plasma-bigscreen - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Configure Plasma Audio
ar: اضبط صوت بلازما

[ctx: label of device items]
en: %1 (%2)
ar: ‏%1 (‏%2)

en: Adjust Volume
ar: اضبط الصوت

[ctx: volume percentage]
en: %1%
ar: ‏%1٪

en: Exit
ar: اخرج

en: Playback Devices
ar: أجهزة التشغيل

en: Recording Devices
ar: أجهزة التّسجيل

en: Audio Device Chooser
ar: منتقى جهاز الصوت

en: Press the [←] Back button to return to device selection
ar: اضغط على زر الخلف [←] لترجع تحديد جهاز
