plasma-bigscreen - en to ca@valencia translation catalogue (10 entries)

en: Web Apps
ca@valencia: Aplicacions web

en: Add Web App
ca@valencia: Afig una aplicació web

en: Installed web apps
ca@valencia: Aplicacions web instal·lades

en: Add Web Application
ca@valencia: Afig una aplicació web

en: Name
ca@valencia: Nom

en: User agent (empty for default)
ca@valencia: Agent d'usuari (buit per al predeterminat)

en: User Agent
ca@valencia: Agent d'usuari

en: Default user agent
ca@valencia: Agent d'usuari predeterminat

en: Delete
ca@valencia: Suprimix

en: Delete web app %1?
ca@valencia: Voleu suprimir l'aplicació web %1?
