plasma-bigscreen - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Favorites Manager
ca: Gestor de preferits

en: Add Favorites
ca: Afegeix als preferits

en: Remove Favorites
ca: Elimina dels preferits

en: Screenshot
ca: Captura de pantalla

en: Audio
ca: Àudio

en: Shutdown
ca: Aturada

en: Home
ca: Inici

en: Search
ca: Cerca

[ctx: @action:button Opens an overview of all currently running apps]
en: Tasks
ca: Tasques

en: Controller
ca: Controlador

en: Currently capturing keys…
ca: Actualment s'estan capturant tecles…

en: Key capture off
ca: Captura de tecles desactivada

en: On-screen Keyboard
ca: Teclat en pantalla

en: Settings
ca: Configuració

en: Hold to close…
ca: Manteniu per a tancar…

[ctx: As in: These apps are currently opened]
en: Open Apps
ca: Aplicacions obertes

en: Close all apps
ca: Tanca totes les aplicacions

en: Battery: %1%
ca: Bateria: %1%

en: Customize Favorites
ca: Personalitza els preferits

en: Accept Pairing Request From %1?
ca: Accepteu la sol·licitud d'aparellament de %1?

en: Exit Bigscreen
ca: Surt de la Bigscreen

en: Power
ca: Energia

en: Audio Settings
ca: Configuració d'àudio

en: Internet Settings
ca: Configuració d'Internet

en: Favorites
ca: Preferits

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Games
ca: Jocs

en: Controller added: %1
ca: Controlador afegit: %1

en: Controller removed: %1
ca: Controlador eliminat: %1

en: Remote added: %1
ca: Remot afegit: %1

en: Remote removed: %1
ca: Remot eliminat: %1

en: System taking over controller input
ca: El sistema s'encarrega de l'entrada del controlador

en: Application taking over controller input
ca: L'aplicació s'encarrega de l'entrada del controlador

[ctx: @info]
en: Plasma Bigscreen has enabled system-wide inhibition
ca: El Plasma Bigscreen ha activat la inhibició global del sistema

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
ca: Cerca…
