plasma-bigscreen - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Display Configuration
cs: Nastavení obrazovky

en: Selected display
cs: Vybraná obrazovka

en: Display %1
cs: Obrazovka %1

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Screen mode (Resolution & Refresh Rate)
cs: Režim obrazovky (rozlišení a obnovovací frekvence)

en: Scale
cs: Měřítko
