plasma-bigscreen - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Appearance
bg: Външен вид

en: Jan
bg: Яну

en: Feb
bg: Фев

en: Mar
bg: Мар

en: Apr
bg: Апр

en: May
bg: Май

en: Jun
bg: Юни

en: Jul
bg: Юли

en: Aug
bg: Авг

en: Sep
bg: Сеп

en: Oct
bg: Окт

en: Nov
bg: Нов

en: Dec
bg: Дек

en: Time Display
bg: Показване на дата и час

en: Timezone:
bg: Часови пояс:

en: Set time automatically:
bg: Автоматично задаване на дата и час:

en: Time
bg: Час

en: Date
bg: Дата

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
bg: Натиснете клавиша  [←] Back, за да се върнете към настройки на външен вид

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
bg: Натиснете клавиша  [←] Back, за да запазите настройките и връщане назад

en: Your local timezone is %1
bg: Местната часова зона е %1

en: Exit
bg: Изход
