plasma-bigscreen - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

en: Desktop Settings
ca@valencia: Configureu l'escriptori

en: Bigscreen Settings
ca@valencia: Configureu la Bigscreen

en: Plasma Bigscreen Settings
ca@valencia: Configureu Plasma Bigscreen

en: © 2025 Plasma developers
ca@valencia: © 2025 Els desenvolupadors de Plasma

en: Settings module to open
ca@valencia: Mòdul de configuració que s'ha d'obrir

en: Settings
ca@valencia: Configuració

en: Open desktop settings?
ca@valencia: Voleu obrir la configuració de l'escriptori?

en: The desktop settings application does not support key navigation, a mouse may be required. However, it contains extra settings that may be useful.
ca@valencia: L'aplicació de configuració de l'escriptori no permet la navegació amb tecles, pot requerir un ratolí. No obstant açò, conté paràmetres addicionals que poden ser útils.
