plasma-bigscreen - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Connected
ar: متّصل

en: Speed
ar: السرعة

en: Enter Password For %1
ar: أدخل كلمة المرور لـ %1

en: Password...
ar: كلمة السر...

en: Connect
ar: اتّصل

en: Cancel
ar: ألغِ

en: Are you sure you want to forget the network %1?
ar: أمتأكد أنك تريد نسيان شبكة %1؟

en: Forget
ar: انسَ

en: Refresh
ar: أنعش

en: Exit
ar: اخرج

en: Manage Connections
ar: أدر الاتصالات

en: Configure Plasma wifi
ar: اضبط بلازما واي فاي
