plasma-bigscreen - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
az: Plasma səsi tənzimləmək

en: Adjust Volume
az: Səs səviyysini ayarlamaq

en: Exit
az: Çıxış

en: Playback Devices
az: Oxutma cihazları

en: Recording Devices
az: Yazma cihazları

en: Audio Device Chooser
az: Səs cihazı seçimi

en: Press the [←] Back button to return to device selection
az: Cihaz seçiminə qayıtmaq üçün [←] Geriyə düyməsinə vurun
