plasma-bigscreen - en to ca@valencia translation catalogue (12 entries)

en: Connected
ca@valencia: Connectat

en: Speed
ca@valencia: Velocitat

en: Enter Password For %1
ca@valencia: Introduïu la contrasenya per a %1

en: Password...
ca@valencia: Contrasenya...

en: Connect
ca@valencia: Connecta

en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

en: Are you sure you want to forget the network %1?
ca@valencia: Segur que voleu oblidar la xarxa %1?

en: Forget
ca@valencia: Oblida

en: Refresh
ca@valencia: Actualitza

en: Exit
ca@valencia: Ix

en: Manage Connections
ca@valencia: Gestiona les connexions

en: Configure Plasma wifi
ca@valencia: Configura el Wi-Fi de Plasma
