plasma-bigscreen - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Configure KDE Connect
ar: اضبط كِيدِي المتّصل

en: This device is paired
ar: هذا الجهاز مقترن

en: Unpair
ar: أزل الاقتران

en: This device is requesting to be paired
ar: هذا الجهاز طلب الاقتران

en: Accept
ar: اقبل

en: Reject
ar: ارفض

en: This device is not paired
ar: الجهاز غير مقترن

en: Pair
ar: اقرن

en: Pairing request sent to device
ar: أرسل طلب اقتران إلى الجهاز

en: This device is not reachable
ar: الجهاز غير قابل الوصول

en: Press the [←] Back button to return to device selection
ar: اضغط على زر الخلف [←] لترجع تحديد جهاز

en: KDE Connect
ar: كِيدِي المتّصل

en: Exit
ar: اخرج
