plasma-bigscreen - en to ca@valencia translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
ca@valencia: Configura l'àudio de Plasma

en: Adjust Volume
ca@valencia: Ajusta el volum

en: Exit
ca@valencia: Ix

en: Playback Devices
ca@valencia: Dispositius de reproducció

en: Recording Devices
ca@valencia: Dispositius de gravació

en: Audio Device Chooser
ca@valencia: Selector del dispositiu d'àudio

en: Press the [←] Back button to return to device selection
ca@valencia: Premeu el botó Arrere [←] per a tornar a la selecció de dispositius
