plasma-bigscreen - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Connected
az: Qoşuldu

en: Speed
az: Sürət

en: Enter Password For %1
az: %1 üçün şifrə daxil edin

en: Password...
az: Şifrə...

en: Connect
az: Qoşmaq

en: Cancel
az: İmtina

en: Are you sure you want to forget the network %1?
az: Siz %1 şəbəkəsini unutmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Forget
az: Unutmaq

en: Refresh
az: Təzələmək

en: Exit
az: Çıxış

en: Manage Connections
az: Bağlantıların idarə edilməsi

en: Configure Plasma wifi
az: Plasma wifi-ı tənzimləmək
