plasma-bigscreen - en to ca@valencia translation catalogue (12 entries)

en: Configure KDE Connect
ca@valencia: Configura KDE Connect

en: This device is paired
ca@valencia: Este dispositiu està aparellat

en: Unpair
ca@valencia: Desaparella

en: This device is requesting to be paired
ca@valencia: Este dispositiu està sol·licitant aparellar-se

en: Accept
ca@valencia: Accepta

en: Reject
ca@valencia: Rebutja

en: This device is not paired
ca@valencia: Este dispositiu no està aparellat

en: Pair
ca@valencia: Aparella

en: Pairing request sent to device
ca@valencia: S'ha enviat una sol·licitud d'aparellament al dispositiu

en: This device is not reachable
ca@valencia: No es pot accedir a este dispositiu

en: Press the [←] Back button to return to device selection
ca@valencia: Premeu el botó Arrere [←] per a tornar a la selecció de dispositius

en: Exit
ca@valencia: Ix
