plasma-bigscreen - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Jan
cs: Led

en: Feb
cs: Úno

en: Mar
cs: Bře

en: Apr
cs: Dub

en: May
cs: Kvě

en: Jun
cs: Čer

en: Jul
cs: Čec

en: Aug
cs: Srp

en: Sep
cs: Zář

en: Oct
cs: Říj

en: Nov
cs: Lis

en: Dec
cs: Pro

en: Time Display
cs: Zobrazení času

en: Timezone:
cs: Časové pásmo:

en: Set time automatically:
cs: Nastavit čas automaticky:

en: Time
cs: Čas

en: Date
cs: Datum

en: Press the [←] Back button to return to appearance settings
cs: Použijte tlačítko Zpět [←] k návratu do nastavení vzhledu

en: Press the [←] Back button to save configuration and return to settings
cs: Použijte tlačítko Zpět [←] k uložení voleb a návratu do nastavení

en: Your local timezone is %1
cs: Vaše současné časové pásmo je %1

en: Exit
cs: Ukončit
