plasma-bigscreen - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
cs: Nastavit hudbu Plasma

en: Adjust Volume
cs: Upravit hlasitost

en: Exit
cs: Ukončit

en: Playback Devices
cs: Přehrávací zařízení

en: Recording Devices
cs: Nahrávací zařízení

en: Audio Device Chooser
cs: Nástroj pro výběr hudebního zařízení

en: Press the [←] Back button to return to device selection
cs: Použijte tlačítko Zpět [←] k návratu na výběr zařízení
