plasma-bigscreen - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
bg: Конфигуриране на звука на Plasma

en: Adjust Volume
bg: Регулиране силата на звука

en: Exit
bg: Изход

en: Playback Devices
bg: Устройства за възпроизвеждане

en: Recording Devices
bg: Устройства за запис

en: Audio Device Chooser
bg: Избиране на звукови устройства

en: Press the [←] Back button to return to device selection
bg: Натиснете клавиша  [←] Back, за да се върнете към избор на устройство
