plasma-bigscreen - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Appearance
ar: المظهر

en: Jan
ar: يناير

en: Feb
ar: فبراير

en: Mar
ar: مارس

en: Apr
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: Jun
ar: يونيو

en: Jul
ar: يوليو

en: Aug
ar: أغسطس

en: Sep
ar: سبتمبر

en: Oct
ar: أكتوبر

en: Nov
ar: نوفمبر

en: Dec
ar: ديسمبر

en: Time Display
ar: عرض الوقت:

en: Timezone:
ar: المنطقة الزمنية:

en: Set time automatically:
ar: اضبط الوقت آليًّا:

en: Time
ar: الوقت

en: Date
ar: التاريخ

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
ar: اضغط على زر الخلف [←] لترجع إلى إعدادات المظهر

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
ar: اضغط على زر الخلف [←] لتحفظ الضبط وترجع إلى الإعدادات

en: Your local timezone is %1
ar: منطقتك الزمنية هي %1

en: %1, %2
ar: %1، %2

en: Exit
ar: اخرج
