Izbor pogleda

en: Select a calendar to use for this project:
sl: Izbor koledarja za ta projekt:

en: Edit Project Name
sl: Uredi ime projekta

en: Edit Organization
sl: Uredi podatke ustanove

en: Edit Manager
sl: Uredi podatke nadzornika

en: Edit Project Start
sl: Uredi začetek projekta

en: Edit Project Phase
sl: Uredi korake projekta

en: Property
sl: Lastnost

en: Value
sl: Vrednost

en: The name of the custom property needs to start with a letter.
sl: Ime lastnosti po meri se mora začeti s črko.

en: Do you really want to remove the property '%s' from the project?
sl: Ali zares želite odstraniti lastnost '%s' iz projekta?

en: Add project property
sl: Dodaj lastnost projekta

en: Remove project property
sl: Odstrani lastnost projekta

en: Edit project property value
sl: Uredi vrednost lastnosti projekta

en: Label
sl: Oznaka

en: Type
sl: Vrsta

en: Add property
sl: Dodaj lastnost

en: Remove property
sl: Odstrani lastnost

en: Edit property label
sl: Uredi oznako lastnosti

en: Insert resource
sl: Vstavi vire

en: Material
sl: Gradivo

en: (None)
sl: (brez)

en: (No name)
sl: (Brez imena)

en: Edit resource calendar
sl: Uredi osnovni koledar

en: Edit resource note
sl: Uredi opombe vira

en: Edit resource cost
sl: Uredi izdatke vira

en: Edit resource property
sl: Uredi lastnost vira

note: i18n: time stamp format for notes in task dialog, see strftime(3) for * a detailed description.
en: %a %d %b %Y, %H:%M
sl: %a, %d. %b. %Y, %H:%M

en: None (use project default)
sl: Brez (uporabi privzet projekt)

en: Edit resource properties
sl: Uredi lastnosti virov

en: _Insert Resource
sl: _Vstavi vire

en: Insert a new resource
sl: Vstavi nov vir

en: In_sert Resources...
sl: V_stavi vire ...

en: _Remove Resource
sl: _Odstrani vire

en: Remove the selected resource
sl: Odstrani izbrani vir

en: _Edit Resource Properties...
sl: _Uredi lastnosti vira ...

en: Edit _Groups
sl: Uredi _skupine

en: Edit resource groups
sl: Uredi skupine virov

en: Edit _Custom Properties...
sl: Uredi lastnosti _po meri ...

en: _Resources
sl: _Viri

en: Remove resource
sl: Odstrani vire

en: Edit Resource Columns
sl: Uredi stolpce virov

en: Edit custom resource properties
sl: Uredi lastnosti vira po meri

en: Short name
sl: Kratko ime

en: Group
sl: Skupina

en: %a, %b %e
sl: %a, %b %Y

note: i18n: Short "Week", preferably 2 letters.
en: Wk %d
sl: Td: %d

en: Week %d
sl: Teden %d

note: i18n: Week, year.
en: Week %d, %d
sl: Teden %d, %d

note: i18n: Short "Quarter", preferably 1 letter.
en: Q%d
sl: Č %d

note: i18n: Short "Quarter", preferably 2-3 letters.
en: Qtr %d
sl: Čtr %d

note: i18n: Year, short "Quarter", preferably 2-3 letters.
en: %d, Qtr %d
sl: %d, čtr %d

note: i18n: Short "Half year", preferably 1 letter.
en: H%d
sl: P%d

note: i18n: Year, short "Half year", preferably 1 letter.
en: %04d, H%d
sl: %04d, P%d

en: Open from Database...
sl: Odpri podatkovno zbirko ...

en: Open a project from a database
sl: Odpri projekt iz podatkovne zbirke

en: Save to Database
sl: Shrani v podatkovno zbirko

en: Save the current project to a database
sl: Shrani trenutni projekt v podatkovno zbirko

en: Database %s needs to be upgraded from version %s to version %s.
    Please backup database before the upgrade.
sl: Podatkovno zbirko %s je treba posodobiti iz različice %s na različico %s.
    Pred posodabljanjem ustvarite varnostno kopijo podatkov.

en: Upgrade
sl: Posodobi

en: Could not upgrade database %s.
     Upgrade file used: %s.
    
    Database error: 
    %s
sl: Ni mogoče posodobiti podatkovne zbirke %s.
     Datoteka za posodobitev: %s.
    
    Napaka podatkovne zbirke: 
    %s

en: Can't create tables in database %s
sl: Ni mogoče ustvariti razpredelnic v zbirki podatkov %s

en: Database %s is not setup for Planner. Do you want to do that?
sl: Podatkovna zbirka %s ni prilagojena programu Planner. Ali jo želite spremeniti?

en: Connection to database '%s@%s' failed.
sl: Povezovanje s podatkovno zbirko '%s@%s' je spodletelo.

en: Test to tables in database '%s' failed.
sl: Preverjanje razpredelnic v podatkovni zbirki '%s' ni uspelo.

en: Project
sl: Projekt

en: Phase
sl: Korak

en: Revision
sl: Pregled

en: Open from Database
sl: Odpri iz podatkovne zbirke

en: Link task
sl: Poveži nalogo

en: Unlink task
sl: Odstrani povezavo naloge

en: Insert task
sl: Vnos naloge

en: Finish to start (FS)
sl: Od konca do začetka (KZ)

en: Finish to finish (FF)
sl: Od konca do konca (KK)

en: Start to start (SS)
sl: Od začetka do začetka (ZZ)

en: Start to finish (SF)
sl: Od začetka do konca (ZK)

en: Edit task type
sl: Uredi vrsto naloge

en: Toggle fixed duration
sl: Preklop določenega trajanja

en: Edit task scheduling
sl: Uredi urnik nalog

en: Assign resource to task
sl: Določitev virov naloge

en: Unassign resource from task
sl: Odstranitev vira naloge

en: Change resource units in task
sl: Spremeni enote virov v nalogi

en: Edit task predecessor
sl: Uredi predhodne naloge

en: Edit lag predecessor
sl: Uredi zaostanek predhodne naloge

en: Edit task note
sl: Uredi opombe naloge

en: No earlier than %s
sl: Nič prej kot %s

en: On fixed date %s
sl: Na določen dan %s

en: Can't add new predecessor. No task selected!
sl: Ni mogoče dodati predhodnega dejanja, dokler ni izbrane naloge!

en: Assigned
sl: Dodeljeno

en: Units
sl: Enote

en: Lag
sl: Zakasnitev

en: Edit task properties
sl: Urejanje lastnosti nalog

en: _Insert task
sl: _Vstavi nalogo

en: Insert _subtask
sl: Vstavo _podrejeno nalogo

en: _Remove task
sl: _Odstrani nalogo

en: _Unlink task
sl: _Odstrani povezavo naloge

en: Assign _resources...
sl: Dodeli vi_re …

en: _Edit task...
sl: _Uredi nalogo ...

en: Remove task
sl: Odstrani nalogo

en: Apply constraint to task
sl: Določi omejitve naloge

en: Reset task constraint
sl: Počisti omejitve naloge

en: Remove tasks
sl: Odstrani naloge

en: You are about to open an edit dialog each for %i tasks. Are you sure that you want to do that?
sl: Odpreti nameravate pogovorno okno urejanja za %i nalog. Ali ste prepričani, da to želite storiti?

en: Unlink tasks
sl: Razveži naloge

en: Link tasks
sl: Poveži naloge

en: Indent tasks
sl: Zamakni naloge

en: Indent task
sl: Zamakni nalogo

en: Unindent tasks
sl: Odmakni naloge

en: Unindent task
sl: Odmakni nalogo

en: Move tasks up
sl: Pomakni naloge navzgor

en: Move task up
sl: Pomakni nalogo navzgor

en: Move tasks down
sl: Pomakni naloge navzdol

note: Moving task from 'position' to 'position + 1'
en: Move task down
sl: Pomakni nalogo navzdol

en: Reset task constraints
sl: Počisti omejitve naloge

en: Reset all task constraints
sl: Počisti omejitve vseh nalog

en: _Edit Task
sl: _Uredi naloge

en: _Edit Custom Properties...
sl: _Uredi lastnosti po meri ...

en: Tasks
sl: Naloge

en: _Tasks
sl: _Naloge

en: Edit custom task properties
sl: Uredi lastnosti naloge po meri

en: Edit Task Columns
sl: Uredi stolpce nalog

en: Edit _resource...
sl: _Uredi vir ...

en: E_xpand all resources
sl: _Razširi vse vire

en: _Collapse all resources
sl: _Strni vse vire

en: 
    Name
sl: 
    Ime

en: 
    Task
sl: 
    Naloga

en: Zoom to fit
sl: Prilagodi oknu

note: i18n: Label used for the sidebar. Please try to make it short and use * a linebreak if necessary/possible.
en: Resource
    Usage
sl: Uporaba
    virov

en: Resource _Usage
sl: _Uporaba virov

en: Edit Resource Usage Columns
sl: Uredi stolpce uporabe virov

en: Unable to open '%s'
sl: Ni mogoče odpreti '%s'

en: Unable to open help file
sl: Ni mogoče odpreti datoteke pomoči

en: _File
sl: _Datoteka

en: _New Project
sl: _Nov projekt

en: Create a new project
sl: Ustvari nov projekt

en: _Open...
sl: _Odpri ...

en: Open a project
sl: Odpri projekt

en: Open _Recent
sl: Odpri _nedavno

en: _Import
sl: _Uvozi

en: _Save
sl: _Shrani

en: Save the current project
sl: Shrani trenutni projekt

en: _Export
sl: _Izvozi

en: Save _As...
sl: Shrani _kot ...

en: Save the current project with a different name
sl: Shrani trenutni projekt z drugim imenom

en: Page Set_up...
sl: N_astavitev strani ...

en: Setup the page settings for your current printer
sl: Nastavi lastnosti strani za trenutni tiskalnik

en: _Print...
sl: _Natisni ...

en: Print the current project
sl: Natisni trenutni projekt

en: Print Pre_view
sl: P_redogled tiskanja

en: Print preview of the current project
sl: Predogled tiskanja trenutnega projekta

en: _Close
sl: _Zapri

en: Close the current file
sl: Zapri trenutno datoteko

en: _Quit
sl: _Končaj

en: Exit the program
sl: Izhod iz programa

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _Undo
sl: _Razveljavi

en: Undo the last action
sl: Razveljavi zadnje dejanje

en: _Redo
sl: _Ponovi

en: Redo the undone action
sl: Obnovi razveljavljeno dejanje

en: _View
sl: _Pogled

en: _Actions
sl: _Dejanja

en: _Project
sl: _Projekt

en: _Manage Calendars
sl: _Upravljanje koledarjev

en: Edit Day _Types
sl: Uredi _vrste dni

en: Edit Project _Phases
sl: Uredi korake _projekta

en: _Edit Project Properties
sl: _Uredi lastnosti projekta

en: Edit the project properties
sl: Uredi lastnosti projekta

en: _Help
sl: Pomo_č

en: _User Guide
sl: _Priročnik

en: Show the Planner User Guide
sl: Prikaži uporabniški priročnik

en: _About
sl: _O Programu

en: About this application
sl: Podrobnosti o programu

en: Switch to the view "%s"
sl: Preklopi na pogled "%s"

en: Open a File
sl: Odpri datoteko

en: Planner Files
sl: Datoteke programa Planner

en: A Project Management application for the GNOME desktop
sl: Program namizja GNOME za vodenje projektnega dela.

en: The Planner Homepage
sl: Spletna stran programa Planner

en: Save changes to document '%s' before closing?
sl: Ali želite shraniti spremembe dokumenta '%s' pred zapiranjem?

en: If you don't save, changes made the last minute will be discarded.
sl: V primeru, da datoteke ne shranite, bodo spremembe zadnje minute izgubljene.

en: If you don't save, changes made the last %d minute will be discarded. | If you don't save, changes made the last %d minutes will be discarded.
sl[0]: V primeru, da datoteke ne shranite, bodo spremembe zadnjih %d minut izgubljene.
sl[1]: V primeru, da datoteke ne shranite, bodo spremembe zadnje %d minute izgubljene.
sl[2]: V primeru, da datoteke ne shranite, bodo spremembe zadnjih %d minut izgubljene.
sl[3]: V primeru, da datoteke ne shranite, bodo spremembe zadnjih %d minut izgubljene.

en: If you don't save, changes made the last hour will be discarded.
sl: V primeru, da datoteke ne shranite, bodo spremembe zadnje ure izgubljene.

en: If you don't save, changes made the last %d hour will be discarded. | If you don't save, changes made the last %d hours will be discarded.
sl[0]: V primeru, da datoteke ne shranite, bodo spremembe zadnjih %d ur izgubljene.
sl[1]: V primeru, da datoteke ne shranite, bodo spremembe zadnje %d ure izgubljene.
sl[2]: V primeru, da datoteke ne shranite, bodo spremembe zadnjih %d ur izgubljene.
sl[3]: V primeru, da datoteke ne shranite, bodo spremembe zadnjih %d ur izgubljene.

en: C_lose without saving
sl: Za_pri brez shranjevanja

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: Save a File
sl: Shrani datoteko

en: You have opened a file that was saved with an old version of Planner.
    
    When loading old files, all tasks will use the constraint 'Must Start On', since the old version did not fully support automatic rescheduling. To take advantage of this new feature, you should add predecessor relations between tasks that are dependent on each other.
    
    You can add a predecessor relation by clicking on the predecessor and dragging to the successor.
    
    After doing this, you can remove all constraints by selecting the menu item 'Remove all constraints' in the 'Edit' menu.
sl: Odprli ste datoteko, ki je shranjena v starejši različici programa.
    
    Med nalaganjem starejših datotek bodo vse naloge prevzele omejitev 'Začne se na', saj starejše različice niso popolno podpirale samodejnega časovnega preurejanja. Za polno uporabo prednosti te možnosti, je treba dodati predhodno nalogo ali povezavo med nalogami, ki so medsebojno odvisne.
    
    Predhodne naloge lahko dodate s klikom nanje in vlačenjem do glavne naloge.
    
    Po tem lahko odstranite omejitve preko možnosti 'Odstrani vse omejitve' v meniju 'Uredi'.

note: Hack.
en: Unnamed database project
sl: Neimenovana zbirka projekta

en: Edit working time
sl: Uredi delovni čas

en: Planner 0.11 Format
sl: Planner 0.11

en: Export project to a file suitable for Planner 0.11
sl: Izvoz projekta v zapis programa Planner različice 0.11

en: Export
sl: Izvozi

en: EDS UID
sl: UID EDS

en: Identifier used by Evolution Data Server for tasks
sl: Določevala nalog kot jih uporablja podatkovni strežnik Evolution (EDS)

en: EDS Categories
sl: Kategorije EDS

en: Categories for a task used by Evolution Data Server
sl: Kategorije nalog kot jih uporablja podatkovni strežnik Evolution (EDS)

en: EDS Classification
sl: Klasifikacija EDS

en: Task access classification used by Evolution Data Server
sl: Zaznamovanje dostopa do naloge preko podatkovnega strežnika Evolution.

en: EDS URL
sl: URL EDS

en: URL for a Task used by Evolution Data Server
sl: Naslov URL naloge, ki jo uporablja podatkovni strežnik Evolution

en: Invalid server URI
sl: Neveljaven URI strežnika

note: book_target = (EABConfigTargetSource *) data->target; source = book_target->source;
en: Select planner file
sl: Izbor datoteke planerja

en: The filename extension of this file isn't the planner usual file extension (%s) Do you want to continue?
sl: Pripona te datoteke ni običajna pri datotekah programa Planner (%s). Ali želite nadaljevati?
