plasma-bigscreen - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: General
bg: Общи

en: Use Colored Tiles
bg: Използване на цветни плочки

en: Use Expanding Tiles
bg: Използване на разширяващи се плочки

en: close
bg: затваряне

en: Pairing Request From %1
bg: Заявка за сдвояване от %1

en: Accept
bg: Приемане

en: Reject
bg: Отхвърляне

en: Increase Volume
bg: Увеличаване на звука

en: Decrease Volume
bg: Намаляване на звука

en: Mute
bg: Изключване на звука

en: Audio Device chooser
bg: Избиране на звуково устройство

en: Network
bg: Мрежа

en: Websocket Address:
bg: Адрес на Websocket:

en: Additional Settings:
bg: Допълнителни настройки:

en: Enable Notifications
bg: Включване на известяванията

en: Enable Remote TTS
bg: Активиране на Remote TTS

en: Enable Remote STT
bg: Активиране на Remote STT

en: Recent
bg: Скоро отваряни

en: Voice Apps
bg: Гласово приложение

en: Applications
bg: Приложения

en: Games
bg: Игри

en: Settings
bg: Настройки

en: Getting Ready... Please Wait
bg: Подготовка... Моля, изчакайте

en: Bigscreen has enabled system-wide inhibition
bg: BigScreen е активирал инхибирането на системата
