plasma-bigscreen - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Day
cs: Den

en: Adjust Date and Time Settings
cs: Upravit nastavení data a času

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Set time automatically
cs: Nastavit čas automaticky

en: Time
cs: Čas

en: Date
cs: Datum

en: Back
cs: Zpět

en: Search City / Region
cs: Vyhledat město / region

en: Your local timezone is %1
cs: Vaše současné časové pásmo je %1

en: System
cs: Systém

en: Homescreen Appearance
cs: Vzhled domovské obrazovky

en: Colored tiles
cs: Barevné dlaždice

en: Tile backgrounds will be colored based on the app's icon
cs: Barva pozadí dlaždic se bude odvíjet od ikony aplikace

en: Wallpaper blur
cs: Rozostření tapety

en: Apply a blur effect to the wallpaper on the homescreen
cs: Použít efekt rozostření na pozadí domovské obrazovky

en: Global theme
cs: Celkový motiv

en: Set the system theme
cs: Nastavte motiv systému

en: Window decorations
cs: Dekorace oken

en: Have a window frame (minimize, maximize, close), for apps that request it
cs: Vytvořit ovládací prvky oken (minimalizovat, maximalizovat, zavřít) pro aplikace, které o to požádají

en: Navigation sounds
cs: Zvuky navigace

en: Play a sound when the selected item changes in system apps
cs: Přehrát zvuk při změně vybrané položky v systémových aplikacích

en: Power inhibition
cs: Omezení výkonu

en: Prevent the system from automatically sleeping
cs: Zabránit počítači v uspání

en: Adjust date and time
cs: Nastavení data a času

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: Open home overlay shortcut
cs: Zobrazit zástupce překryvného okna

en: Open homescreen shortcut
cs: Zkratka pro otevření domovské obrazovky

en: Open settings shortcut
cs: Zkratka pro otevření nastavení

en: Open tasks shortcut
cs: Zkratka pro otevření úkolů

en: Shortcut currently set to
cs: Zkratka je aktuálně nastavena na

en: Reset to default
cs: Obnovit výchozí

en: Set Shortcut
cs: Nastavit zkratku

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

[ctx: unit of time]
en: Second
cs: Sekunda

en: AM/PM
cs: ODP./DOP.
