plasma-bigscreen - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Set as default device
ca: Estableix com a dispositiu predeterminat

en: Adjust Volume
ca: Ajusta el volum

en: Audio Devices
ca: Dispositius d'àudio

en: Playback Devices
ca: Dispositius de reproducció

en: Recording Devices
ca: Dispositius d'enregistrament
