plasma-bigscreen - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Connected
bg: Свързан

en: Speed
bg: Скорост

en: Enter Password For %1
bg: Въведете парола за %1

en: Password...
bg: Парола...

en: Connect
bg: Свързване

en: Cancel
bg: Отказ

en: Are you sure you want to forget the network %1?
bg: Наистина ли искате да забравите мрежата %1?

en: Forget
bg: Забравяне

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Exit
bg: Изход

en: Manage Connections
bg: Управление на връзки

en: Configure Plasma wifi
bg: Конфигуриране на безжична мрежа
