plasma-bigscreen - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Configure KDE Connect
bg: Настройки на KDE Connect

en: This device is paired
bg: Устройството е сдвоено

en: Unpair
bg: Разделяне

en: This device is requesting to be paired
bg: Устройството дава заявка за сдвояване

en: Accept
bg: Приемане

en: Reject
bg: Отхвърляне

en: This device is not paired
bg: Устройството не е сдвоено

en: Pair
bg: Сдвояване

en: Pairing request sent to device
bg: Заявка за сдвояване е изпратено до устройство

en: This device is not reachable
bg: Това устройство не може да бъде достигнато

en: Press the [←] Back button to return to device selection
bg: Натиснете клавиша  [←] Back, за да се върнете към избор на устройство

en: Exit
bg: Изход
