plasma-bigscreen - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Use Colored Tiles
az: Rəngli lövhəciklərdən istifadə edin

en: Use Expanding Tiles
az: Genişlənən lövhəciklərdən istifadə edin

en: close
az: bağlamaq

en: Pairing Request From %1
az: %1s tərəfindən qoşulma tələbi

en: Accept
az: Qəbul etmək

en: Reject
az: İmtina etmək

en: Increase Volume
az: Səsi artırmaq

en: Decrease Volume
az: Səsi azaltmaq

en: Mute
az: Susdurmaq

en: Audio Device chooser
az: Səs cihazı seçimi

en: Network
az: Şəbəkə

en: Websocket Address:
az: Veb Soketi ünvanı:

en: Additional Settings:
az: Əlavə Ayarlar:

en: Enable Notifications
az: Bildirişləri aktiv etmək

en: Enable Remote TTS
az: Şəbəkədəki Mətn Səsləndirməni (TTS) aktiv etmək

en: Enable Remote STT
az: Şəbəkədəki STT aktiv etmək

en: Recent
az: Sonuncu

en: Voice Apps
az: Səs tətbiqləri

en: Applications
az: Tətbiqlər

en: Games
az: Oyunlar

en: Settings
az: Ayarlar

en: Getting Ready... Please Wait
az: Hazırlanır... Lütfən gözləyin

en: Bigscreen has enabled system-wide inhibition
az: BöyükEkran sistem miqyasında ləngiməyə səbəb oldu
