plasma-bigscreen - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Use Colored Tiles
ca: Usa fitxes de colors

en: Use Expanding Tiles
ca: Usa fitxes expandides

en: close
ca: tanca

en: Pairing Request From %1
ca: S'ha demanat aparellar des de %1

en: Accept
ca: Accepta

en: Reject
ca: Rebutja

en: Increase Volume
ca: Apuja el volum

en: Decrease Volume
ca: Abaixa el volum

en: Mute
ca: Silenci

en: Audio Device chooser
ca: Selector del dispositiu d'àudio

en: Network
ca: Xarxa

en: Websocket Address:
ca: Adreça del sòcol web:

en: Additional Settings:
ca: Configuració addicional:

en: Enable Notifications
ca: Activa les notificacions

en: Enable Remote TTS
ca: Activa el TTS remot

en: Enable Remote STT
ca: Activa el STT remot

en: Voice Apps
ca: Aplicacions de veu

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Games
ca: Jocs

en: Settings
ca: Configuració

en: Getting Ready... Please Wait
ca: S'està preparant... espereu

en: Bigscreen has enabled system-wide inhibition
ca: La Bigscreen ha activat la inhibició global del sistema
