plasma-bigscreen - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Layout cannot be changed while widgets are locked
ca: La disposició no es pot canviar mentre els ginys estan bloquejats

en: Wallpaper Type:
ca: Tipus de fons de pantalla:

en: Wallpaper
ca: Fons de pantalla

en: Slideshow
ca: Presentació de diapositives

en: Password
ca: Contrasenya

en: Unlock Screen
ca: Desbloqueja la pantalla
