plasma-bigscreen - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: This device is paired
ca: Aquest dispositiu està aparellat

en: Unpair
ca: Desaparella

en: This device is requesting to be paired
ca: Aquest dispositiu està sol·licitant aparellar-se

en: Accept
ca: Accepta

en: Reject
ca: Rebutja

en: This device is not paired
ca: Aquest dispositiu no està aparellat

en: Pairing request sent
ca: S'ha enviat una sol·licitud d'aparellament

en: Pair
ca: Aparella

en: This device is not reachable
ca: No es pot accedir a aquest dispositiu

en: Devices
ca: Dispositius
