plasma-bigscreen - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Use Colored Tiles
da: Brug farvede felter

en: Use Expanding Tiles
da: Brug felter der folder sig ud

en: close
da: luk

en: Accept
da: Acceptér

en: Reject
da: Afvis

en: Increase Volume
da: Forøg lydstyrken

en: Decrease Volume
da: Formindsk lydstyrken

en: Mute
da: Lydløs

en: Audio Device chooser
da: Valg af lydenhed

en: Network
da: Netværk

en: Websocket Address:
da: Adresse på websocket:

en: Additional Settings:
da: Yderligere indstillinger:

en: Enable Notifications
da: Aktivér bekendtgørelser

en: Enable Remote TTS
da: Aktivér ekstern TTS

en: Enable Remote STT
da: Aktivér ekstern STT

en: Recent
da: Nylige

en: Voice Apps
da: Stemmebaserede apps

en: Applications
da: Programmer

en: Games
da: Spil

en: Settings
da: Indstillinger

en: Getting Ready... Please Wait
da: Gør klar... Vent venligst
