plasma-bigscreen - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Configure KDE Connect
az: KDE Connect tənzimləmək

en: This device is paired
az: Bu cihaz birləşdirildi

en: Unpair
az: Ayırmaq

en: This device is requesting to be paired
az: Bu cihaz birləşmək istəyir

en: Accept
az: Qəbul etmək

en: Reject
az: İmtina etmək

en: This device is not paired
az: Bu cuhaz birləşmədi

en: Pair
az: Birləşmə

en: Pairing request sent to device
az: Birləşmə sorğusu cihaza göndərildi

en: This device is not reachable
az: Bu cihaz əlçatmazdır

en: Press the [←] Back button to return to device selection
az: Cihaz seçiminə qayıtmaq üçün [←] Geriyə düyməsinə vurun

en: Exit
az: Çıxış
