plasma-bigscreen - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: General
cs: Obecné

en: close
cs: zavřít

en: Pairing Request From %1
cs: Požadavek na párování od %1

en: Accept
cs: Přijmout

en: Reject
cs: Odmítnout

en: Increase Volume
cs: Zvýšit hlasitost

en: Decrease Volume
cs: Snížit hlasitost

en: Mute
cs: Ztlumit

en: Network
cs: Síť

en: Websocket Address:
cs: Adresa webového soketu:

en: Additional Settings:
cs: Další nastavení:

en: Enable Notifications
cs: Povolit upozornění

en: Enable Remote TTS
cs: Povolit vzdálené TTS

en: Enable Remote STT
cs: Povolit vzdálené STT

en: Recent
cs: Nedávné

en: Applications
cs: Aplikace

en: Games
cs: Hry

en: Settings
cs: Nastavení

en: Bigscreen has enabled system-wide inhibition
cs: Bigscreen povolil pozastavení systému
