plasma-bigscreen - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Layout cannot be changed while widgets are locked
ar: لا يمكن تغيير التخطيط عندما تكون برمجيات سطح المكتب مقفلة

en: Wallpaper Type:
ar: نوع الخلفيّة:

en: Wallpaper
ar: الخلفيّة

en: Slideshow
ar: عرض شرائح

en: Password
ar: كلمة السّر

en: Unlock Screen
ar: فك قفل الشاشة
