plasma-bigscreen - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Display Configuration
bg: Конфигурация на екрана

en: Selected display
bg: Избран екран

en: Display %1
bg: Екран %1

en: Enabled
bg: Активиран

en: Screen mode (Resolution & Refresh Rate)
bg: Екранен режим (разделителна способност и честота на опресняване)

en: Scale
bg: Мащабиране
