plasma-bigscreen - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Configure KDE Connect
da: Indstil KDE Connect

en: This device is paired
da: Denne enhed er parret

en: Unpair
da: Fjern parring

en: This device is requesting to be paired
da: Den enhed anmoder om at blive parret

en: Accept
da: Acceptér

en: Reject
da: Afvis

en: This device is not paired
da: Denne enhed er ikke parret

en: Pair
da: Parring

en: Pairing request sent to device
da: Parringsanmodning sendt til enheden

en: This device is not reachable
da: Enheden kan ikke nås

en: Exit
da: Afslut
