planner master - en to tg translation catalogue (21 entries)

en: <b>Calendar:</b>
tg: <b>Тақвим:</b>

en: <b>Day types</b>
tg: <b>Навъи рӯзҳо</b>

en: <b>Working hours</b>
tg: <b>Соатҳои корӣ</b>

en: <b>Working time</b>
tg: <b>Вақти корӣ</b>

en: Apply
tg: Татбиқ кардан

en: C_reate
tg: _Эҷод кардан

en: _Work:
tg: _Кор:

en: Cost
tg: Нарх

note: week unit variant accepted in input
en: weeks
tg: ҳафта

en: Work
tg: Кор

en: - Planner project management
tg: - Идоракунии лоиҳаҳо - Planner

en: XML Files
tg: Файлҳои XML

en: All Files
tg: Ҳамаи файлҳо

note: Put "no group" at the top.
en: (None)
tg: (Ҳеҷ)

en: (No name)
tg: (Беном)

en: /_Remove task
tg: /_Тоза кардани вазифа

en: 
    Name
tg: 
    Ном

en: 
    Task
tg: 
    Вазифа

en: Create a new project
tg: Эҷод кардани лоиҳаи нав

en: _Actions
tg: _Амалҳо

en: _About
tg: _Дар бораи барнома
