plasma-bigscreen - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Appearance
ca: Aparença

en: Jan
ca: gen.

en: Feb
ca: febr.

en: Mar
ca: març

en: Apr
ca: abr.

en: May
ca: maig

en: Jun
ca: juny

en: Jul
ca: jul.

en: Aug
ca: ago.

en: Sep
ca: set.

en: Oct
ca: oct.

en: Nov
ca: nov.

en: Dec
ca: des.

en: Time Display
ca: Visualització del temps

en: Timezone:
ca: Zona horària:

en: Set time automatically:
ca: Estableix la data i l'hora automàticament:

en: Time
ca: Hora

en: Date
ca: Data

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
ca: Premeu el botó Enrere [←] per a tornar a la configuració de l'aparença

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
ca: Premeu el botó Enrere [←] per a desar la configuració i tornar a l'arranjament

en: Your local timezone is %1
ca: La vostra zona horària local és %1

en: Exit
ca: Sortida
