plasma-bigscreen - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Configure KDE Connect
cs: Nastavit KDE Connect

en: This device is paired
cs: Zařízení je spárováno

en: Unpair
cs: Zrušit párování

en: This device is requesting to be paired
cs: Toto zařízení žádá o párování

en: Accept
cs: Přijmout

en: Reject
cs: Odmítnout

en: This device is not paired
cs: Zařízení není spárováno

en: Pair
cs: Spárovat

en: Pairing request sent to device
cs: Požadavek o párování byl odeslán na zařízení

en: This device is not reachable
cs: Toto zařízení je nedostupné

en: Press the [←] Back button to return to device selection
cs: Použijte tlačítko Zpět [←] k návratu na výběr zařízení

en: Exit
cs: Ukončit
