plasma-bigscreen - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Connected
cs: Připojen

en: Speed
cs: Rychlost

en: Enter Password For %1
cs: Zadejte heslo pro %1

en: Password...
cs: Heslo...

en: Connect
cs: Připojit se

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Are you sure you want to forget the network %1?
cs: Opravdu si přejete zapomenou síť %1?

en: Forget
cs: Zapomenout

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Exit
cs: Ukončit

en: Manage Connections
cs: Spravovat spojení

en: Configure Plasma wifi
cs: Nastavit v Plasma WiFi
