planner - en to uk translation catalogue (509 entries)

en: Planner project plan
uk: План проєкту Planner

en: Project Management
uk: Керування проєктами

en: Handle the tasks, resources, and cost of your projects
uk: Обробка завдань, ресурсів і вартостей ваших проєктів

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Gantt;Chart;Critical path;Relationship;Dependency;WBS;
uk: Gantt;Chart;Critical path;Relationship;Dependency;WBS;гантт;ґантт;діаграма;критичний шлях;зв'язок;залежність;СРР;

en: Highlight critical path in Gantt view
uk: Підсвічувати критичний шлях у графіку Гантта

en: Whether to highlight the tasks along the critical path in the Gantt view.
uk: Чи підсвічувати завдання вздовж критичного шляху у графіку Гантта.

en: Display nonstandard days in Gantt view
uk: Показувати нестандартні дні у перегляді діаграми Гантта

en: Whether to display nonstandard days in the Gantt view.
uk: Чи показувати нестандартні дні у графіку Гантта.

en: Print the Gantt view
uk: Друкувати графіку Гантта

en: Whether printing of the Gantt view is enabled.
uk: Чи друкувати графік Гантта.

en: Highlight critical path in Task view
uk: Підсвічувати критичний шлях при перегляді завдань

en: Whether to highlight the tasks along the critical path in the Task view.
uk: Чи підсвічувати завдання вздовж критичного шляху у графіку завдань.

en: Display nonstandard days in Task view
uk: Показувати нестандартні дні у перегляді завдань

en: Whether to display nonstandard days in the Task view.
uk: Чи показувати нестандартні дні у графіку завдань.

en: Print the Task view
uk: Друкувати графік завдань

en: Whether printing of the Task view is enabled.
uk: Чи друкувати графік завдань.

en: Print the Resource view
uk: Друкувати графік ресурсів

en: Whether printing of the Resource view is enabled.
uk: Чи друкувати графік ресурсів.

en: The active view
uk: Активний графік

en: Which view to display in the user interface.
uk: Який графік відображати у інтерфейсі користувача.

en: Host
uk: Вузол

en: The host running the SQL server.
uk: Вузол, на якому запущено сервер SQL.

en: Database
uk: База даних

en: The SQL server database.
uk: База даних сервера SQL.

en: User
uk: Користувач

en: The SQL server user name.
uk: Ім'я користувача сервера SQL.

en: Add Predecessor
uk: Додати попередника

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _Relation type:
uk: Тип _відношення:

en: _Lag:
uk: _Відставання:

en: Calendar Editor
uk: Редактор календаря

en: _New...
uk: _Створити...

en: Working time...
uk: Робочий час...

en: Default week...
uk: Типовий тиждень...

en: Use working time from derived calendar
uk: Використовувати робочий час з наслідуваного календаря

en: Set day type to:
uk: Встановити тип дня у:

en: Custom working time
uk: Власний робочий час

en: <b>Working time</b>
uk: <b>Робочий час</b>

en: From:
uk: Від:

en: To:
uk: До:

en: Apply
uk: Застосувати

en: Select a Calendar
uk: Виберіть календар

en: Hidden columns:
uk: Сховані стовпчики:

en: _Show
uk: _Показати

en: _Hide
uk: С_ховати

en: Visible columns:
uk: Видимі стовпці:

en: Edit Day Types
uk: Правка типів днів

en: Default Week
uk: Типовий тиждень

en: <b>Calendar:</b>
uk: <b>Календар:</b>

en: Select a weekday and the day type to use for that day in the default week for this calendar.
uk: Виберіть робочий день та тип дня, що буде використовуватись для цього дня у типовому тижні цього календаря.

en: Week day:
uk: День тижня:

en: Day type:
uk: Тип дня:

en: 
    The selected day type has the following working hours:
uk: 
    Вибраний тип дня має наступні робочі години:

en: dialog1
uk: діалог1

en: Select group
uk: Виділити групу

en: Search
uk: Пошук

en: Select All
uk: Виділити все

en: Unselect All
uk: Зняти виділення

en: Loading resource data
uk: Завантаження даних ресурсів

en: Group Editor
uk: Редактор груп

en: New Calendar
uk: Новий календар

en: C_reate
uk: С_творити

en: _Existing calendars:
uk: _Існуючі завдання:

en: _Name of the new calendar:
uk: _Назва нового календаря:

en: _Derive from a calendar
uk: Нас_лідувати з календаря

en: C_opy an existing calendar
uk: _Копіювати існуючий календар

en: Create an _empty calendar
uk: Створити _порожній календар

en: Add Day Type
uk: Додати тип дня

en: New Project Phase
uk: Нова фаза проєкту

en: Add Property
uk: Додати властивість

en: _Description:
uk: _Опис:

en: _Type:
uk: _Тип:

en: _Label:
uk: _Позначка:

en: Edit Project Phases
uk: Змінити фази проєкту

en: Project Properties
uk: Властивості проєкту

en: _Start:
uk: _Початок:

en: _Organization:
uk: _Організація:

en: _Manager:
uk: Ке_рівник:

en: _Calendar:
uk: _Календар:

en: Select...
uk: Вибрати...

en: _Phase:
uk: _Фаза:

en: Date...
uk: Дата...

en: General
uk: Загальні

en: Custom
uk: Власний

en: Custom Properties
uk: Нетипові властивості

en: _Email:
uk: _Ел. пошта:

en: _Group:
uk: _Група:

en: C_ost:
uk: _Вартість:

en: _Short name:
uk: _Коротка назва:

en: Optional - overrides resource name in Gantt view.
uk: Не обов'язкові - перевизначають назву ресурсу у графіку Гантта.

en: Select the calendar to use for this resource. If you want to use the default calendar of the project, select 'None'.
uk: Виберіть календар для цього ресурсу. Якщо ви бажаєте використовувати типовий проєкт календаря, виберіть 'Немає'.

en: Edit Calendars...
uk: Правка календарів...

en: Calendar
uk: Календар

en: _Insert time stamp
uk: Вст_авити часову мітку

en: Notes
uk: Примітки

en: Insert Resource
uk: Вставити ресурс

en: _Insert
uk: Вст_авити

en: Open Database
uk: Відкрити базу даних

en: _Server:
uk: С_ервер:

en: _Username:
uk: _Користувач

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Database:
uk: _База даних:

en: Select a Project
uk: Вибір проєкту

en: The database contains the following projects. Select a project to open:
uk: База даних містить такі проєкти. Виберіть один для відкривання:

en: _Work:
uk: _Робота:

en: _Duration:
uk: _Тривалість:

en: C_omplete:
uk: Зав_ершення:

en: _Priority:
uk: Пр_іоритет:

en: _Milestone
uk: _Етап

en: _Fixed duration
uk: _Фіксована тривалість

note: This is the verb "schedule"
en: Schedule:
uk: Планувати:

en: Change...
uk: Змінити...

en: Resources
uk: Ресурси

en: Predecessors
uk: Попередні

en: _Insert Time Stamp
uk: Вставити позначку _часу

en: Insert Task
uk: Вст_авити завдання

en: Edit Working Time
uk: Правка робочого часу

en: <b>Day types</b>
uk: <b>Типи днів</b>

en: <b>Working hours</b>
uk: <b>Робочі години</b>

en: Working
uk: Робочий

en: A default working day
uk: Звичайний робочий день

en: Nonworking
uk: Неробочий

en: A default non working day
uk: Звичайний неробочий день

en: Use base
uk: Використовувати базовий

en: Use day from base calendar
uk: Використовувати день з базового календаря

en: This format does not support reading
uk: Цей формат не підтримує читання

en: Could not create XML tree
uk: Не вдається створити дерево XML

en: Could not write XML file
uk: Не вдається записати файл у форматі XML

en: Default
uk: Типовий

en: Invalid URI: '%s'
uk: Неправильна адреса (URI): '%s'

en: Couldn't find a suitable file module for loading '%s'
uk: Не вдається знайти відповідний файл модуля для завантаження '%s'

en: No support for SQL storage built into this version of Planner.
uk: У цій версії Planner відсутня вбудована підтримка сховища типу SQL.

en: Invalid URI.
uk: Неправильна адреса (URI).

en: Unable to find file writer identified by '%s'
uk: Не вдається знайти модуль запису файлу, що визначається '%s'

en: Couldn't find a suitable file module for loading project
uk: Не вдається знайти відповідний файл модуля для завантаження проєкту

en: Text
uk: Текст

en: String list
uk: Список рядків

en: Integer number
uk: Ціле число

en: Floating-point number
uk: Число з рухомою комою

en: Date
uk: Дата

en: Duration
uk: Тривалість

en: Cost
uk: Вартість

en: None
uk: Нічого

en: Can't connect to database server
uk: Не вдається з'єднатись з сервером бази даних

en: No errors reported.
uk: Без помилок.

note: Give up.
en: Invalid Unicode
uk: Неправильний Юнікод

en: Connection to database '%s' failed.
uk: Помилка з'єднання з базою даних "%s".

en: Connection to database '%s' failed.
    %s
uk: Помилка з'єднання з базою даних "%s".
    %s

en: BEGIN command failed %s.
uk: Помилка команди BEGIN %s.

en: The project '%s' has been changed by the user '%s' since you opened it. Do you want to save anyway?
uk: Проєкт '%s' було змінено користувачем '%s' з моменту, коли ви його відкрили. Зберегти його?

en: Connection to database '%s' failed.
uk: Помилка з'єднання з базою даних "%s".

en: Invalid SQL URI (must start with 'sql://' and contain '#').
uk: Неправильна адреса SQL URI (має починатись з 'sql://' та містити '#').

en: Invalid SQL URI (invalid project id).
uk: Неправильна адреса SQL URI (неправильний ідентифікатор проєкту).

en: Invalid SQL URI (no database name specified).
uk: Неправильна адреса SQL URI (не вказано назву бази даних).

en: Could not add a predecessor relation, because the tasks are already related.
uk: Не вдається додати відношення черговості, бо завдання вже пов'язані.

en: Start to Finish relation type cannot be combined with other relations.
uk: Тип зв'язку «Завершити по початку» не може бути поєднано із іншими зв'язками.

en: Finish to Finish relation type cannot be combined with other relations.
uk: Тип зв'язку «Завершення по завершенню» не може бути поєднано із іншими зв'язками.

en: Start to Finish relation type cannot be combined with Start No Earlier Than constraint.
uk: Неможливо сформувати тип зв'язку «Завершення по початку», оскільки встановлено обмеження «Почати не раніше, ніж».

en: Finish to Finish relation type cannot be combined with Start No Earlier Than constraint.
uk: Неможливо сформувати тип зв'язку «Завершення по завершенню», оскільки встановлено обмеження «Почати не раніше, ніж».

en: Start to Finish relation cannot be set. Predecessor starts on project start date.
uk: Тип зв'язку «Завершити по початку» не може бути встановлено. Завдання-попередник починається у дату початку проєкту.

en: Cannot add a predecessor, because it would result in a loop.
uk: Не вдається додати попередника, тому що це призведе до циклічного зв'язку.

en: Cannot move the task, because it would result in a loop.
uk: Не вдається перемістити завдання, тому що це призведе до циклічного зв'язку.

note: Translators: Example output: October 9, 2006
en: %B %e, %Y
uk: %d.%m.%Y

en: Export to HTML failed
uk: Помилка експорту у HTML

en: Insert
uk: Вставити

en: Remove
uk: Видалити

en: Unlink
uk: Зняти зв'язок

en: Link
uk: Пов'язати

en: Indent
uk: Відступ

en: Unindent
uk: Забрати відступ

en: Move up
uk: Вгору

en: Move down
uk: Вниз

en: Edit
uk: Правка

en: Change day type
uk: Зміна типу дня

en: Remove calendar
uk: Видалити календар

en: Add new calendar
uk: Додати новий календар

en: Today
uk: Сьогодні

note: The order of items has to match the CONSTRAINT_COMBO_* constants in C file
en: As soon as possible
uk: Якнайшвидше

en: No earlier than
uk: Не раніше ніж

en: On fixed date
uk: Певної дати

en: Undo '%s'
uk: Вернути "%s"

en: Undo
uk: Вернути

en: Redo '%s'
uk: Повторити "%s"

en: Redo
uk: Повторити

en: Add day type "%s"
uk: Додати тип дня "%s"

en: Remove day type "%s"
uk: Видалити тип дня "%s"

en: Monday
uk: Понеділок

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Wednesday
uk: Середа

en: Thursday
uk: Четвер

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Saturday
uk: Субота

en: Sunday
uk: Неділя

en: No working time
uk: Неробочий час

en: Edit default week
uk: Правка типового тижня

en: Import resources from Evolution Data Server
uk: Імпорт ресурсів з сервера даних Evolution (EDS)

en: Name
uk: Назва

en: Email
uk: Ел. пошта

en: Import
uk: Імпортувати

en: Photo
uk: Фото

en: Imported from Evolution Data Server
uk: Імпортовано з сервера даних Evolution

en: Updated from Evolution Data Server
uk: Оновлено з сервера даних Evolution

en: Query cancelled.
uk: Запит скасовано.

en: Evolution Data Server UID
uk: UID сервера даних Evolution

en: Identifier used by Evolution Data Server for resources
uk: Ідентифікатор, що використовується сервером даних Evolution для ресурсів

en: %dd %dh
uk: %dд %dг

en: %dd
uk: %dд

en: %dh %dmin
uk: %dг. %dхв.

en: %dh
uk: %dг

en: %dmin
uk: %dхв.

note: i18n: this string is the date nr and month name, displayed * e.g. in the date cells in the task tree. See * libmrproject/docs/DateFormat.
en: %b %e
uk: %e %b

en: mon
uk: міс

note: month unit variant accepted in input
en: month
uk: місяць

note: month unit variant accepted in input
en: months
uk: місяців

note: month unit variant accepted in input
en: w
uk: т

note: week unit variant accepted in input
en: week
uk: тиждень

note: week unit variant accepted in input
en: weeks
uk: тижнів

note: week unit variant accepted in input
en: d
uk: д

note: day unit variant accepted in input
en: day
uk: день

note: day unit variant accepted in input
en: days
uk: днів

note: day unit variant accepted in input
en: h
uk: г

note: hour unit variant accepted in input
en: hour
uk: година

note: hour unit variant accepted in input
en: hours
uk: годин

note: hour unit variant accepted in input
en: min
uk: хв

note: minute unit variant accepted in input
en: minute
uk: хвилина

note: minute unit variant accepted in input
en: minutes
uk: хвилин

note: i18n: project start, the date format is described in * libmrproject/docs/DateFormat.
en: %Y %b %d
uk: %d %b %Y

en: Project start
uk: Початок проєкту

en: %a, %e %b %Y
uk: %a, %e.%m.%Y

en: Work
uk: Робота

en: Unnamed
uk: Неназваний

en: Change work to %s
uk: Змінити роботу на %s

en: Change progress to %u%% complete
uk: Змінити поступ до %u%% завершення

en: No name
uk: Без назви

en: Make task '%s' a predecessor of '%s'
uk: Зробити завдання '%s' попередником до '%s'

en: Edit task property
uk: Змінити властивість завдання

en: _Insert Task
uk: Вст_авити завдання

en: Insert a new task
uk: Вставити завдання

en: In_sert Tasks...
uk: Вст_авити завдання...

en: _Remove Task
uk: В_идалити завдання

en: Remove the selected tasks
uk: Видалити виділені завдання

en: _Edit Task Properties...
uk: _Правка властивостей завдання...

en: Select _All
uk: Виді_лити все

en: Select all tasks
uk: Виділити всі завдання

en: _Unlink Task
uk: З_няти зв'язок з завдання

en: Unlink the selected tasks
uk: Зняти зв'язок між вибіленими завданнями

en: _Link Tasks
uk: З_в'язати завдання

en: Link the selected tasks
uk: Встановити зв'язок між завданнями

en: I_ndent Task
uk: Від_ступ для завдання

en: Indent the selected tasks
uk: Встановити відступ для завдання

en: Unin_dent Task
uk: За_брати відступ для завдання

en: Unindent the selected tasks
uk: Забрати відступ для виділеного завдання

en: Move Task _Up
uk: Перемістити завдання в_гору

en: Move the selected tasks upwards
uk: Перемістити виділені завдання вгору

en: Move Task Do_wn
uk: Перемістити завдання в_низ

en: Move the selected tasks downwards
uk: Перемістити виділені завдання вниз

en: Reset _Constraint
uk: Скинути _обмеження

en: Zoom To _Fit
uk: Піді_гнати

en: Zoom to fit the entire project
uk: Підігнати за розміром, щоб умістився весь проєкт

en: _Zoom In
uk: З_більшити

en: Zoom in
uk: Збільшити

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: Zoom out
uk: Зменшити

en: Edit _Visible Columns
uk: Редагувати _видимі стовпчики

en: Edit visible columns
uk: Редагування видимих стовпчиків

en: _Highlight Critical Tasks
uk: Під_світити критичні завдання

en: _Show Guide Lines
uk: _Показати напрямні

en: _Nonstandard Days
uk: _Нестандартні дні

note: i18n: Label used for the sidebar. Please try to make it short and use * a linebreak if necessary/possible.
en: Gantt
uk: Графік Ґантта

en: _Gantt Chart
uk: _Графік Ґантта

en: Start
uk: Запустити

en: Finish
uk: Завершити

en: Slack
uk: Сповільнити

en: Assigned to
uk: Призначено

note: i18n: The string "% Complete" will be used in the header * of a column containing values from 0 upto 100, indicating * what part of a task has been completed.
en: % Complete
uk: % завершення

en: Edit Gantt Columns
uk: Редагувати стовпчики Гантта

en: Insert group
uk: Вставити групу

en: Remove group
uk: Видалити групу

en: Default group
uk: Типова група

en: Edit group property
uk: Правка властивості групи

en: Manager name
uk: Ім'я керівника

en: Manager phone
uk: Телефон керівника

en: Manager email
uk: Електронна адреса керівника

en: Export project to HTML
uk: Експортувати у HTML

en: Could not export to HTML
uk: Не вдалося експортувати до HTML

en: Export to HTML
uk: Експортувати в HTML

en: Show result in browser
uk: Переглянути результат у вебпереглядачі

en: File "%s" exists, do you want to overwrite it?
uk: Файл "%s" існує. Переписати його?

en: Create the initial window with the given geometry.
uk: Створити початкове вікно з вказаною геометрією.

en: GEOMETRY
uk: ГЕОМЕТРІЯ

en: FILES|URIs
uk: ФАЙЛИ|Адреси

en: - Planner project management
uk: – керування проєктами Planner

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
uk: %s
    Віддайте команду «%s --help», щоб побачити повний список доступних параметрів.

en: Invalid geometry string "%s"
uk: Неправильний рядок геометрії "%s"

en: Import an MS Project XML file
uk: Імпортувати файл MS Project XML

en: Couldn't import file.
uk: Не вдається імпортувати файл.

en: Import a File
uk: Імпортувати файл.

en: XML Files
uk: Файли XML

en: All Files
uk: Усі файли

en: Insert phase
uk: Вставити фазу

en: Remove phase
uk: Видалити фазу

en: Could not open plugin file '%s'
uk: Не вдається відкрити файл модуля '%s'

note: i18n: finish-to-start, not sure if it should be translated...
en: FS
uk: ПЗ

en: FF
uk: ЗЗ

en: SS
uk: ПП

en: SF
uk: ЗП

en: Select the views to print:
uk: Виділити графіки для друку:

en: Select views
uk: Виділити графіки

en: Select a calendar to use for this project:
uk: Виберіть календар для цього проєкту:

en: Edit Project Name
uk: Правка назви проєкту

en: Edit Organization
uk: Правка організації

en: Edit Manager
uk: Правка керівника

en: Edit Project Start
uk: Правка початку проєкту

en: Edit Project Phase
uk: Правка фази проєкту

en: Property
uk: Властивість

en: Value
uk: Значення

en: The name of the custom property needs to start with a letter.
uk: Назва власної властивості має починатись з літери.

en: Do you really want to remove the property '%s' from the project?
uk: Видалити властивість '%s' з проєкту?

en: Add project property
uk: Додати властивість проєкту

en: Remove project property
uk: Видалити властивості проєкту

en: Edit project property value
uk: Правка значення властивості проєкту

en: Label
uk: Позначка

en: Type
uk: Тип

en: Add property
uk: Додати властивість

en: Remove property
uk: Видалити групу

en: Edit property label
uk: Правка позначки властивості

en: Insert resource
uk: Вставити ресурс

en: Material
uk: Матеріал

en: (None)
uk: (Немає)

en: (No name)
uk: (Без назви)

en: Edit resource calendar
uk: Правка календаря ресурсу

en: Edit resource note
uk: Правка примітки ресурсу

en: Edit resource cost
uk: Правка вартості ресурсу

en: Edit resource property
uk: Правка властивості ресурсу

en: None (use project default)
uk: Немає (типове для проєкту)

en: Edit resource properties
uk: Правка властивості ресурсу

en: _Insert Resource
uk: Вст_авити ресурс

en: Insert a new resource
uk: Вставити новий ресурс

en: In_sert Resources...
uk: Вст_авити ресурси...

en: _Remove Resource
uk: В_идалити ресурс

en: Remove the selected resource
uk: Видалити виділений ресурс

en: _Edit Resource Properties...
uk: _Правка властивості ресурсу...

en: Edit _Groups
uk: Правка _групи

en: Edit resource groups
uk: Правка групи ресурсу

en: Edit _Custom Properties...
uk: Правка _нетипових властивостей...

en: _Resources
uk: _Ресурси

en: Remove resource
uk: Видалити ресурс

en: Edit Resource Columns
uk: Редагування стовпчиків ресурсу

en: Edit custom resource properties
uk: Правка нетипових властивостей ресурсу

en: Short name
uk: Коротка назва

en: Group
uk: Група

note: i18n: Short "Week", preferably 2 letters.
en: Wk %d
uk: Тжд %d

en: Week %d
uk: Тиждень %d

note: i18n: Week, year.
en: Week %d, %d
uk: Тиждень %d, %d

note: i18n: Short "Quarter", preferably 1 letter.
en: Q%d
uk: %dкв

note: i18n: Short "Quarter", preferably 2-3 letters.
en: Qtr %d
uk: %d квар

note: i18n: Year, short "Quarter", preferably 2-3 letters.
en: %d, Qtr %d
uk: %d, квар %d

note: i18n: Short "Half year", preferably 1 letter.
en: H%d
uk: %dпів

note: i18n: Year, short "Half year", preferably 1 letter.
en: %04d, H%d
uk: %04d, %dпів

en: Open from Database...
uk: Відкрити з бази даних...

en: Open a project from a database
uk: Відкрити проєкт з бази даних

en: Save to Database
uk: Зберегти в базі даних

en: Save the current project to a database
uk: Зберегти поточний проєкт з іншою назвою

en: Database %s needs to be upgraded from version %s to version %s.
    Please backup database before the upgrade.
uk: Базу даних %s треба оновити з версії %s до версії %s.
    Перед оновленням зробіть резервну копію бази даних.

en: Upgrade
uk: Оновити

en: Could not upgrade database %s.
     Upgrade file used: %s.
    
    Database error: 
    %s
uk: Не вдається оновити базу даних %s.
     Використовувався файл оновлення: %s.
    
    Помилка бази даних: 
    %s

en: Can't create tables in database %s
uk: Не вдається оновити таблиці у базі даних %s

en: Database %s is not setup for Planner. Do you want to do that?
uk: База даних %s не підготовлена для використання з Planner. Підготувати її?

en: Connection to database '%s@%s' failed.
uk: Помилка з'єднання з базою даних '%s@%s'.

en: Test to tables in database '%s' failed.
uk: Помилка перевірки таблиць у базі даних '%s'.

en: ID
uk: ІД

en: Project
uk: Проєкт

en: Phase
uk: Фаза

en: Revision
uk: Версія

en: Open from Database
uk: Відкрити з бази даних

en: Link task
uk: Зв'язок для завдання

en: Unlink task
uk: Зняти зв'язок між завданнями

en: Insert task
uk: Вставити завдання

en: Finish to start (FS)
uk: Почати по завершенню (ПЗ)

en: Finish to finish (FF)
uk: Завершити по завершенню (ЗЗ)

en: Start to start (SS)
uk: Почати з початком (ПП)

en: Start to finish (SF)
uk: Завершити по початку (ЗП)

en: Edit task type
uk: Правка типу завдання

en: Toggle fixed duration
uk: Перемикнути фіксовану тривалість

en: Edit task scheduling
uk: Правка плану завдання

en: Assign resource to task
uk: Призначити завданню ресурс

en: Unassign resource from task
uk: Забрати із завдання ресурс

en: Change resource units in task
uk: Змінити одиниці ресурсу у завданні

en: Edit task predecessor
uk: Правка попередника завдання

en: Edit lag predecessor
uk: Правка відставання попередника

en: Edit task note
uk: Правка примітки завдання

en: No earlier than %s
uk: Не раніше ніж %s

en: On fixed date %s
uk: Певної дати %s

en: Can't add new predecessor. No task selected!
uk: Не вдається додати нового попередника. Не виділено завдання!

en: Assigned
uk: Призначено

en: Units
uk: Одиниці

en: Lag
uk: Відставання

en: Edit task properties
uk: Правка властивостей завдання

en: _Insert task
uk: Вст_авити завдання

en: Insert _subtask
uk: Вставити _підзавдання

en: _Remove task
uk: В_илучити завдання

en: _Unlink task
uk: З_няти зв'язок із завдання

en: Assign _resources...
uk: П_ризначити ресурси…

en: _Edit task...
uk: З_мінити завдання…

en: Remove task
uk: Видалити завдання

en: Apply constraint to task
uk: Застосувати обмеження на завдання

en: Reset task constraint
uk: Скинути обмеження задання

en: N/A
uk: Н/Д

en: Remove tasks
uk: Видалити завдання

en: You are about to open an edit dialog each for %i tasks. Are you sure that you want to do that?
uk: Ви збираєтесь відкрити діалог редагування для кожного з %i завдань. Чи дійсно ви бажаєте це зробити?

en: Unlink tasks
uk: Зняти зв'язок із завдання

en: Link tasks
uk: Зв'язати завдання

en: Indent tasks
uk: Відступ для завдань

en: Indent task
uk: Відступ для завдання

en: Unindent tasks
uk: Забрати відступ для завдань

en: Unindent task
uk: Забрати відступ для завдання

en: Move tasks up
uk: Перемістити завдання вгору

en: Move task up
uk: Перемістити завдання вгору

en: Move tasks down
uk: Перемістити завдання вниз

note: Moving task from 'position' to 'position + 1'
en: Move task down
uk: Перемістити завдання вниз

en: Reset task constraints
uk: Скинути обмеження завдання

en: Reset all task constraints
uk: Скинути усі обмеження завдання

en: _Edit Task
uk: _Правка завдання

en: _Edit Custom Properties...
uk: _Правка нетипових властивостей...

en: Tasks
uk: Завдання

en: _Tasks
uk: _Завдання

en: Edit custom task properties
uk: Правка нетипових властивостей завдання

en: Edit Task Columns
uk: Редагування стовпчика завдання

en: Edit _resource...
uk: З_мінити ресурс…

en: E_xpand all resources
uk: _Розгорнути усі ресурси

en: _Collapse all resources
uk: _Згорнути усі ресурси

en: 
    Name
uk: 
    Назва

en: 
    Task
uk: 
    Завдання

en: Zoom to fit
uk: Підігнати

note: i18n: Label used for the sidebar. Please try to make it short and use * a linebreak if necessary/possible.
en: Resource
    Usage
uk: Використання
    ресурсів

en: Resource _Usage
uk: _Використання ресурсів

en: Edit Resource Usage Columns
uk: Редагування стовпчиків використання ресурсу

en: Unable to open '%s'
uk: Не вдалося відкрити «%s»

en: Unable to open help file
uk: Не вдалося відкрити файл довідки

en: _File
uk: _Файл

en: _New Project
uk: _Створити проєкт

en: Create a new project
uk: Створити новий проєкт

en: _Open...
uk: _Відкрити...

en: Open a project
uk: Відкрити проєкт

en: Open _Recent
uk: Відкрити н_едавні

en: _Import
uk: _Імпортувати

en: _Save
uk: З_берегти

en: Save the current project
uk: Зберегти поточний проєкт

en: _Export
uk: _Експортувати

en: Save _As...
uk: Зберегти _як...

en: Save the current project with a different name
uk: Зберегти поточний проєкт з іншою назвою

en: Page Set_up...
uk: _Попередній перегляд…

en: Setup the page settings for your current printer
uk: Налаштуйте параметри сторінки для вашого поточного принтера

en: _Print...
uk: Д_рук...

en: Print the current project
uk: Надрукувати поточний проєкт

en: Print Pre_view
uk: _Попередній перегляд

en: Print preview of the current project
uk: Попередній перегляд друку поточного проєкту

en: _Close
uk: _Закрити

en: Close the current file
uk: Закрити поточний файл

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: Exit the program
uk: Вийти з програми

en: _Edit
uk: _Правка

en: _Undo
uk: В_ернути

en: Undo the last action
uk: Вернути останню дію

en: _Redo
uk: Повт_орити

en: Redo the undone action
uk: Повторити скасовану дію

en: _View
uk: _Вигляд

en: _Actions
uk: Д_ії

en: _Project
uk: П_роєкт

en: _Manage Calendars
uk: _Керування календарем...

en: Edit Day _Types
uk: _Типи днів

en: Edit Project _Phases
uk: _Фази проєкту

en: _Edit Project Properties
uk: В_ластивості проєкту

en: Edit the project properties
uk: Змінити властивості проєкту

en: _Help
uk: _Довідка

en: _User Guide
uk: Посібник _користувача

en: Show the Planner User Guide
uk: Показати довідку користувача програми

en: _About
uk: _Про програму

en: About this application
uk: Про програму

en: Switch to the view "%s"
uk: Перемикнутись на графік "%s"

en: Open a File
uk: Відкрити файл

en: Planner Files
uk: Файли Planner

en: A Project Management application for the GNOME desktop
uk: Програма керування проєктами для середовища GNOME

en: The Planner Homepage
uk: Домашня сторінка проєкту Planner

en: Save changes to document '%s' before closing?
uk: Зберегти зміни у документі "%s" перед закриттям?

en: If you don't save, changes made the last minute will be discarded.
uk: Якщо ви не збережете їх, то внесені протягом останньої хвилини зміни буде втрачено.

en: If you don't save, changes made the last %d minute will be discarded. | If you don't save, changes made the last %d minutes will be discarded.
uk[0]: Якщо ви не збережете їх, то внесені протягом останньою %d хвилини зміни буде втрачено.
uk[1]: Якщо ви не збережете їх, то внесені протягом останніх %d хвилин зміни буде втрачено.
uk[2]: Якщо ви не збережете їх, то внесені протягом останніх %d хвилин зміни буде втрачено.

en: If you don't save, changes made the last hour will be discarded.
uk: Якщо ви не збережете їх, то внесені протягом останньої години зміни буде втрачено.

en: If you don't save, changes made the last %d hour will be discarded. | If you don't save, changes made the last %d hours will be discarded.
uk[0]: Якщо ви не збережете їх, то внесені протягом останньої %d години зміни буде втрачено.
uk[1]: Якщо ви не збережете їх, то внесені протягом останніх %d годин зміни буде втрачено.
uk[2]: Якщо ви не збережете їх, то внесені протягом останніх %d годин зміни буде втрачено.

en: C_lose without saving
uk: _Закрити без збереження

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: Save a File
uk: Зберегти файл

en: You have opened a file that was saved with an old version of Planner.
    
    When loading old files, all tasks will use the constraint 'Must Start On', since the old version did not fully support automatic rescheduling. To take advantage of this new feature, you should add predecessor relations between tasks that are dependent on each other.
    
    You can add a predecessor relation by clicking on the predecessor and dragging to the successor.
    
    After doing this, you can remove all constraints by selecting the menu item 'Remove all constraints' in the 'Edit' menu.
uk: Ви відкрили файл, який збережений старою версією Planner.
    
    при завантаженні старих файлів усі завдання будуть використовувати обмеження 'Мусить починатись', тому що у старих версіях не підтримувалось автоматичне перепланування. Для максимального використання нових функцій слід додати відношення між попередниками, які залежать одне від одного.
    
    Можна додати відношення черговості натискаючи на попередньому завданні та перетягуючи його на наступне завдання.
    
    Після завершення, можна видалити усі обмеження вибравши з меню 'Правка' пункт 'Скинути усі обмеження'.

note: Hack.
en: Unnamed database project
uk: Неназваний проєкт бази даних

en: Edit working time
uk: Правка робочого часу

en: Planner 0.11 Format
uk: Формат Planner 0.11

en: Export project to a file suitable for Planner 0.11
uk: Експортувати проєкт у файл, що сумісний з Planner 0.11

en: Export
uk: Експортувати

en: EDS UID
uk: Унікальний ід. EDS

en: Identifier used by Evolution Data Server for tasks
uk: Ідентифікатор, що використовується сервером даних Evolution для завдань

en: EDS Categories
uk: Категорії EDS

en: Categories for a task used by Evolution Data Server
uk: Категорії для завдання, які використовуватиме сервер даних Evolution

en: EDS Classification
uk: Класифікація EDS

en: Task access classification used by Evolution Data Server
uk: Класифікація доступу, яку використовуватиме сервер даних Evolution

en: EDS URL
uk: Адреса EDS

en: URL for a Task used by Evolution Data Server
uk: Адреса завдання, яку використовуватиме сервер даних Evolution

en: Invalid server URI
uk: Некоректна адреса сервера

note: book_target = (EABConfigTargetSource *) data->target; source = book_target->source;
en: Select planner file
uk: Виберіть файл Planner

en: The filename extension of this file isn't the planner usual file extension (%s) Do you want to continue?
uk: Суфікс назви цього файла не є звичайним суфіксом назв файлів Planner (%s). Хочете продовжити виконання дії попри це?
