plasma-bigscreen - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Appearance
az: Xarici görünüş

en: Jan
az: Jan Fritz

en: Feb
az: Fev

en: Jun
az: İyn

en: Jul
az: İyl

en: Aug
az: Avq

en: Sep
az: Sen

en: Oct
az: Okt

en: Nov
az: Noy

en: Dec
az: Dek

en: Time Display
az: Vaxt göstəricisi

en: Timezone:
az: Saat qurşağı:

en: Set time automatically:
az: Vaxtı öz-özünə qurulsun:

en: Time
az: Vaxt

en: Date
az: Tarix

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
az: Xarici görünüş ayarlarına qayıtmaq üçün [←] Geri düyməsinə vurun

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
az: Tənzimləmələri saxlamaq və ayarlara qayıtmaq üçün [←] Geri düyməsinə vurun

en: Your local timezone is %1
az: %1 sizin yerli saat qurşağınızdır

en: Exit
az: Çıxış
