plasma-bigscreen - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Favorites Manager
bg: Управление на Предпочитани

en: Add Favorites
bg: Добавяне в Предпочитани

en: Remove Favorites
bg: Премахване от Предпочитани

en: Search
bg: Търсене

en: Settings
bg: Настройки

en: Battery: %1%
bg: Батерия: %1%

en: Customize Favorites
bg: Настройване на Предпочитани

en: Exit Bigscreen
bg: Излизане от Bigscreen

en: Power
bg: Захранване

en: Audio Settings
bg: Аудио настройки

en: Internet Settings
bg: Настройки за интернет

en: Favorites
bg: Предпочитани

en: Recent
bg: Скоро отваряни

en: Applications
bg: Приложения

en: Games
bg: Игри

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
bg: Търсене…
