plasma-bigscreen - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Configure Plasma Audio
de: Plasma-Audio einrichten

en: Adjust Volume
de: Lautstärke anpassen

en: Exit
de: Beenden

en: Playback Devices
de: Wiedergabegeräte

en: Recording Devices
de: Aufnahmegeräte

en: Audio Device Chooser
de: Audiogerät auswählen

en: Press the [←] Back button to return to device selection
de: Drücken Sie den Knopf  [←]  „Zurück“ bringt Sie zur Geräteauswahl
